• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahod je vikend ja teda spim cele odpoledne no.
18. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
já jsem se dala do uklízení, vypadá to tu trochu jako ve squatu.. :confounded:
zítra ke mně přijde moje kadeřnice, udělat ze mě hezkou maminku, tak ať to s ní nepraští... :grinning:
18. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
holky ahoj tak asi vseci spi nebo trajdaji venku, kdyz je nakonec docela hezky - teda aspon u nas, ja jsem si taky dala slofika a po dlouhe dobe jsem se dnesni noc celkem dobre vyspala, bez dlouheho probuzeni v noci, za to sny byly hrozne
18. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
jahod ja jsem mela jit na navstevu ale seslo z toho, tak asi utru prach a psi chlupy - jak mame tedka tmavy nabytek, je to hrozne videt
jinak jsem zase sama doma, muj jel na fotbal a nasledne pivko se protahne
18. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že si užíváte víkend. Já jsem se teď šíleně přejedla měla jsem zelený hlávkový salát z vlastního skleníku a vajíčko na tvrdo, to bylo super, akorát na mě manža hleděl, jestli to má jako taky jíst nebo si s něho dělám srandu :slight_smile: no snědl to :grinning:
18. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
ahoj maminy ...
my meli dneska fofr .. delnici vsude kam se podivas.. takze jsem prisla o odpoledniho sloficka ... jinak evko napodobne, manza taky kop do vrtule, ani uz to nemaskuje fotbalem.. jel rovnou na pivo ... :wink:

jahod - no tak, to brisko mam tak 3 nasobny!!! a vecer jsem jak pred porodem ...

ritulko - co dvojcatka? vse v poradku???

prave pecu babovku - zitra maj prijet rodice, tak at se vytahnu :wink: .. doufam, ze se mi teda povede..
18. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
kdepa jste ???
18. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
mňam!! bábovka! já se teď můžu utlouct po sladkým a přitom ho normálně skoro vůbec nejím...
18. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
no hele, celkem dopadla dobre .. snad ji do zitra nesezeru :slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak upeč ještě jednu a já dorazím a sežerem jí spolu! :slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
neni problem :grinning: :grinning: :grinning:
i kdyz by to bylo spise na tobe ja moc sladky nemusim ...
18. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
no, myslím, že asi dneska nechám bábovku bábovkou a půjdu na kutě, odpoledne jsem to taky nezvládla a jsem úplně mrtvá. navíc se celý den snažím uklízet a mám pocit, že je tu čím dál větší čurbes, kde se to pořád bere?!! :rolling_eyes:
18. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
krasne rano holky tak me opet vzbudila sousedka zase rvala. A dneska je tu krasne tak se seberu a pujdu se projit do hrebce se segrou.
19. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Ad tak jsem si všimla, že chcete dát Mikuláše taky se nám to jméno líbí a přemýšlíme nad ním. :slight_smile:
Jinak my to včera řekli rodinám a dnes ještě bráchovi se švagrovou a všichni byli moc rádi, jen se divili, že jsme to tak dlouho vydrželi neříct :slight_smile:
19. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
Adel no manza nechce, ale zasek si vydupal holcici jmeno tak klucici je moje. A takze uz to neni tajemstvi jo.
19. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj, já jsem byla s Beatkou v ZOO a bylo krásně :wink:
My jsme zatím o těhotenství nikomu z rodiny neřekli. Jméno zůstane pro všechny tajemstvím až do porodu. U Beatky jsem taky jméno neprozradili, a nakonec jméno vybral až tatínek po narození naší holčičky...vybral ze dvou jím vybraných až když se na ni podíval :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
dobré odpoledne všem :slight_smile:)))

adaj: ahojky :slight_smile: jo jo já byla taky na procházce, a za chvíli letíme ke známým grilovat :slight_smile:

adel: no tak to bylo asi gratulací co?

