• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evatk: ne neplatila za fotky nic, nemam je vytisknute, jen mi je pani doktorka nahrala na disketu :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
pajaa26: dala ti na spineni leky? a jake? me moje doktorka nepredepsala nic, jen ze mam byt v klidu...
15. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
jahod no tepla vana ani nahodou.
15. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Krasne rano holky jak se vede??? Me dneska je spatne.
16. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile:
Tak jsem včera byla pracovně na socce a zeptala se na tu nemocenskou. Tak se mi paní podívá v jakém stádiu je ta moje, ale prý nestíhají, kolabuje jim systém, některé dny nejde vůbec, jsou tam i o víkendech a nestíhají :angry: Prý její známý marodí od ledna a dosud mu nepřišla ani koruna :angry: Tenhle stát fakt stojí za ho.... jsem pěkně nasraná, nejde tak o ty prachy ale o ten princip, na lidi se prostě kašle :confounded:
16. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
lucy no to je to co jsem tu psala ze to pocitaji rucne. Proste starej system byl nejlepsi.
16. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
zdravim holky, diky za privitani, ja teda jeste pockam do toho 12 tydny a pak to tam hned slahnu :grinning:
16. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
kremz ty jsi jeste nikde nebyla?? Asik spatne chapu. :grinning:
16. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
pájo to je super, že je mimísek v pohodě :slight_smile: tek hezky podpočívej...
16. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
adajar-to vis,ze jsem byla, sla jsem si vtipne konecne pro antikoncepci a jak to dopadlo, ale zatim to do toho 12 tydne tak nejak pred rodinou tajim, teda pred manzelem ne, ten to teda vi, ale jinac doma mlcim, i kdyz mi je blbe jak c.p :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
krembo gratuluju, to jste dobří s tím utajením, my bysme to teda nezvládli...
16. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
adaj: dobré ranko :slight_smile: teda to je u Tebe novinka :slight_smile:))) mrzí mě to:frowning2: snad Ti bude líp :slight_smile:

lucy82: jo jo nemůžeš přeci čekat,že se někdo bude starat o lidi :frowning2:

paaaja: to je fajn,že je mimís ok,tak se drž :slight_smile:

saze: si mě rozesmála :slight_smile: už vidím,jak sem Ti tatínkové píšou :slight_smile:))))
16. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky jak se daří? U mě to celkem jde, včera jsem měla zkoušku která dopadla výborně tak jsem ráda, že mám zase o starsot míň. Co se týče s utajováním tak u nás to taky ví jen přítel a mamka, která na to ale přišla sama, ale jinak rodině to budeme říkat až teď v sobotu kdy má přitel narozky.
16. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
ahojky holciny ... !!!!!
tak vas jdu konecne pozdravit!! doufam, ze se mate cim dal tim lepe - nevolnosti ustupuji :slight_smile:) a mimi rostou jako z vody :grinning:
lill přesně tak s tatínkama - ti budou někde pod obraz, aspoň ten náš :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj holky:slight_smile:
Tak my včera v Hradci strávili 4a čtvrt hodiny! Hrůza! A zprávy rozhodně nejsou nejlepší :frowning2: Máme ten nejvzácnější a tím pádem nejrizikovější typ jednovaječných dvojčat - jedna placenta a jeden společný plodový vak bez přepážky. Doktor nás vyděsil výčtem rizik, ale stejně nemůžeme dělat nic jiného než čekat a doufat, že žádné komplikace nenastanou. Na nějakou řízenou redukci dvojčat nechci ani pomyslet :angry:
16. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
krem no ja jsem to vsem nakonec vykecala no i diky neschopence.
no my uz taky vylezli s pravdou ven - na velikonocni pondeli jsme to rekli mym rodicum - mama to pry uz vi "davno" a pry to bude kluk!
Tchyne to vysmirovala sama a mea blby kecy tak ty se jeste nic nereklo ..

na kontrolu jdu pristi stredu - pry budeme papirovat - takze asi z toho kapne prukazka a nejaka vysetreni ...
evatk. no ten můj sice moc nepije,ale myslím si,že tentokrát to asi poruší :slight_smile:))))))) jen, aby stihl vystřízlivět, než mě pak popř. pustí :slight_smile:)) :grinning:
16. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
lilisek no a ted jsem pocitala penize aby mi zbylo na dalsi mesic na poplatky tak mi zbylo 1100 do konce mesice kvuli neschopence protoze nevim jestli penize prijdou nebo ne. :angry:
16. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
marsie ahojky.
16. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
maui tak to mě mrzí, ale musíš myslet pozitivně!!! držím palce

adajar u mě totéž, ono to ivf v kombinaci s neschopenkou se blbě tají, a ten můj balón už tím tuplem :wink: !
16. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
maui uvidis zvladnes to a budes mit doma 2 mimisky krasne a uzasne. :wink:
16. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
lill no právě, pojede pro nás do porodnice
16. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
lilisek no muj taky moc nepije, ale kdyz to dotahnem do konce tak to asik oslavi urcite.
16. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
lucy - ja tam snad tedy ani volat nebudu .. ja PN jsem od 17.2. a doted mi neprisla ani koruna!!
jo, jsou to koumaci ...
16. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
evak no ono je vsem divny ze nechcem prijet a vsichni po me neco chteji a ja porad rikam ze mam neschopenku tak aby me nenapominali porad uz jsem to rekla.
16. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
marsie no to mi nerikej.
16. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
adajar mě so po rodině taky moc nechtělo kvůli tomu jezdit
16. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
maui - to oni si proste nemuzou odpustit, ohle straseni .. zatim zadny problem preci nemate, tak bud hlavne v klidu!!!

adajar - tobe byva jeste spatne??? si to teda uzivas, co?? :angry:
16. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.