• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evak ja je mam daleko a nestiham je navstevovat v dbe vychazek. :grinning:
16. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
marsie no a nejhorsi je to v noci.
16. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
adaj. teda to je mazec :frowning2:((( si říkáš,že když je to v podstatě jediný tvůj příjem,tak by to měli vyřizovat v cukuletu a ono nic :frowning2:(( a nejhorší je,že nic si nevyřveš ani na tý sociálce :frowning2:((

maui: nenech se vystrašit,všechno bude určitě v pořádku :slight_smile: drž se

adaj + evatk: no já se musím vždycky smát,když si vzpomenu,jak jsem mu ukázala pozitivní testy,chvíli nechápal co to je, a když pochopil,tak se mě zeptal : a co teď budem dělat? :slight_smile:))))

a teď prohlašuje,že bude super táta :slight_smile: a kamarádům vypráví,že se musím šetřit :slight_smile:)))))

marsi: achoj :slight_smile: no tak to je super, výplatní termín koukám v nedohlednu co? :frowning2:
16. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
nevolnost mi teda ustoupila, ale ty biologicky zbrane vyrabim porad. Holky, to je fakt strasny!!! se uplne stydim.. a pritom jim maximalne neprdlavy jidlo!

Vcera jsem byla u kamosky a dala mi po sobe krasny 3je tehu kalhoty, tak mam gate vyreseny... pak jsme vlitla do H&M a ulovila jsem ve sleve bilou suknu za 100!!! a saty za 200!!! no a tedy v zare konecne kratasy za 700 vel. L :grinning: - tak mam radost!!! - holky, ja mam to bricho tak obri, ze se ani neda veri , ze je to teprve 11tt!
16. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
marsie, neprehanej, urco nemas obri bricho jako ja pred porodem :grinning:
adajar-toz vis jak, tajit se to relativne da, svadim to na jenika, ze jsem unavena z neho a z diety, kterou jsem si nasadila, nez jsem otehotnela, takze jako ze pokracuju v diete :grinning:
hele, na kladne jsem skoro 3 roky bydlela :grinning:
16. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
lilisek - no, ja takovyho "joudu" chlapa nemam jenom proto, ze tehu jsme po 3 letech snahy a IVF. Jinak je mi uplne jasny, ze by se choval uplne stejne - co je to tehu test? :wink:

ad - hmm.. tak to se vyspis co? co ta lizatka? nebo zazvorovy cajik nepomaha??
16. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
já jsem se konečně pustila do modni přehlídky, hlavně teda kalhoty, ať vím, s čím letos nemám počítat a takový konec jsem nečekala!!! skoro všechno jsem dávala na hromádku "zabalit", u něčeho přešiju knoflíky,aspoň na chvilku by to mohlo stačit
chtě nechtě budu muset za chvíli na nákupy, abych měla hlavně něco na jaro a léto a něco sportovního
16. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
lilisek no jako ted jsem volala mamce a prej je to pravda nastesti to neni nas jediny prijem, ale jako penize na strane mam nejake. Ale jako mazec to je vid protoze ty nesmis pracovat a jsems na stau zavisla a hlavne stat ty penize nema.
16. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
krem no to muzes ty, ale ja ne kdyz nechodim do prace a mela bych no.

marsie vecer nic to uz mam vycistene zuby.
16. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
marsie můj se taky nedivil (taky 3 roky,ivf), ale když jsem mu ukazovala testy, tak mu to nezapalovalo, přitom taková samozřejmá věc, že... :wink:, co jiného by mohly znamenat 2 čárky
16. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
evak no ja mam sukne zatim ty jsou idealni a nekde mam jeste tehu trictvrtaky.
16. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
evak muj mi rekl ze to nemuze byt jeho ze si nepamatuje kdy jsme spolu spali. :grinning:
16. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
marsie budeš na pn pořád?
16. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
evko - no, to jsi dobra, ze jsi tam nasla aspon neco!!! - ja jsem hola ..

