• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tak náš pes se dneska vyválel v hnoji, a to jsme ho v týdnu koupali, takže dneska aspoň zčásti šamponem nanovo, v prádelce je smradu jako v cařihradu :confounded:
11. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
evak no tak to ti nezavidim ja bych ho vykoupat nemohla bych se poblinkala asik.
11. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
naštěstí to má teďka na starosti manžel, ať se s ní zbytečně nemorduju
11. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
evak tak to je dobre. Jeste aby jsi se mordovala vid.
11. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
no právě, ať si mě hýčká :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
evak ono tzo hyckani prejde az se prcci narodi. :grinning:
11. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
právě proto si to teďka musím užít a semtam i využít, ne? :wink: :wink: :wink: já jsem jinak až moc samostatná a pracovitá, tak na jednu stranu dobře, že musím nuceně zvolnit :slight_smile:
11. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
evak no jako to ja taky, ale vis co nesmi se to s nicim prehanet teda stou samostatnosti.
11. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
ahoj holky..přeji krásnou sluneční neděli..tak jsem vám v noci už byla 3x na záchodě..už je to tu :slight_smile:) chtěla jsem se vás zeptat, taky máte tu a tam takové pnutí v podbřišku?? nějak se to ted objevilo z ničeho nic tak jako kdyby se tam něco napnulo je o docela cítit a pak hned to odezní...nekrvácím nebo tak..
12. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
saronka ahoj spíš mám sem tam bolesti podobné menstruačním, ale slabší a krátkodobé, to se možná děje něco s dělohou, ne?
12. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Saron to by melo byt v poradku jen mimco roztahuje delohu. :wink:

Jinak preji krasny den.
12. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Holky to je normalni, ja to mam od zacatku, nekdy jsou to fakt krece, ale deloha nam rychle roste, tak to hold boli.., alespon vime, ze je tam mame.. :wink:
12. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Zdravím všechny spolutěhulíny, stále ještě ze špitálku.

Pozítří jdu zase na UTZ, tak snad už mě propustěj. Už tady smrdím 14 dní, tak mě to už moc neba, ale pro prcíka samo vše.....

Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy foťte si břicho, ať mám co porovnávat :sunglasses: Já jelikož mám na sobě pořád jen noční košili, tak nějak nemůžu pořádně srovnávat, ale už mi nejde zatáhnout, tak asi povyskočilo.

Zítra začínám 12tt, tak snad vše bude v út na UTZ ok................ už zase chytám nerva.

Dotaz: Co srdce? Já někdy mám tak silný bušení, ale ne rychlé, ale prostě silné a to z ničeho nic. Tak si říkám, že se asi vyrovnává s pomalu narůstajícím množstvím krve...... Máte to některá??????????????????????????????
12. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky,
Sanusko to je otrava tak krásně a v nemocnici co? Ale jak říkáš pro mimiška vše. Snad už Tě pustí a budeš si i s mimiškem užívat krásného jara.
Mě je teď skvěle, občas ještě trošku divně od žaludku, ale už se to pomalu stabilizuje. Srdíčko mi nebuší, ani vysoký tlak nemám (čehož jsem se obávala) takže zatím je vše OK.
12. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem zase po dlouhé době mezi váma.Tak jakpak se všechny máte???A co blitíčko,taky někdo trpíte pořád tak jako já????Já už jsem z toho tak otrávená,to je strašný.
Ale v pátek jsme si vzala v práci dovolenou a jeli jsme do Mostu do CA...koupila jsem si tam super bílé lněné kalhoty a tuniku na léto....takže to jsem si to trochu vynahradila :grinning:
Nechci do těhu oblěčení moc investovat,ale už teď si připadám jako velryba :grinning:
12. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky holciny !!!
sanusko, to je mi lito, ze musite :wink: trcet v nemocnici, a doufam, ze ti dopadnou vysetreni na 1!!
buseni srdce nemam.. jen treba chuze do schodu me vice zadycha, ale buseni nee.. radeji to rekni mudrovi, kdyz uz te tam drzi, tak at to proklepnou!

