• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jar, gratuluju :dizzy_face:
20. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Saze, problémy zatím nemám, jen o něco komplikovanější těhotenství tím, že to jsou jednovaječná dvojčata a ještě k tomu prý nějaký málo častý typ. Můj doktor mě zavalil lavinou rizik, tak se jdu zeptat ještě odborníků z Prahy :wink: Je to spíš pro můj klid než z nutnosti...

Dobré ráno všem:slight_smile:

Rittul, já mám panděro, že se skoro stydím:slight_smile: Už to budu muset říct asi i v práci, protože už to nejde moc schovat. Včera jsem si koupila v C&A super těhu kalhoty. Takové elastické, černé. Měli ale jen jedny jediné, vel. 36-38, tak doufám, že vydrží až do konce.... teda doufám, že je užiju! :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
adaj: no vida,tak to je fajn,že je vše ok :slight_smile:

saze: já bych šla zase z práce :slight_smile:))))

maui: tak držím palce pro samé pozitivní zprávy :slight_smile: :grinning:
20. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
dobré ranko, maminky,
taky jsem zpátky z kontroly a mám průkazku!!!!!!!!!!!! :grinning:
utz mi teda bohužel zase nedělali, zato ze mně vycucali spoustu krve a jsem poslaná na screening a genetiku.
saronko - ty jsi krásná nevěsta! :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
krásné dopoledne.
Gratuluji ke kontrolám. Já jdu na krev v pátek a měla bych už taky dostat průkazku. Teď se vás jdu pokusit aspoň trochu dočíst.
20. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj maminy, v pátek jsem se tady strachovala a dnes štěstím přímo zářím. Vrátila jsem se právě z kontroly - už měříme 4,42 cm a jsme mooc krásný. Až bude víc času, vložím do alba fotečku. Jak psali jahodarka, sestřička ze mě vycucla krve, až to nebylo hezký. Průkazku mi ještě nedali, až za měsíc, aby do ní bylo co napsat. Tenhle týden končím 3. měsíc, tak se chystáme tu novinu oznámit babičkám a kamarádům.
20. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Orlik - moc gratuluji. paráááda
20. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
orlik, tak to je krásná pozitivní zprávička. Holky, jen tak dál :slight_smile: :wink:
20. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
orlíku gratuluju! :slight_smile: vy jste teda pěkně obrovští, já byla na utz naposledy minulý týden a prcek měl 8 mm :grinning:, to je teda fakt rychlost jak rostou.. :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Já měla minulý týden 23,8 mm. Ale Jahodarko ono to teď prý strašně letí nahoru. Rostou prý rychle.
20. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Maui - dobře děláš .
20. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Doktor taky říkal, že je to kus. Jsme s partnerem normálního vzrůstu, ale můj taťka měří přes 190 cm. Tak doufám, že se nám mimi nezvrhne po něm. Moji známí mají syna a ten je naprostá kopie stvého dědečka. Geny jsou nevyzpytatelné. Na posledním ultrazvuku (před 4 týdny) mělo mimčo 4 mm, tak je 10x větší.
20. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Orlíku - to je mazec. Ale je to dobře, je vidět že se mu u tebe líbí.
20. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky!
Náš králíček měl taky na posledním utz minulý týden 4,5 - 5 cm, prej je velikej, takže možná bude datum porodu na konci října. Dneska hlídám kámošce 1,5 ročního kloučka, k tomu náš rošťák a mimi v bříšku, tak to je dětiček až až :grinning:
20. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj, gratuluji k úspěšným kontrolám, my jsme měli před 2 týdny kolem 4,2cm a taky je větší, proto mám termín už na konci října :wink: Jinak já jsem tripple testy ve 13tt odmítla a jdu až v 16tt.
Do práce bych šla taky hned, ale mám smůlu :grinning:
20. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky a nosíte už někdo těhukalhoty? Já teda ještě ne, ale asi budu brzy muset začít... :astonished:
20. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
Holky gratuluce ke kontrolám, já jdu zítra a mám trošku strach zda je vše ok, ale říkám si že je mi dobře necítím se být těhu tak snad vše poběží dobře.. :slight_smile: a měla bych už dostat průkazku :slight_smile:)
20. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojky, já jdu zítra na screening - bojim bojim :cry:
20. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj holky

gratuluji adajar a orlik a jahodarka ke kontrolám, snad jsem na nikoho nezapomněla, když tak se připomeňte :wink:

já jsem byla na skok v práci, chtě nechtě se už musela řešit náhrada za mě a rovnou jsem ji zaučovala, tak už jsem klidnější, domů se mi šlo dobře :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
katula já jdu na vyhodnocení toho screeningu příští týden, zatím jsem klidná, ale určitě "to" přijde, držím palce
20. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Maminy, taky moc blahopřeji k dobrým zprávám od doktora. Za chvíli pádím z práce domů a jedeme se chlubit k babičkám. Doufám, že nebudou radostí moc plakat. Mě teď dojímá každá hovadina, tak aby to nakonec nebylo slzavé údolí.
20. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Katulko neboj to bude ok. Já na něj nepůjdu nechám to až na vyšetření v 16 tt. Respektive co mi poradí doktor.
20. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
Holky gratuluji ke kontrolam. Jinak ja jsem od 1 spala do ted a jeste bych sla spat.
20. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky, můžu mezi vás? Jsem v 9tt, zítra jdu na kontolu. Před 14ti dni jsem byla u gyndaře a embryjko tam bylo, ale s tím srdíčkem to doktor moc neviděl a teď se docela bojím, jak to dopadne :frowning2:
20. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
romn gratluji a neboj se kazdej ma srdicko trosku jinak. :wink:
20. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
ahoj romanko, vítej u nás, neboj se nic, já srdíčko viděla taky až v 8tt - myslím, že jsem byla 7+3
20. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
Jahod a co ty doma trosku lepsi???
20. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
adajar: díky, byla jsem na minulý kontrole celá natěšená a pak tam doktor asi 2 minuty mlčel, jak byl zabranej do hledání... Nálady mám příšerný.. stačí aby se na mě někdo trochu blbě podíval a já se z toho můžu rozbrečet.. ach jo :unamused: Adajar, taky je na Kladně tak pěkně?
20. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
roman no oni jsou plasani obcas ale opravdu kazdej to ma jinak. A moje nalady jsou spis jsem usmevava jelikoz jsem vecne veku sama doma. :grinning: A tady je krasne, le diky spanku jsem prosvihla odpoledni prochazku.
20. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Já jsem byla s Davídkem dopoledne v zoo, nádhera!! :slight_smile: Dokonce jsme tam potkali Fejka. Tak to máš super, seš na neschopence?
20. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.