• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
roman jo jo jsem, ale loni jsem mela neomezene vychazky a bylo to lepsi. Je zoo to je super. ja bych rada jela do Prahy za kamoskama.
20. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Já jsem byla první 3 měsíce na neschopence kvůli práci a doktorka mi řekla, že kdybych našla ve schránce nějakou kontrolu, tak ať to tam přinesu a ona to zařídí.. no prostě zlatá doktorka:slight_smile: Já si myslím, že na tebe musej vyloženě tu kontrolu poslat.. Pak jsem teda v práci zařezávala až do 8.měsíce. Adajar, ty v Praze studuješ?
20. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
roman no ja se doufam do prace uz nevrtim. Jinak nene ja odtam pochazim jeste v srpnu jsem tam bydlela. :grinning:
20. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
Tak to máš dobrý (trochu závidím) :wink: Já už jenom sním o tom, že si třeba večer pustím dvd, ale vždycky u toho usnu... Asi dospávám spánkovej deficit nebo co..
20. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
hele ja jsem na zacatku tehu nespala a ted posledni tyden bych spala celej den i noc. :grinning:
20. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Já jsem se na začátku budila ve 4 ráno a nemohla jsem usnout a teď spím 10hod a nestačí mi to :sunglasses: Někdy sem tak unavená, že si myslím, že nevstanu (ale pak vstanu, páč musím)... a manžel na mě kouká jak na lenocha..
20. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
roman muj taky, ale on m smulu ja jsem doma abych byla v klidu a pohode. :angry: takze si muze trhnout akorat varim no.
20. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
ty chlapi to nechápou, já bych jim to přála.. (teda hlavně ten porod!!) :grinning:
20. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
no me by stacilo to tehotenstvi a keci typu ze v knizkach pisou ze je to nej obdobi bych zrusila. :grinning:
20. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
nej období jo, ale 4.-6. měsíc :slight_smile: Před tím je ti blbě a potom se s mega břichem někam nevejdeš.. Utíkám, vzbudil se mi Dádík..pa
20. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
roman no ja to rict nemuzu ja se budu bat kolem 21tt. Ale tohle tehubude jine. :grinning:
20. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrole- podle poslední menstruace jsme měli být 11+5 (víme přesně den početí)- ale prcek roste jak bambus- v 7tt měl 12,4mm a dneska 5,47 cm!!! Tak nám řekli, že jsme už ve 12+3- tedy 13.týden! Myslela jsem, že nejpřesnější je výpočet pode ovulace a ono ne- prcek si roste jak ďas, takže nám posunou termín na konec října :dizzy_face:
Jinak jsem viděla, jak si propínal nožičky a plácal ručičkou (no nechci říct přímo, že normálně hajloval :sweat_smile: )- to je tak strašně nádherný--- jsem z toho od rána úplně v rauši.
Od minulé kontroly před měsícem jsem nepřibrala ani deko, ale masivně mi rostou prsa (pro takovýho dinosaura budou taky potřeba...).
Naštěstí mám velkou pánev (minule měřeno), takže snad porodím i obříka...
20. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Kvakulko - tak to je paráda. Velká gratulace. Já už chci také vidět mimčo. Dáš obrázek do alba?
20. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
kvat gratuluji. No vidis mimisek vi co chce a moc mu chutna tedak.
20. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Dám obrázky, jen si na to musím trochu sednout a nafotit...
20. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
kvat urcite si rady pockame
20. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Tak mě pánev nikdo neměřil, ani se o žádném měření nezmiňoval...asi je to vidět na první pohled :sweat_smile:
Jinak já si pořád těhotenství vůbec nepřipouštím a taky žádné problémy, vlastně s tím naším dítětem nemám ani čas přemýšlet, takže jsem úplně v klidu :wink:
20. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
beranek, me u prvniho decka taky merili panev-na gynde...ted nevim, jdu zitra na kontrolu, tak jsem zvedava, co se dozvim...ja si teda tehot. zatim pripoustim, protoze je mi blbe jako u toho prvniho, jenze to jsem nevedela, ze jsem tehu a lecila si zaludecni vredy apod, protoze se do toho seskupilo spousta starosti a problemu a me ani ve snu nenapadlo, ze jsem tehu :wink: proste tele :grinning: jinac koukam, mame skoro stejne stare deti-ja si rikam, jak ja to budu delat s dvouma miminama, kdyz posl. dobou nezvladam ani to jedno??? :rolling_eyes: :sweat_smile:
20. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
beranek je dobre ze to neresis. A panev by meli merit v zacatku pri vypisovani tehu prukazky.
20. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
ahojky holky!!
moc gratuluju k dobrym zpravam z kontrol!!! a tem co jdou zitra, drzim palce ... my jdeme ve stredu :grinning: .. tak se tesim :slight_smile:)) snad bude vse v poradku!
20. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
marsie-diky, ja jdu dneska ve 12, tak jsem docela zvedava, co se dozvim noveho a drzim ti palce na zitrek, urco to bude ok :wink:
21. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahojky holky drzim palce vsem na kontrolach.Jinak se mi zdala nocni mura hnusna anivam to nebusdu psat.
21. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
dobre ranko, to mame dnes zase krasne, co?
krembon - kontrolam zdar!
me teda taky nikdo panev nemeril - ale asi pouhym okem zkonstatovali, ze nemusi :wink:
21. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
marsie no oni nejdyl v nemocnici ti ji zmeri, ale meli by ti ji zmerit driv no.
21. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
adajar - nevis nahodou , kdy muzou a kdy naopak nemuzou napsat ty neomezene vychazky???
jdu na KO zitra a rada bych ji do toho natlacila aby mi je napsala ..
21. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
marsie no muze kdykoliv je napsat zalezi jestli se ji bude do toho chtit protoze je to papirovani, ale jinak je muze napsat kdykoliv.
21. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:))

dodatečně všem gratulace ke kontrolám :slight_smile: tak ať se ty dobré zprávy na nás jen sypou :grinning:
21. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
lilisek urcite budou neboj se.
21. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
dik ad - ja nevedela, jestli to treba neni limitovane diagnozou atd. takze na ni zatlacim .. a chce to asi dar nedar co??
alhoj lili :dizzy_face:
21. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
marsie no ja nhevim ja ji nic nedavala no jako dar. Ale hlavne me docela doktor stve posledni dobou coz je spatne.
21. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.