• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
rrit gratuluji ze ti je dobre.

lil a to ti nedelal testy na HIV hepat B a krevni skupinu???
14. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
katula no vetsinou do tydne tam jde o tu krev a utz tak casto nedelaji no.
14. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
adajar: ne právě,že vůbec, jsem si myslela,že bude,ale ona nic :frowning2: tak jsem si říkala,že no tak mi je udělá v tom 12tt kdy jdu na poradnu a ona mi řekla,že je dělají až v 16 tt,což mi příjde prostě pozdě :frowning2: tak budu doufat,že se spletla a kdyžtak se zeptám dr v tom 12 tt
14. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré ránko,
jůůů tak už tu jsou tři dvojčátka :slight_smile: Moc gratuluji :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
holky ty testy na HIv atd by se měli dělat co nejdříve pozor na to :wink:
14. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
mury: právě, taky se mi to zdálo divný :frowning2:
14. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky, ja idem na odber krvi vo štvrtok - na lačno, takže mi bude asi poriadne špatne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O 2.týždne idem na dalšie odbery a screening
inak u Nat mi začlo brucho rást až tak po 16.t a teraz mám velké od začiatku, budem ako sud :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
lili, já jdu teda na odběry taky v 10 tt. Ale třeba sestřenka byla taky až v 16 tt, tak nevím. Asi co MUDr. to jinej názor :sweat_smile:
Jinak v neděli jste fandili ukázkově :dizzy_face: Jsem bulela u telky, jako kdyby vyhráli olympiádu :grinning:
14. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
spaaget: viď? to byly nervy ale úplně otřesný :frowning2:((((( normálně infarkt :slight_smile:)) ale nakonec to naši kluci dokázali a jsou zlatí :slight_smile:))))

jinak snad to bude ok,trošku mě to zarazilo,čekala jsem,že teda udělají testy rovnu,nebo v tom 12 tt ,dky jdu na kontrolu,ale oni nic :frowning2:((( tak snad to bude ok :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Holky, vím, že se to sem moc nehodí, ale stejně; budu muset prodat svého miláčka - starého minicoopera (jako v něm jezdil mr. bean) - vážně se do něj s miminkem asi nevejdu.., tak kdybyste náhodou věděli o nějakém nadšenci, budu ráda.. :slight_smile:
http://forum.minicooperklub.cz/viewtopic.php?p=18911#18911
14. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Mockrát děkuju, holčiny :dizzy_face:
Lucy, jestli dobře počítám, tak jsou tu už čtvery dvojčátka: Ritt, já, ty a Saze .... když tak mě opravte :wink:
Já o svém břichu ani nemluvím....zadělala jsem si na něj už před otěhotněním, nějak moc jsem se cpala sladkým :frowning2: Teď mi špek začíná pod prsy a končí nad chloupky....té fotce v albu před pár týdny moc nevěřte, nevím jak se mi to podařilo tak vyfotit, teď už bych ho nezatáhla :grinning: Radši ho vyfukuju, to vypadá aspoň o něco víc těhotně než tlustě :grinning:
14. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
jahod, a přítel auto nemá? Třeba by sis mohla nechat tohle a s mimísem používat jeho :wink:
My zase budeme muset shánět auto se třemi zadními oddělenými sedačkami a velkým kufrem....jsem zvědavá, co si s naším omezeným rozpočtem budeme moct dovolit :confounded:
14. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
maui: tak to já se snad s jedním mímem vlezu do corsy i s kočárem a taškama :slight_smile: už to mám vyzkoušený od bráchy :slight_smile: jen doufám,že nedoslouží,nebo bych taky musela koukat po jiným a to se mi nechce
14. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Maui jo vlastně jo já zapomněla na Saze, to se omlouvám, ale ta to na jistotu bude vědět tento týden, tak držím pěstičky :slight_smile: Jo a koukala jsem se jako na ,,tvůj špek,, a nějak ždáný nevidím, asi se vyfotím já aby jste viděly jak vypadá pořádný těhu dvojčátkový špek :grinning:

