• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Saze - no, máme to pořád naprd, od neděle jsme spolu nepromluvili ani slovo, dokonce ani sms, nic.. :frowning2:
Marsie - to mi povídej s tou ralitou a snama, mě kolikrát ve snu někdo naštve a já jsem na něj pak v reálu naštvaná, protože mu nemůžu odpustit, co mi v tom snu provedl... :grinning:
16. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
jahodarka: třeba bude líp :slight_smile:)

holky,když mám na výplatnici kolonku prům. nemoc - myslíte,že je to to samý,co denní vyměřovací základ pro nemocenskou? :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
já taky pěkně papám - mám +2 kg. Dokonce jsme o víkendu s mamkou všívaly gumu do zipu u kalhot, protože mě začaly tlačit přes bříško. K tomu všemu trpím zácpami - takže po 3 dnech (ničeho) jsem dost "zacpaná". :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Macu já mám taky bříško ale spíše jako špek než těhu :slight_smile:
katulo taky mám zácpu šílený :slight_smile:)
16. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahojky holky tak ja ted cekam navstevu a varim spenatovou polevku a rajskou omacku. :grinning:
16. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky,

zase jdu na Vás na chvilku podívat - mám frmol v práci a vůbec Vás nestíhám dočítat. doufám, že nevolnosti nám všem postupně snad odezní. Já si včera dala k večeri špagetky a nějak se to prckovi nelíbilo :grinning: . Teď spíš než nevolnosti mě trápí únava, ale to je tim, že chodim z práce tak kolem 6 a pak už nejsem schopná nic dělat.
Mějte se krásně a těhulkování zdar :slight_smile:
16. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
lill jo to je totéž, průměr pro nemocenskou, kterou ti platí socka od 15. dne marodění, druhý průměr(ten vyšší, měla bys ho tam mít taky) je třeba na dovolenou a z toho se počítá i náhrada mzdy na těch prvních 14 dnů, které platí zaměstnavatel
16. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
evatk: jééé díky super :slight_smile:)) no já tam dvě kolonky prům nemoc a prům nahr. což je teda o dost menší,tak nevím :frowning2:((((
16. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
lill ten průměr pro nemoc je totiž na den, a ten druhý (já mám třeba zkratku ppv) je na hodinu (třeba dovolenou si bereš i půl den, tak proto), zkus si ho vynásobit 8 hodinami (denní prac. doba), mělo by to být víc než ten průměr na nemoc
16. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
mě to třeba vychází (po vynásobení osmi) o 300 víc...
16. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem zpět z kontroly. Mimís odpovídá 8+4 a krááááásně mu bilo srdíčko :dizzy_face: 6.5 jdu na náběry a pro průkajdu :slight_smile:
maui, nic si z toho doktorskýho plašení nedělej, všechno dobře dopadne :wink:
Co se pupku týče, nepřibrala jsem zatím nic, ale rifle jsou mi těsnější a těsnější :sweat_smile:
16. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
spaagetka gratuluju
16. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
evi děkuju, taky jsme to s manžou oslavili pořádným obědem :sweat_smile:
Akorát mě to nějak zmohlo, tak to vidím na podvečerního šlofíčka :grinning:
16. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
spaget gratuluji.
16. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
Spagetko, mas fotecku? Jinak gratulace! :slight_smile:
16. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
jahodarko - tak to je skoda, ze jste to s pritelem nevyresili... ale verim, ze to vse dobre dopadne - jste preci rozumni lide... s chlapama je to obcas tezky, ale od toho nas Pan Buh vybavil koleckem na víc :grinning: , abychom to s nima zvladly :sunglasses:
vezmi ho s sebou na UTZ - a az uvidi jak mimi bije srdicko - se po...e a bude fungovat a snazit se :wink:
16. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
Marsie- no posledne uz to vypadalo ze se mnou i pujde, ale nakonec nesel. Vubec to nechapu, jednou ma den, kdy je uplne opysnelej otec a pak se mnou najednou zase tyden nemluvi, protoze to urcite neni jeho nebo ja o tom moc mluvim nebo neco jinyho.. Pritom on byl ten kdo miminko chtel, fakt to vubec nechapu. No, tak snad se srovna.. Kazdopadne holky dik za podporu.
16. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jahod tohle jsou chlapy. Me treba ten muj dneska nasral protoze to zrat nebude ze jsem udelala rajskou moc hustou jako jo. bych ho asik zabila. a pak me otravuje. A jinak ze to neni jeho obcas taky tvrdi. ale jinak to bez nich neni ono. Hele ono se to vyvrbi oni prej tohle chlapy mivaji rika se tomu panika. :wink:
16. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ad, ja svym zpusobem paniku chapu, ale 1.) chtel to predevsim on 2.) jak dlouho tak muzi muzou panikarit?
No, ale zase kdyz si predstavim toho tveho nad rajskou se kterou se patlas, tak jsem obcas rada, ze zijusama... :wink:
16. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Dobre rano, mamky, jdu se kouknout na broucka. Jupiiii! Hezky den vsem!
17. dub 2009 v 07:50  • Odpověz
Brý ráno :slight_smile:
jahod, fotečku mám, už i v albu :wink: A některým chlapům to dochází fakt pozdě, někdy si myslím, že ten můj má vedení přes ty jeho dva metry :sweat_smile:
17. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Zatím si jenom čtu vaše příspěvky, ale zatím nechci o těhotenství moc mluvit. Dnes jsem 9+5tt (v 7tt bylo vidět srdíčko) a v pondělí jdu na odběry a pro průkazku. Termín porodu zatím přesně nevím, ale vychází na listopad. Mám příšerný strach, aby mimčo bylo v pořádku. O vánocích jsem prodělala raný samovolný potrat, naštěstí se tělo vyčistilo samo a nemusela jsem na operaci. Po doporučené měsíční pauze jsem znovu otěhotněla. Teď zjišťuji, že jsem měla asi počkat delší dobu. Psychicky moc v pohodě nejsem. Jsem protivná, ustrašená, pořád se pozoruji. Doktor mi ještě našel cystu na vaječníku a zakázal nám sexování do konce 1.trimestru. Partner si se mnou užívá. Někde jsem četla, že psychika v těhotenství je jako puberta a přechod dohromady. Puberta byla náročná, o přechodu vím jen od maminy a taky to asi nebude procházka růžovým sadem, tak se má moje okolí na co těšit. Držím vám všem palečky, ať u doktora slyšíte jen samé dobré zprávy.
17. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

