• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky, jíte už některá víc než před těhu? Já jím pořád stejně, nemám už totiž žádné nevolnosti, jím dokonce mnohem zdravěji- začala mi chutnat zelenina- jen prostě jím tak, abych neměla hlad- ale já začala nějak dost přibírat (od začátku už 3,5kg!- hodně mi narostly prsa- opravdu hodně- do žádný svý podprsenky se ani náhodou nevejdu- myslím, že tak o 2 čísla jsou větší). Kalhoty už nosím taky o číslo větší. Teda- já kdybych ještě měla nějaký chutě na kalorický věci, sladkosti, chlebíčky a tak- tak už mám snad 10 kg navíc:slight_smile:
16. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
kvat ja jim tak nejak stejne, ale nejim to v hlavnich jidlech, ale jim vickrat denne no. A mam dole 1 kg. :wink:
16. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Kvakulko - já jsem na tom jako ty. Nepřijde mi že víc jim, ale mám nahoře 3 kila. Ale u mě to bude tím jak jsem doma a mám málo pohybu. Do podprd se už také nevejdu a dneska v noci mě tak bolela prsa až mě to vzbudilo.
16. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Tý jo, se máš. Taky jím víckrát- tak 5krát denně.
16. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
kvakulko,
já tedy jím mnohem víc jak dřív, jinak mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:, mám nahoře 1,5kg
maui,
nic si z toho strašení nedělej, určitě to dobře dopadne :wink: :wink: :wink:
16. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky,
tak hlásím, že jsem doma z kontroly. Jsem 8tt, srdíčko máme, ale velikostí si zatím nebyla moc jistá.
16. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
kvat no jo jenze ja jim zdrava jidla a jak jim casto tak telo se umoudrilo no.

lucie gratuluji. :grinning:
16. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
A to mám teď na jaře navíc dost pohybu, míň spím (narozdíl od zimy neprospím odpoledne), chodím do práce, jezdíme na výlety (minulý týden 13 km :dizzy_face: - ale jde mi to těhu asi nějak k duhu (nemám žádné potíže, tak asi nějak kvetu, či co?). Ale váha je tak to poslední, s čím bych se stresovala- přece nebudu hladovět- to ani náhodou. Moje gyndařka je rozumná, takže mě nebude stíhat kvůli blbostem- stejně to bude asi hodně voda a nárůst objemu krve- taky když měřím 180 cm, tak je to jiné, než kdybych byla střízlík 165 cm :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
Adajar: já jím hyperzdravý jídla- jak králík- taky často a pravidelně a skromně a stejně
Saze: to jsem ráda, že nejsem sama, která tak krásně kvete:slight_smile: Říká se, že se hodně přibývá, když se čeká chlapeček (ale já bych možná asi radši holčičku- manžel taky)
16. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
luci,
gratuluju k srdíčku :wink: :wink: :wink:
16. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Kvakulko - já bych také raději holčičku , ale ať je to klidně i kluk - jen ať je to zdravé.
16. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Luci, gratulka k srdíčku! :slight_smile:

Já mám poslední dobou takovou averzi na muže, že doufám, že to bude holčička, jestli to bude kluk, tak z něj asi, z chudáčka, udělám homosexuála... :grinning:
16. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Jahodarko - a pořád se to u vás nelepší?
Luci - velká gratulace !!!
16. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Luci gratulace k srdíčku..
kvakul já před 14 dny měla o půl kg méně ale ted nějak docela baštím tak se bojím jaká bude váha..doma ji nemám tak uvidíme v úterý u doktorky.. :slight_smile:)
16. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
holky, moc děkuji. Ale jsem pořád ještě nervozní.Asi budu až do 13tt.Jsem ráno měla takové nervy, že jsem nemohla ani jíst. Když jsem přišla od dr. tak jsem snědla 3 krajíce chleba.Prase jedno. :grinning:
16. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Jahod- averzi na muže, jo? To já su zas nějaká příchylná- ale pravda, na manžela- sexuální apetýt je teď neporovnatelně větší :sweat_smile: - to by bylo nepříjmený, kdyby mě to začalo brát i na jiný, cizí chlapy (ale prý jsou i takový ženský- že je chytne těhotenská nymfománie a najdou si milence- drsné, že?)
16. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
jahod no ja mam taky averzi hlavne na manzela a na dotyky.
16. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky jak děláte žemlovku? Mám tady tvrdej bochánek a chci ji udělat k večeři.
16. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
adajar,
mně teď někdo šáhnout na prsa, je mrtvej, vzdala jsem i pokusy použít krém :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
lucie: gratulace k srdíčku :slight_smile:

adaj: no právě,že u nás je to s místama taky na houby, produkce klesá, lidí je dost,tak si říkám,že lepší ,když odejdu na PN než když někoho vyhodí :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky! Tak jsem dnes byla na odběrech a ultrazvuku, tak to vypadá, že miminko je trošku větší, že budem možná rodit už na konci října :slight_smile: V albu mám fotečku :dizzy_face: Mimísek tam lítal jak ďas, taky máte miminka na ultrazvuku tak živý, nebo jsou takový jen moje děti?? Kubík se taky vždycky mlel od rána do noci, hlavně pak ke konci :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
saze já si taky právě myslím, že když jsem na pn, je hloupé doktora žádat o povolení ke cvičení, tak na to asi prdím, sem tam se hýbu doma, jako necvičím, ale trošku zahrádka, procházky atd., úplně lenivět nevydržím

kvakulko já mám taky 3,5 kg nahoře, podprdy ještě obleču (mě předtím byly totiž všechny velké :grinning: ), horší je to s kalhotama a asi nevynosím boty na podpatku, dneska jsem to riskla a nic moc, ještě kombinace s tím horkem, jsem ráda, že jsem se doplazila domů, ještě mi ujel autobus
16. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky, ja vytuhla :grinning:
evka - myslim, ze s tim cvicenim pocckej .. ja bych taky hned sla - jsem bla zvkla chodit 2x tyd¨ne cvicit a o kole ani nemluve, ale prdim na to .. mam v planu pozdeji tam zajit vzit si extra hodinu - at mi vysvetli co je dobre cvicit a co ne a pak si to budu cvicit sama doma :wink:

jahod - ja co jsem tehu tak mam taky hrozne barvity sny :rolling_eyes: - dokonce takovy, ze jsem rano nevedela, jestli je to pravda nebo jen sen :sunglasses:
16. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
jinak jím spíš míň, na něco nemám chuť a bojím se přejídat, už jednou jsem na to doplatila, jsem opatrná, normálně bývám hrozný žrout a nepřibírám, teď je to naopak
máme tam zásoby oříšků a brambůrek atd. - běžně to mám na 3 dny, teď se toho nedotknu
16. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
marsie taky bych to viděla na doma, ležet určitě nevydržím
16. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
luci /macu - gratuluju!!! kazda kontrola se musi oslavit - ja si vzdy koupim v lekarne hroznovy cukr :grinning:
jinak s tim jidlem se snazim jist normalne, ale samo casteji a pridala jsem hodne ovoce a zeleniny ... urcite mam nejake ty kila nahore, ale nereknu vam kolik, protoze se nevazim :wink: radsi ..
16. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
me nejvic mrzi to kolo - ja bych tak drandila !!!! vcera jsem byla aspon se psem (od tchana) tak aspon nejakej pohyb ..
jdu si dat neco k jidlu - mam hladik :grinning:
16. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já jsem teda zatím přibrala jen kilo, ale už mám teda bříško (s trochou toho tuku navrchu) a štve mě to, protože to ještě jako těhu bříško nevypadá, spíš jako vyžranej pupek :unamused:
16. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Kvakulko, já asi jím o něco víc, protože před otěhotněním jsem se permanentně snažila zhubnout a hlídala si počet kalorií. Teď na to prdím. Ale zase skoro vůbec nejím sladký, na to teď vůbec nemám chuť. A míň se hýbu, podstatně míň. Jednak jsem unavená a jednak jsem po prvním intenzivnějším pohybu hned začala krvácet, tak na to kašlu. A taky jsem přibrala už dvě kila.Mám hroznej špek na břiše. Ta fotka v albu je ještě bez špeku. Rifle už v práci rozepínám. Připadám si celá taková nějká nateklá, ale co nadělám, nějak to teď pro mě není podstatné. Netrap se tím, u maminek se nějaké to kilčo navíc ztratí :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.