janicko - ja tedy bliticko uplne vynechala, ale mam furt divno v zaludku .. nez se najim je mi na omdleni jako z hladu, pak zase spatne, jako bych se prejedla .. nemuzu varit kvuli pachum.. ale jinak se to zlepskuje .. minul tyden bylo hur ...

jo jeste k tomu napadu fotit bricho - to teda nevim, myslim, ze byste me neverily ze jsem teprve v 10tt - vypadam na 5mesic!!!
12. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj holky,
marsie, tak s tím břichem jsme na tom stejně. Akorát, že u mě je to jeden velký špek.
a co se týče zvracení: Tak je mi pořád těžko od žaludku, kolikrát utíkám na záchod jak se mi zvedne žaludek. Ale zatím nic. Ale kdyby to náhodou dorazilo, tak jsem připravená na nejhorší. U syna jsem zvracela do konce 5 měsíce, kdykoli během dne.
12. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
jezis .. do 5mesice?? to jako to trva tak dlouho??? ja myslela , ze jem 1.trimestr, pak ze uz to ustoupi .. no to jsi mi luci zkazila dost naladu :angry:
12. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
marsie, ono je to u každého jinak. Někdo nezvrací vůbec. Moje kamarádka zase začala zvracet až poslední 3 měsíce. Asi jí prcek tlačil na žaludek.
12. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Dneska jsem měla pohadu. Můj syn je zlatíčko. Nechal mě odpoledne spát 2 hodiny. Hrál si hezky v pokojíčku a ani nedutal.
12. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Hooolky teď jsem vyhrála na bazárku náádherné tři overálky.Sice nejnižší možná částka na příhoz byla 5 Kč a nějaká pipi tak pořád přihazovala 30-60 Kč...ale nakonec odpadla a tři zánovní overálky od Nextu jsou moje...jupííí :wink: .Jsou už velikosti 74,takže i kdyby se nám narodil budulínek...jako že maminka i tatínek nejsou žádný vyžlové :grinning: ,tak je užije.
12. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Já teda první měsíc pohodička...to to člověk snad ani pořádně neví,tak je v pohodě,ale pak to začalo...já teda naštěstí vynechala ranní nevolnosti,takže jsem v práci mohla fungovat ok,ale užila jsem si tak od 15 hodin...to jsem si musela lehnout,tak 5 x šla blinkat a partner musel chudák dělat doma všechno za mne.
Teď je to už trochu lepší,ale i tak chodím tak 2-3 za celý den.....
12. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Krasnerano holky. No mese nevolnosti vraci a kramy a nekde dlouho chodit tak omdlivam.
13. dub 2009 v 07:45  • Odpověz
13. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky.. jak se máte při pondělku..zítra do práce hrůůza :slight_smile:)
ado poslala jsem hlas..
13. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Saron dekuji moc kdyby jsi treba nahodou mela cas muzes klidne zasek nekdy. :wink:
13. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojík holky, Marise já mám taky velký břicho tak na pátej měsíc určitě :angry: Všichni už to na mě poznají a já už to ani nijak nemaskuji.
Navíc jsem zjistila že už se nevejdu ani do žádnýho saka takže ještě že je teplo a já můžu chodit v krátkým :slight_smile:
13. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
lucy no jako ja mam jen spek cim dal vetsi mi prijde. :grinning: Jinak ted chodim v suknich takze je to super dotech se vejdu ty maji elastickou gumu.
13. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj holky, hezký pondělí.. :slight_smile: já mám taky břicho jak v pátym, připadám si jak cvok a navíc mám už o dvě čísla větší prsa, takže se fakt nevejdu vůbec do ničeho... :confounded: Kdybych alespoň vypadala jako těhotná, ale já vypadám jenom tlustá!!! :cry:
13. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
jahod neboj ono bude lip tak za 3 mesice. Zatim budem vypadat jinak ja jsem tlusta jako prase
13. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.