spaaaget: tak to gratuluju dodatečně ke včerejšku, jdu se mrknout na fotečku :slight_smile:

adajar: jo jo tak tohle s tím jídlem znám :slight_smile:)) drahá polovička je zvyklá,že něco co má rád, chutná takhle a když to chutná už jen malinko jinak,tak to není dobrý :slight_smile:))))

evatk: no ty jsi úplně zlatá, díky moc :slight_smile: jsem se děsila toho,proč je to tak malý,ale když to vynásobím např. těma 8,tak to vychází o 341,-Kč víc :slight_smile:))) tak teď už v tom mám jasno , ještě jednou díky :slight_smile:
17. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
orlik: puberta + přechod dohromady mě fakt pobavil :slight_smile: jinak ahoj .-)))
17. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
orlík to si nevyčítek že jste začali brzo na tom to nestojí já počkala po potratě 4 měsíce a ustrašená jsme stejně i kdybys čekala rok pořád by ses bála..snaž se to ale užívat já si ted užívám kždý den těhulení ale kontrol se bojím ale to je naprosto normální a přirozené :wink: a sex nemám cystu a také s manželem nespíme nemám na to chut je mi zle naštěstí je tolerantní jen at si s tebou užije myslím že my si užíváme víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

držím moc plaečky!!!

spaget krásné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno, těhulky:slight_smile:
Ahoj Orliku, vítám tě u nás :slight_smile: Neboj, strach je přirozený, procházíme si tím všechny, a špatnou zkušenost má za sebou taky spousta z nás. Od toho jsou tyhle diskuse, abychom se mohli vykecat :slight_smile:
Spaget, gratuluju! Dobré zprávy jsou tak osvěžující :slight_smile:
Holky, je vidět, že všude je něco.... já mám sice těhotenství s diagnozou na prd, ale chlapa mám zlatýho. Kdybych měla zápasit ještě i s ním, tak si jdu asi rovnou hodit mašli :slight_smile:
17. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Orlíku vítám tě a přeji pohodové těhotenství :slight_smile:

Maui neboj vše dobře dopadne, musíš se šetřit, jednovaječní jsou rizikovější ale ty to zvládneš. Chodíš do práce nebo jsi doma?
17. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
orliku,
já potratila v lednu a otěhotněla hned po šestinedělí. Nervuju se, to je jasný, ale včera jsem viděla krásný miminko, kterýmu blikalo srdíčko, což jsem poprvé vůbec nezažila, takže mě to krásně nakoplo :dizzy_face: Jako puberťačka se prej chovám už měsíc, manža prohlásil, že se chovám, jak kdyby mi bylo zas 15 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: A sex? Co to je? :astonished: :grinning:
No nic, jdu si nechat udělat novou hlavu, snad jí ze mě neklepne, páč mi teď vůbec nedrží vlasy a mýt je musím pořád, páč se mi děsně mastí :angry:
17. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
dobré ránko

orlik gratuluju

já jsem měla děsnou noc, už večer mi bylo blbě a strašně mě bolela hlava, v noci jsem se vzbudila, pořád nastejno, pak zas pro změnu hlad, tak jsem snědla banán a teďka pořád nic moc, snad se to srovná po jídle, a jestli ta hlava nepřejde, budu muset si vzít paralen, i když se těm lékům bráním...

snad je vám všem líp :wink:
17. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky moc díky za povzbuzení. Jsem příšerný pesimista a všechno moc řeším. Pokusím se být víc v pohodě a určitě to dobře dopadne.
17. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.