ad - stat prachy ma, neboj .. ve fondech je vic nez rocni rozpocet :wink: to se neboj .. spis asi to chce volat a urgovat socialku.. at to koukaj poslat
16. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
adaj: no právě,tak si vem,že kdyby jsi neměla něco stranou a stalo - li by se něco a tohle byl Váš jediný příjem,tak Vám nakonec nezbyde,než se dát na býložravce a chodit se pást na louku :frowning2:(((( hrůza

marsie: :slight_smile:))))) no nejlepší je,že po půl roce snažení bych očekávala,že když mu to s radostí strkám před oči,že pochopí :slight_smile:))))))) no hlavně,že je mír :slight_smile: Pak pochopil a přesto,že jsem to chtěla udržet v tajnosti aspoň do 12 tt ,tak to hned musel s pýchou vyslepičit kámošovi,co se mu narodily dvojáčátka :slight_smile: že on teda taky bude mít mimi :slight_smile:))) :grinning:

eva: :slight_smile: já zatím problémy s oblečením moc nemám ( teda krom jedněch kalhot,co mi asi začnou být těsný brzo) ale odpoledne mám vždycky pocit,že to břicho nějak vyleze či co a je už moc vidět :slight_smile:)))
16. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ránko, mě se dneska v noci zdáli bojové sny. Byla jsem něco jako želva Ninja a na chalupě honila našeho zedníka. - no nechápu.
Můj chlap (jsme po ivf) byl trochu smutný, že jsem test udělala ráno když nebyl doma. Že chtěl být u toho.
16. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
saze: nekoukej už na tu televizi hele :slight_smile:)))) nedělá Ti to dobře, když se Ti pak zdá o želvách Ninja :slight_smile:
16. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
evko budu, mi to za to nestoji .. mam spatne zkusenosti.. takze jsem si rekli, ze kdyz uz to tak dlouho trvalo stalo to nervy a prachy, tak pro to udelame max... doma na zahradce mi je rozhodne lip nez v zahulenym kanclu s cholerickym sefem :confounded:
16. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
marsie oni to nezrychli ty zensky nestihaji.

lilisek a nebo bych se musela vratit do prace, ale tam pro me nemaji misto.uz zame maji nahradu.

saze no chlap no.
16. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
marsie no u nas taky se rika ze radsi budu doma a nejak to zvladnem.
16. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
A já bych holky zase šla do práce. Teda doufám že mě pustí po 12 týdnu. ale nechám si poradit od doktora. Já mám práci a šéfa super. Když mi nebude dobře tak jen můžu cinknout , že mi je blbě a zůstat den doma.
16. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
saze no jo no jenze ja dojizdim a tak no.
16. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
marsie já jsem taky doma, pokračuju s pn z caru, můj dr. o ukončení nemluvil... jen nevím, nakolik je vhodné chodit cvičit (myslím těhu cvičení), když jsem na pn a mám na papírech z caru napsaný klidový režim...
16. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
evak no zatim bych nechodila.
16. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Evatko - sestřenka byla také na PN a když chtěla chodit cvičit tak ji tam řekli , že potřebují papír od doktora , že může. A doktor ji to nenapsal. Že když je na PN tak nemůže. Tak nevím zda to jde. Ale každý doktor je asi jiný.
Teď mě tak naprd kolega , že se na tu práci také vykašlu a bude to.
16. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ráno, holky, já teda měla taky noc, zdálo se mi strašně moc snů a jeden lepší než druhej, nejdřív mi umřel děda, ale ještě před tím se stačil změnit v něco jako embryo, fakt hnus a zbytek noci jsem se hádala se svým šéfem, protože s ním mám dneska meeting, fakt jsem se vyspala do růžova... :rolling_eyes:
16. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
saze me to doktor napsal ale oni by meli si na kazdem tehu cviceni vyzadat dovoleni od doktora.

jahod to je mi lito ty sny. Ja jsem zasek dneska oslepla ve snu.
16. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
ad no, to je taky dobrý, tak koukám, že jsme měli všechny supernoc, i když těhotná ninja honící zedníka mě dost pobavila... :grinning:
16. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Rodiče předělávají chalupu tak se s tím zedníkem často potkávám ale proč jsem byla ninja to fakt nevim :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
jahod no me to ejak neprekvapilo tohle byl ten lepsi sen jindy je to horsi.

saze no jako me jden cas noc co moc honil vrah, ale nejhorsi je ten sen co jako slapnete a padate
16. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.