:grinning:
19. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Ad však ono se to ještě utřepe až podle toho co to bude.
Holky necháte si říct co čekáte nebo ne?
Beranku u nás to taky bude překvapení až jak se mimi narodí.
Lil jo jo bylo gratulací a bylo to fajn.
19. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
lilisek nakonec jsem nikam nesla byla jsem moc unavena.

adel ja bych si to rada nechala rict.
19. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Ad my právě váháme. Na jednu stranu je to fajn, že můžeš kupovat oblečky na holčičku nebo na chlapečka, ale na druhou stranu to překvapení taky stojí za to. No ještě uvidíme jak se rozhodneme. A ještě Ti bývá špatně?
19. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
adel no tim ze vetsinou lezim a spim tak moc ne,ale vypadam jak mrtvola. Asik bych vam mela ukazat fotecku. :grinning: No ja nevim asik si to necham rict, ale treba se prcek bude schovavat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
A ven aspoň na chviličku chodíš nebo vůbec nemůžeš? Snad už Ti to brzy přejde.
19. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2658977&vReferer= no ja bych rada, ael ve 2 uz skoro spim no a jak jsem sama doma tak se mi moc nechce, ale dopos jdu aspon trosku no.
19. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
Tak já už mám spací období naštěstí za sebou a už i ty nevolnosti jsou docela vpohodě tak Ti přeju ať Tě to už opuští, chudáčku dívala jsem se na Tvojí fotečku. A kolik si zhubla? A kdy jdeš na kontrolu? Já teda bydlím v rodinném domečku tak si kdykoliv vyběhnu na zahradu, sednu na houpačku učím se tam, je to bezva. Přemýšlím, že asi už do práce nepůjdu. Za prvé to mám do práce hodinu, za druhé teď budu mít zkoušky a státnice, za třetí pak v létě už s větším bříškem se pařit v autobuse, no snad mě obvoďačka nechá. Zatím jsem u ní byla v pátek a v pohodě mě nechala do konce dubna tak uvidíme.
19. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
adel ona te pak muze predat na gyndu. Jinak tu zahradu ti zavidim ja bych tam byla cele dopoledne. Jinak asik jsem moc nezhubla, ale vypadam priserne to je fakt. se lekam i sama sebe. Jinak me treba unava prisla poradne az ted no. Jinak spatne od zaludku mi je, ale neni to tak hrozne. A s vahou jsem zatim na svem no. Jenze vis u me ted zacali pracovat jatra asik ja je mam nemocne takze proto jsem unavena.
19. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky..musím se pochlubit..svatební šaty mi jsou a v pohodě..uf uf..bálala jsem se že budu muset hledat nové šatky :slight_smile:) mám v nich ale dobrý dekolt hihi
19. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
saron no doufam ze pak budou hned fotecky jaka jsi kocka. :wink:
19. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
ahojky holciny!!
nevim jak u vas, ale tady bylo nádherne slunecne odpoledne ... prijeli rodice tak jsem udelala chlebicky, babovku jsem upekla a cele odpolko jsme byli venku.
Uz jsme jim to rekli minuly tyden, takze byli informovani. Jinak my si urcite nechame rict pohlavi, ale jmena dopredu taky neprozradime :slight_smile: at je aspon nejaky prekvapeni :slight_smile:))
Pro holcicku uz mame a momentalne hledam nahradni kucici , treba manzel ustoupi :sunglasses: ..
19. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
saronko - ty se stihnes jeste vdavat???? no teda, to jsi dobra ... ja sotva lezu a kdyz si predstavim vsechny ty pripravy .. holka, opatrne! Co si pamatuju, tak i kdyz jsem nebyla klasicka nevesta bylo to spousu starosti a prace ..
ale saticky musely byt nadherne - odkud je mas - ukaz fotecku ...:wink:
19. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
jj stihnu..my měli letos naplánovanou svatbu ale až na srpen tak díky mimí jsme to uspíšili..já zatím žádný stres nemám koláčky máme od jedné šikovné paní, nic nepečeme..obvolala jsem pár věcí a bylo hotovo :slight_smile:) takže zatím uplně v pohodě a přípravy jsme zvládly za 2 měsíce uplně v pohodě :slight_smile:) když člověk nemá svatbu v praze a v nějakém lukrativním místě nebo datum tak je to ok, mají volno a já tak nějak stejně věděla co bych chtěla :slight_smile:) nachvilku dám do albíčka tak mrkněte :slight_smile:)
19. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.