• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojte

ada já jsem byla vzhůru zase od pul pate, pak jsem usnula a spalo se mi fajn, ale musela jsem vstávat, jdu k dr., když nemusím vstávat, budím se brzo a vstávám, všecko naopak fakt
15. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Evak to je uplne normalni budu ti drzet palecky hned jak prijdes tak se pochlub. Ja jdu v pondeli.
15. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno, držím pěsti všem co jdou dnes na kontroly :slight_smile: , doufám, že budou jen pěkné zprávičky. Já jdu v pondělí na krev a až 27.4. na kontrolu a 4.5. mám genetiku tak jsem zvědavá co mi řeknou.
15. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

adaj: tak to se máš, já se probudila před pátou kvůli wc a nemohla pak zabrat :frowning2:(( čekám kdy to na mě v práci dolehne a upadne mi hlava na stůl :slight_smile:

evatk: držím palce,tak pak hoď echo :slight_smile:

rritul: no samý dobrý zprávy Ti přece řeknou ,co jiného :grinning:
15. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
dobré ráno, holky
maui, gratuluji k dvojčátkům a těm, které byly nebo půjdou na kontrolu přeji jen dobré zprávičky.
Mě to čeká zítra. Už se nemůžu dočkat.
15. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Zdravím z domova, dneska jdu na endokrinologii a zítra kooooonečně na 1.utz, tak doufám, že uvidím něco veselýho :sweat_smile: Má to jednu výhodu, že jsem se dneska a snad i na zítřek vyspím do růžova :dizzy_face:
Jinak vítám dagmarku :wink:
15. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
rrit no ja jdu v pondeli na kontrolu a pak si me nejspis pozve do poradny no. A 7.5. jdu na genetiku tak to mame blizko sebe a jak se ti dari uz je lip???

lilisek dneska je mi dobre nebo aspon ted.

lucie ahojky..

spaaget no tak to budem zitra drzet palce.
15. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
spaaget a lucie: ahoj :slight_smile:

spaaget: no tak to se těšíme na obrázek :slight_smile: uvidíš,že tam bude krásný miminko :slight_smile: ani jiný být nemůže,když máš termín na moje narozky :slight_smile:))))) :grinning:
15. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Holky ja jsem zasek slamena vdova az do nedele ach jo.
15. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
adaj: :slight_smile:))) no vida, to je ale fajn zpráva,neboj určitě Ti bude už líp :slight_smile: hele já bych tu slaměnou vdovu na chvíli klidně brala :slight_smile:bych si to vyměnila .-)
15. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
lilisek no jo me prijde ze jsem tu porad sama a jak nikam nesmim kvuli vychazkam tak je to debilni no.
15. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky, teda mně je od pondělka tak zle.., teda nezvracím, ale jsem jak mátoha, pořád mě pobolívá břicho a jsem zelenobílá, navíc tu mám dneska kontrolu z finančáku, tak doufám, že to přežiju
hezký den všem maminkám i miminkům! :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
jahod drz se tohle je normalni tenhle stav tak klidecek.
15. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
tak už jsem zase tady. Manžel jde zachvíli do práce, takže zase budu s malým sama. Včera jsme byli s manžou na rybách, tak jsem se trochu opálila. dneska v tom asi půjdu pokračovat. :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Adaj mě už je dobře, hlavně že jsem doma :slight_smile: , myslím, že všechny kilka co jsem shodila půjdou zase pěkně na horu. Teď mě bývá spíš zle z toho, že nejím. Dnes mě čekají třídní schůzky u mladyho ve škole, to zas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: , není žádné zlatíčko, asi pošlu tatínka :grinning:
15. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky.já vstávala ve 4 nebot nás sousedi vytopili..takže vzrůšo :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Kočenky, přeju krásný den a vyrážím s dvojčátky do Hradce k novému panu doktorovi. Jsem zvědavá, co se dozvím nového :dizzy_face:
Lucy, a co je to za kočárek, který máš v albu? Je docela hezký. Už jsem se smířila s tím, že do něj kolem dvacky budeme muset investovat :frowning2: Nemám asi nervy, abych to sháněla po částech po bazarech :frowning2: A komplet trojkombinaci na dvojčata jsem zatím nikde neviděla. Ještě tak se prodávají samostatně korbičky, to je jasné, těch se člověk zbaví nejdřív...
15. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Saron, vytopili??? No to muselo být příjemné ráno! :angry: Toho se děsím, nejsme pojištění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
15. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Rittul, a co auto? Vy budete muset mít nějaký minibus, ne? :dizzy_face:
15. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
čau holky, za chvíli jedu k doktorce, začala jsem špinit :frowning2: :frowning2: :frowning2: bojím, bojím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
doufám, že vy se máte líp
15. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Pajaa26, neboj, to nemusí být tak zlé... Špiníš tmavě? A hodně? Doktoři tě zkouknou, trošku si poležíš, a bude fajn, uvidíš!
15. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
pajo at to dobře dopadne... držím palce
maui naštěstí byt je jen v pronájmu a do vlastního se teprve stěhujeme..
15. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky, poraď te mi. Mám od včera trošku zvedlou teplotu na 37,2 , jsem z toho nervozní, nic jiného mi není. Myslíte , že s tím mám jít k doktorovi, asi je to blbost ne?
15. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
adaj: no to je fakt,že potom si asi připadáš pořád sama :slight_smile: já tím,jak jsem v práci a pořád v jednom kole,tak bych chvíli klidu ocenila :slight_smile:

saron: doufám,že se přišli aspoň omluvit :frowning2:

tak to mě vůbec není špatně, špatně mi bylo asi 3 dny,tak asi začnu mít obavy,jestli je všechno ok
15. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
maui, je to trošinka, hnědá, ale jsme z toho úplně v prdeli :frowning2:
15. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Lilisku mě také není špatně. Také celkem asi 3 dny. Ale teď nevim co ta teplota. Jsem z toho nervozní.,
15. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
tak já jsem právě sežrala velké jablko. Jinak se to ani nedá říct. :angry: Jsem z něj nafouklá jak balon. Až za hoďku vyrazím pro malého do školky, tak nejspíš poletím :grinning:
Pajaa - to bude dobrý. Hodně holek špiní, třeba ti tam praskla jen nějaká cévka.
Maui ten kočárek se jmenuje Bumbleride a je to americká značka, ale je fakt dobrej, a hlavně lehkej a to já potřebuji, pak se dá složit i do menšího kufru a nemusí prý být ani combík takže taky super :slight_smile:

Paji držím palce ať to nic není
15. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.