• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Krasne rano. Jahod no kamosky manzel taky strasne chtel dite a pak kdyz to prislo najednou mel paniku asik 3 mesice ze uz si nic neuzije a ze vsechno konci proste chlaapy nic nevydrzi. A muzu ti rict ze jsem rada ze jsem ted cele dny doma sama a on prijizdi jen vecer.
17. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
spaaget: :slight_smile: teda nová hlava,ty se ale máš, já se chystám možná někdy v květnu,ještě uvidíme :slight_smile:

evatk: achojky :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
orlik gratuluji a hlavne se nestresuj ted uz to vyjde. Stres prckovy nesvedci a hlavne nato nejsi sama. :wink:
17. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
lilisek no my meli navstevu kdyby tady nebyla nerene ani slovo. On mi dela tim ostudu vsude kde jsme na jidle je prej founa. :angry:
17. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Lucy, chodím do práce. Sedím celý den u počítače, tak to není nic namáhavého, i když je fakt, že kalhoty musím mít rozepnutí a občas mě tlačí žaludek - asi se tam nemůže popasovat s tou zvětšenou dělohou. Doktor mi řekl, že pokud mám chuť, nebude mi v tom bránit, ale po 20.týdnu už by mi doporučil zůstat doma. Jediné, co mě kosí, je únava. Někdy je to k nepřežití a dvakrát jsem se normálně vytratila na záchod a aspoň na 10 minut si tam opřela hlavu a klimbala :grinning: Nedalo se to ovládnout...
17. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
spaget doufam ze nam ukazes svou novou hlavu.
17. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
orlik radsi klidne napis co te desi. Me treba ted nic, ale desi me 21tt a dal jako nektere jine holky tady- :wink:
17. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
adajar: no prostě na zabití ne? :slight_smile:))) to znám :grinning:
Ahoj holky, teda jdu vás dočíst. Koukněte mi do alba konečně tam mám fotečku.
To teda nic moc, Adaj :frowning2: Kdo jinej by měl stát při tobě a neshazovat tě před ostatníma, když ne tvůj manžel? To si tedy neumím představit, že by mi tohle dělal....jestli se mu něco nezdá, ať mi to řekne mezi čtyřma očima, ale proč kritizovat partnera před ostatníma? On si tě vzal, měl by se s tebou chlubit, a ne naopak!
Pardon, trochu jsem se nechal unést :pensive: :wink:
17. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Adaj, proč zrovna 21.týden???
17. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
maui ja uz na zachode taky usnula, ale my mame proti zachodu umyvadlo.
17. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
lili ja tomu rikam PMS u muzu nekdy pohoda a nedky bych mu zakroutila krkem.

maui on nekritizuje jen me on i moji babicku vybornou kucharkua ve vsem se rejpa doma by to snedl bez kecu vis, ale jinde ne. tak jsem to myslela on je proste v jidle founa strasnej.
17. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
maui protoze se to loni stalo a i doktor me chce kolem toho data poslat do nemocnice.
17. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Maui no já chodím taky do práce a břicho už mám velký a všichni mě tipují na 5 měsíc :grinning: Takže normální rifle už nehrozí, tak mám těhu rifle :confounded: Ale unava je děsná to je pravda, přijdu z práce a jdu spát :frowning2: Navíc mi je furt zle a nejvíc večer tak trpím celý den :grinning:
17. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
lucy no to jsem mela loni ja v praci zvracela a usinala a tak a letos jsem doma a je mi fajn az na socialku
17. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
No já naštěstí nezvracím ale je mi na zvracení celý den a nejhůř večer :frowning2: Už jsem myslela že to přejde a prdlačky tak snad v tom 4 měsíci :unamused:
17. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: vítám nové těhulky
Tak holky já břicho nemám vůbec a jak jsem teď zhubla tak mi je všechno velký tak doufám, že tam mimisci rostou :slight_smile:, je fakt že zle mi je furt ale už tolik nezvracim a narostla mi prsa, jinak nic zatim nikdo nic nepoznal :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Adaj, na to nesmíš myslet....tohle těhotenství je jiné, není důvod, aby se to opakovalo.
Lucy, mě jsou těhu kalhoty ještě velký, ale myslím, že to dlouho trvat nebude. Já sedím, tak si dovoluju ten komfort rozepnutého poklopce :slight_smile: Ale jsou mi už těsnější i věci, do kterých jsem měla velkou rezervu :frowning2:
Špatně mi taky bývá, to jsem u Kuby vůbec neznala, a ve 12.týdnu už teprv ne! Je to takový začarovaný kruh....mám pocit, že musím pořád něco žvejkat, aby mi nebylo zle, a pak se cítím zase přecpaná a přetláskaná :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Tý jo, rittul, ty se máš! Hubená s velkýma prsama, to musí být sexy těhule, manžel musí být unesenej! :wink:
17. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
lucy no neboj me to taky neprechazi si pripadam jak blb.

