• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No ještě, že máme takové chápavé muže :grinning: Někde jsem četla, že podle chuti na sex se dá určit pohlaví :slight_smile: ale už nevím kde to bylo, myslím, že zvýšená chuť na sex je děvče a opak je kluk a když někdo čeká párek tak teda nevím :slight_smile: , vůbec tomu nevěřím :grinning:
17. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
adaj: :slight_smile:))))no tak to už asi budu jen přibírat na váze a nic jinýho :slight_smile:))))

rritul: tak to asi budu mít kluka,moc chuti teda nemám :slight_smile:)) :grinning:
17. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
holky to vám závidím že nemáte bříško a kort když čekáte dvojčátka, to já si připadám jak vorvaň, boty zavázat je už problém :cry:
Ale já hodně přibrala při stimulaci takže to je všechno z toho :angry:

Jinak sex taky nevím co to je! Naposledy byl asi tak začátkem února a to už je doba :grinning:
17. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
rrit no jako top bych musela zase cekat kluka. :grinning:

lilisek hele ja taky to co jsem zhubla mam behem dne bnahore. :grinning:
17. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
lucy ja mam spek desnej si pripadam jako bych mela patercata.
17. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Adajar :grinning: Já se jako večer fakt vyfotím a hodím to sem, a pak se budete smát :grinning: Ale co já to pak schodím až budu s dětmi běhat do 4 patra :grinning:
17. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
lucy hele vyfot se ja se taky vecer vyfotim jo. :grinning: Nejsi jedinej vorvanek ja taky.
17. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Ty jo, tak to já asi čekám superženu- jakože mám dosti vysoký sexuální apetyt- větší než dřív. Nevolnosti už mě Bohu díky opustily, takže ani nemám chuť to nějak zajídat, ale hladovět tedy nevydržím- jím tak, dalo by se říct, velmi racionálně:slight_smile:. amoc dobře teď spím- dřív mi dělalo potíž usnout, dospat se a tak- teď spím jak jezulátko. Asi už okouším radosti druhého trimestru :dizzy_face:
17. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
lucy a kolik jsi přibrala? Já už 3 kila- ale hlavně prsa a tak jakoby celkově "rozkvétám", bříško je mi vidět leda tak večer
17. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
adaj. docela se děsím tý vahy,jak budu vždycky zjišťovat na kontrolách,aby mě z toho nekleplo :slight_smile:

jéééé vyfoťte se ,já ráda koukám na pupíky :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
kvat ja dneskla taky spala hezky a rano me probrala sousedka zasek :frowning2:
17. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
lilisek ja uz ted mam 92kg tak se taky bojim.
17. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
kvakulko přibrala jsem 3 kila ale při stimulaci už kolem 4 kilo. Ale za tu dobu co jsem těhu tak jen 3 :wink: Asi, vážila jsem se před dvěma týdny a měla jsem nahoře 2 takže předpokládám že to nahoru ještě šlo.

Tak ju večer se vyfotím a budete čučet :wink:
17. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
lucy no proste se vyfotime vsechny jo?
17. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj, tak jsem zpátky od doktora, nevyšetřoval mě, že když jsem byla na utz ve čtvrtek, je to zbytečný... :frowning2: , ale v pondělí jdu pro průkazku! jupíííííí!!! :grinning:
Jinak gratuluju k novým miminkům i novým fotečkám, nafoťte si pupíky, těším se! :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
jahod no tak to nechpu proc te tam zval vid.
17. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Jo, holky, ptala jsem se doktora na to lítání a říkal, že pokud se cítím dobře, on s tím žádný problém nemá, že maximálně některé letecké společnosti chtějí občas souhlas lékaře apod., ale to až tak od 30. týdne.
Taky jsem se ptala na cvičení, protože mi fakt děsně chybí pohyb, běhání, který mi chybí nejvíc, říkal, že je to na mě, jak se cítím, nicméně, že on je spíš pro takový to válení se po zemi... :rolling_eyes: fakt zábava...
No, takže závěr je asi takovej, dělejte si co chcete, je to na vás, ale nechoďte za mnou, když se něco nepovede...
Vtipný, takže samozřejmě nebudu dělat zase nic, stejně jako doteď.. chjochjo a to už jsem měla takovou hezkou fyzičku...
17. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
ad - já jsem to taky moc nepochopila, řekl že to mám potvrzený od apolináře, takže mi může dát průkazku už takhle brzo.. vlastně ani nevím, proč si pro ní jdu zase v pondělí a nedal mi jí rovnou teď...
CHLAP!!!! Co bys čekala.. :wink:
17. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
jahod neboj s prckem to vsechno dozenes. To budes mit takovou fyzicku az se ti nebude otom snit. :grinning:
17. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
jahod od chlapu uz asik nic. Ale jako nechapu ze te honi porad sem a tam.
17. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
ad už jedu mysli na mě :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Ad tak jo, až přijdu z práce tak se nafotím a uvidíte :slight_smile: No já jdu něco konečně v tý práci udělat tak budu průběžně nakukovat :wink:
17. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
mury neboj myslim. :wink:

lucy budu se tesit na vecerni rande s fotkama. :grinning:
17. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
teď jsem byla na záchodě a viděla, jak se mi samodržící punčochy zařezávají do stahen :zipper_mouth: , málem jsem se pozvracela!!!! takže teď hned se jdu přihlásit na cvičení pro těhule!!!! nechcete někdo se mnou chodit do vodičkový do studia pro ženy nebo na pavlák do energy studia?
17. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Jahodarka, nešil, na cvičení pro těhule stejně nezhubneš...budou tě tam učit správně dýchat a posilovat pánevní dno a uvolňovat bederní páteř. Není to špatné, ale punčochy se budou zařezávat dál. Já je nikdy neměla ráda, vždycky jsem si v nich připadala tlustější než jsem opravdu byla :grinning: Kup si pěkně elegantní legínky a nějakou pěknou tuničku a na punčochy se vybodni...stejně nejsou zdravý pro krevní oběh :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Jahodarka, do Studia pro ženy ani nechod, je to o ničom. Ja som tam bola 2x pred 3.rokmi a len tak sme si pretahovali svaly a potom asi 10.min oddychovali a pár minút sa kecalo o tehotenstve a tak....
potom som našla -
http://www.klub-slunecnice.cz/rozpis.html
a bolo to o vela lepšie- 1h alebo 1.5h sa cvičilo a samostatne si mohla chodit na nejaký kurz ohladne tehu
ja som tam chodila ešte týžden pred porodom :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
maui já ani nechci hubnout, spíš za ten měsíc co nic nedělám, mám pocit, že jsem úplně rozklepaná... :frowning2:
17. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
Jahod a co v porodnici tam delaji kurzy pro tehule cviceni a miminku to nemuze ublzit.
17. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
lullko dík za typ, to taky nevypadá špatně. nemáte někdo zkušenost s gravidjógou? ani tam se trochu nezpevním? chodila jsem na powerjógu, ta fungovala výborně...
17. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
ad - teď jsem koukala na apolináře a tam cvičí až od 24. týdne..
17. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.