• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
saron to je hruza jim asik neco prasklo ne??

pajo urco to bude ok. Budem drzet palce dej vedet.

zase zvysena teplota v tehu je v poradku.

lilisek, ale zasek je mi dobre nikdo me neotravuje a docela to utika.
15. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
pajaa, pokud je to jenom trochu, tak bych to zatím nechala být. Hoď se do klidu.
Saze, myslím, že teplota 37,2 je ještě v normě.
15. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
paja hlavne klid dojdi si k doktorum pro klid, ale treba byl vcera sex nebo tak to se muze stat nebo jsi se vic hybala, ale klidne si zajed pro klid.
15. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
já se snažím být klidná, ale nějak mi to nejde. Do té jedné hodiny se asi zblázním :frowning2:
15. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky tak ok nebudu šílet. Teď mám zase 37,1 snad jsem fakt jen trochu nachcípaná
15. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
pajo hezky do té doby odpočívej...
ada..jj urval se jim kohoutek, měli tam tak 10cm vody..
15. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
pajaa tak si zajed do nemocnice zato nic nedas.

saze v tehotenstvi se telesna teplota meni protoze ti ji zvysuji hormony a zviseny prutok krve srdcem. :wink:
15. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
saron no tak to se stava no s tim nikdo nic neudela no. :wink:
15. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
tak vytopení je vždycky "velká radost" :angry: Naši byli vytopení den před sestřinou svatbou.
15. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
lucie no to musela byt takl mela co???
15. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Pro ségru a naše teda jo. Ony to museli uklízet. Mě to minulo, protože jsem v té době už bydlela v jiném městě a příjela jsem až další den.
15. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
dobre ranko holky.
Paji, cetla jsem ze spinis, ale pokud je to spis hnede, bud v klidu, nevysiluj!
Ja teda takhle silela vcera, myslela jsem sice ze jsem 6tt (na gyndu me objednali az na konec dubna, ani mi nepotvrdili tehu) a v pondeli jsem trosku spinila, do hneda i trosku ruzove tam bylo... tak volam na gyndu, ze co to ma byt a oni to neviiime, to musite skaknout do nemocnice...
Tam na me koukli a zjistili ze jsem uz 10tt a srdicko bije a zadny nalez mi nenasla, ze je vse OK.
A pry to spineni je normal, pry budu sem tam spinit vicemene cele tehu. Akorat kdyby to svedilo nebo vylozene tekla krev by to bylo vazne...
15. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
já si taky říkám, že když je to hnědé a fakt malinko, tak to bude OK. Ale radši k doktorce zajedu. To je teda den, ve 12 k zubařce čistit kanálky a potom hned k doktorce
15. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
urcite si pro klid duse zajdi, nejhorsi je byt na pochybach. Preju uspesny den po doktorech, kuraz!
15. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
luci jo to verim. No ale s tim nenadelas nic a bohuzel zato kolikrat ty lidi co se jim to stalo nemuzou no. :wink:

dagmar ono se to stava spouste zen ze misto menstruace trosku zaspini pak je i jine priciny.

pajja a nemas to ze stresu s tech kanalku nebojis se toho???
15. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
bojim, ale už jsem na ně byla v pátek a v pohodě. Ach jo, ten čas vůbec neutíká :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
pajja a nechces zajet ted do nemocnicena pohotovost??
15. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
pajaa: a nemáš to normálně v termínu MS - četlaj sem o dost případech,kdy holky špinily a byly v termínu MS :slight_smile:

adaj: jo jo já bych taky brala klídek :slight_smile: ale neboj, ono to uteče a pak už zas slaměnka nebudeš :slight_smile:))

saze: no si říkám,že všem je blbě a já nic,tak jsem ráda,že je taky někomu dobře :slight_smile:)) docela mám i žravou,tak jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne,abych nebyla jak koule :slight_smile:)))
15. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
já nevím, teď už zase vůbec nic. Jdu vyčistit zuby a jedu k zubařce a potom rychle za doktorkou...... :frowning2:
15. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
lilisek no jako ono si stezuji, le zasek nemusim nic moc delat :grinning: Holky ja jsem zhubla ted.

pajaa tak pak napis. :wink:
15. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
ado se máááš :slight_smile:)
15. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
saron no jako asik je to tim ze ted jim malo a hodne a telo nato reaguje pekne. No ja doufam ze moc nestoloustu protoze uz ted vim ze budu mit pres 100kg. A jak se mas???
15. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
ad jako myslíš malý dávky často? :slight_smile: přes sto kilo? to snad ne, na fotce nemáš moc velkej pupík..
15. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
jahod ja uz ted mam 90kg takze zaklad tam je. A casto no po 2 hodinach nekdy i driv treba jablicko kousek beranka a tak. A + hlavni jidla na malej talirek.
15. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
no, tak to asi teda přes sto mít budeš.. :confounded: ale co, potom se kolem prcka nalítáš a hned to půjde dolů... :wink:
15. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
jahod uvidime co bude nebo nebude. Me je to jedno. ted uz jsem jak hroch tak co bude potom uvidime. :grinning:
15. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj holky

hlásím, že kontrola dopadla na výbornou, už jsme 11+1, takže to doháníme (pořád to vycházelo míň - dneska jsem měla být 10+4), drobek měří 42 mm a mám průkazku, jupííííí

tak držím palce všem ostatním, aby měly stejně dobré zprávy, a gratuluji maui k dvojce :wink:
15. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
evak super tak to gratuluji moc moc. :grinning:
15. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
evi,
veliká gratulace :wink: :slight_smile:
15. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Pajo, taky spinim sem tam uz tyden. Kdyz se spineni objevilo, tak jsem bezela na pohotovost, vse bylo v poradku. A dnes jsem byla u doktorky a ta mi taky rekla, ze miminko je ok, a ze mam byt v klidu

jinak holky jsem uplne nadsena z dnesni kontroly, miminko uz je velke - meri 41 mm od zadecku ke hlavicce a krasne sebou mrska :dizzy_face: dival se na nas i budouci tatinek a moc se mu libilo :sunglasses: sije v poradku, nosni kustka je na miste, mam prukazku - je to proste parada :grinning:

takze vam taky preji stastne kontroly a velka zdrava miminka :wink: :wink:
15. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.