rrit no neboj ono to dozenes po 12tt ja jsem hubla do 13tt a pak najednou to naskocilo rychle protoze jsem zacala jist a predtim jsem nejedla nic. :wink:
17. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Jo já a sexi??? To řeknu manžovi, jsem jak zelinka a fakt na nic, říkal, že po mě nic ani nechce když mě vidí :grinning: Tak jdu zkusit něco sníst tak doufám, že to chvilku i v sobě udržím. Já už chci aby mi bylo dobře :frowning2: . Jinak holky našla jsem si práci domů. Budu lepit obálky, takový velká A4, jsem zvědavá jak to budu zvládat, už jsem to jednou dělala a každá kačka dobrá :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
maui bohuzel muj doktor bejvlej rekl ze na 50% se to stane znova tak asik vi pricinu,ale zapomel se zminit. :frowning2: Ale ja nato vubec nemyslim fakt hodila jsem to zahlavu jen jsem chtela uklidnit Orli ze neni sama ze strachem a aby se nebala rict co ji strasi. :wink:
17. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Já si pracovně říkám hrošík. Moje bříško zatím není větší kvůli těhotenství - přibrala jsem pár kilo už loni. Nejsem vdaná, svatbu plánujeme za rok na podzim, tak budu mít snad motivaci ty kila shodit, abych byla pěkná nevěsta. Budete chtít znát pohlaví miminka? Já se chci nechat překvapit, ale přítel to chce vědět a doufám, že mu to doktor řekne nebo že to z ultrazvuku pozná sám. Hrozně chce kluka a aby se jmenoval po něm. Tak mám ještě pár měsíců, abych ho přesvědčila. Ti chlapi jsou ale ješitové, co?
17. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
rrit no muj sex chce kazdej den to neznam a ja nechci a pak se divi ze jsem alergicka na jakej koliv dotek a nejvic me stve jak se furt dotyka prsou proste nechape ze me to vadi
17. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
orlik no ja to vedet chci. ja si myslim ze to bude holka u nas. jinak ja jsem taky peknej hroch. :grinning:
17. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Orlik, já si tedy na překvapení nepotrpím :slight_smile: Chtěla bych znát pohlaví hned, jak to bude možné :slight_smile: Manža to chce taky vědět,ale na rozdíl ode mě, to chce před ostatními tajit....on by všechno tajil nejradši až do porodu :grinning: To já se zase ráda podělím...ať rodina ví, co má kupovat :wink:
17. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Sex...co to je? :wink: My to zkusili asi před týdnem a asi po dvou měsících :astonished: , bylo to takové spontánní a moc fajn,ale jinak mě manža obchází velkým obloukem, jako bych byla z cukru :grinning: Je fakt, že mi to nijak moc nevadí :grinning:
17. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
teda jako koukám,jak je skoro všem špatně :frowning2: to mě teda vůbec :slight_smile: naštěstí,doufám,že už to nedorazí :slight_smile: :grinning:
17. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
maui no to me manza neobchazi vubec a nechape proc to nechci :grinning:

lilisek ted uz by nemelo.
17. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.