Jahodko já mám káčko taky se ho musím zlatíčka zbavit a koupit nějaký větší:frowning2: Jenže to káčko asi už ani neprodám :unamused:
14. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
maui miláčkové jsou užasní :slight_smile:)
14. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
holky mě vám dneska bolí břicho jako před MS, kdybych nebyla těhu tak si myslím, že mrcha dorazí... :rolling_eyes:
14. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Saron, mě takhle bolelo před pár dny v noci.... Po dlouhé době, úplně mě to probudilo. Chvílemi mi přišlo, že je to jak kontrakce....ale na kontrole bylo vše OK, tak snad je to normální...
14. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Saronko tak to nevím ale mimísek si určitě roztahuje domeček :wink:

maui a už ses koukala po kočárkách?
14. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
Lucy, vždyť říkám, že ta fotka je neobjektivní....fotila jsem se před třemi týdny po ránu nalačno a dala si záležet na zatažení :grinning: Když ho povolím, mám hustej špek, žádnou pevnou vypouklinku :grinning:
14. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
Lucy, dívala, ale jsem z toho zničená :frowning2: Ten co by se mi líbíl, stojí tak kolem 25tisíc sakumprásk....to za něj nejsem ochotná dát... V červnu má být v Brně nějaká výstava kočárků pro dvojčata, tak se porozhlédnu tam. Dřív to nemá cenu řešit.
14. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak jsem se schválně koukla na nové kočíky pro dvojky to je teda mazec :frowning2: , ty ceny šílený, alespoň těch kočárků co jsou už alespoň trošku podle mých představ. My pojedem taky do Brna na výstavu už to mám označené v kalendáři.
14. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla na kontrole - tak máme 1 mimísky, ten druhý tam už není - ale to jsem čekala. Jinak podle utl jsem už 9+1. Takže 10 tt. Nevíte jak se to dá upravit v koníkovi?
14. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
1 mimíska - napsala jsem to blbě.
14. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
Má 2, 4 cm a už to vypadá na obrázku jako miminko.
14. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahoj holky listopadovky, jdu vas pozdravit, protoze jsem dnes zjistila ze asi budu patrit k vam. Sice uz jsem se hlasila do prosincovek, ale dnes mi v nemocnici na kontrole (sla jsem tam se spinenim a zatim ani nebyla na potvrzeni tehu od gyndy) oznamili ze uz jsem dle UTZ 9 tt nebo tak nejak... Sem se proste o mesic sekla.
Vy uz mate asi kontroly za sebou co, ja mela jit az 30.4. na prvni ale zkusim to preobjednat.
Saze, ty jsi mela mit puvodne dvojcatka? Jsem koukala ze jich tu je vic na listopad. Snad nejsi smutna a 1 bude v poradku. Nemas fotecku tveho mimi? Me dnes vytiskli ale nedali, videla jsem to poprve ale byla hlavicka, vypoulene brisko a pry nozicky a srdicko krasne bilo.
14. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Maui a Rittulko taky jsem koukala na kočárky a byla jsem teda vyplašená, hlavně z těch cen, jeden by vyšel i s autosedačkama na skoro 30 tis :confounded: To není hodnota ani mého auta :angry: A rozhodně tolik peněz do kočárku nehodlám investovat :frowning2: Ale líbí se mi ten kočárek co mám v albíčku, vyjde na 18 tis bez autosedaček teda ale je nejlehčí a nejužší a hodně mamin je s tím kočárkem spokojeno :slight_smile:

Saze gratuluji k prckovi :slight_smile:
A vítám Dagmarku a taky gratuluji :slight_smile:
14. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Dik Lucy, taky uz jsme letem svetem koukali, co takove mimco stoji, aby bylo zarazeno do rozpoctu...
A mate pravdu, ty kocarky jsou silena investice :astonished: , to jsem byla dost prekvapena co to stoji... Navic netusim jak to budu resit ve 2. patre bez vytahu, kocarkarnu nemame a nechat dole takovou drahou karu bych si nelajzla....
14. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
Dagmarko já čekám dvojčátka a ty kočárky jsou o dost dražší než pro jedno mimčo bohužel :confounded: A jestli tě můžu uklidnit tak my bydlíme ve 4 patře, kočárkarna je ještě o půl patra níž takže jakoby 4,5 patra bez výtahu, netuším jak tam budu dva tahat :unamused:
14. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
Lucy, ty kraso, no to budes mit vesele. A o cene nemluve, to musi byt palky.
Jinak gratuluju ke dvojcatkum, divala jsem se ti na foto ultrazvuku, to je srandovni jak jsou tam 2 bublisci :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky holky preji krasny den. Tak ja jsem se po dlouhe dobe krasne vyspala. :grinning:
15. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.