• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marie a jak zvladas ty s prckem jeste??
11. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
adajar, no celkem to jde, protoze zatim se pro me nic nemeni, jen me boli trosku bruch, ale to je v pohode :slight_smile:
navic je kubik hodnej :slight_smile:
11. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky, měla jsem teď tak trochu absenci, protože jsem v neděli krvácela jak když podříznete prase. Už jsem se s bojovníčkem loučila, ale měli jsme kliku, vše je v pořádku, odešel mi hematom a byl tak "laskavej" a bojovníčka sebou nevzal....
Dneska mě propustili, dli mi vyšší dávky prášků, tak snad to už bude ok.
No ale musím teď Utrogestan polykat - holky z IVF asi budou vědět o čem mluvím - takže jsem stále jak mátoha a většinu dne prospím.... Nevadí, hlavně, že bude vše ok. Příště čt jdu na kontrolu...

Jinak jste toh hodně napovídali,m tak to s mojí nynější mimozou nedočtu, ale určitě jsou nové těhulky, tak gratulka a držím pěst, aby bylo vše ok :slight_smile:

Tak a Utrouš teď působí nejvíc, tak asi odpadnu......
Pak juknu
11. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
sanu tak držím palce at je vše ok, to určo nic moc.. no hlavně že ten hematon odešel bez mimíska
11. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
marie to mas tedak stesti.

sanuska ja jsem si rikala ze tu dlouho nejsi. Ale neboj budete ok.

Holky me se chce tak strasne spat a zacalo se mi chtit zvracet a to tu budu az do 7 hodin to nevim jak dojedu dom.
11. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
No jo snad už žádná "překvápka" nebudou... Maximálně pohlaví :grinning:

A kdo kdy jdete ně kontrolu??????
11. bře 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj sanuska - já jdu na ko zítra, tak mám docela nervy. Musela jsem si osvěžit tvůj příběh na začátku diskuze, už se tady docela ztrácím, takže teď už vidím, že ho máme podobný. Taky jsem tím dlouhodobým snažením postižená, takže si zatím nic nevychutnávám, ale spíš trpím - myšleno samozřejmě s nadsázkou :wink: .
Tak držím palce, ať je u tebe vše už jen a jen ok, chápu, jak ti muselo o víkendu být.
11. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
sanus ja jdu 23.3. a prej uz tam bude i srdicko.

evak budete v poradku holky. :wink:
11. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
holky tak obed byl dobrej, ale nesednul mi diky pivu jsem ho nevyzvracela, ale zato ve strevech udelal rotiku. :frowning2:
11. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
sanuska a tobě se za celé 3 roky nepovedlo otěhotnět, až teď? jestlis to už někde psala, promiň, možná jsem to přehlédla
11. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
sanu, tak to je taky sila, tak hlavne, ze jste s mimisem v pohode :slight_smile:

kocky,ja jedu tancovat, tak snad to bude ok, mejte se zatim a vecer jeste kouknu
11. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
marie hezky se vytancuj. :wink:

Holky ja jsme jeste v praci. A za pul hodky pujdu domu.
11. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
adajar moc to s tou prací nepřeháněj :wink:
11. bře 2009 v 18:36  • Odpověz
evak no nechci, ale musim tu bejt zejtra tu jsem jen do 8 hodin. Ale uz sjem tu dneska usinala.
11. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
Maruš promiň nechtěla jsem se Tě nejak dotknout já vím, že je to těžké a znám právě spoustu lidí kteří kouřili přestali a zase kouří po dítku takže se omlouvám jestli to vyznělo špatně. Jen asi tím, že jsem nekuřačka to asi nedokážu tak pochopit.
Sanus držím pěstičky ať je vše jak má ať mimišek bojuje a v listopadu příjde na svět.
Ada a mě tady někdo bude říkat o tom, že moc pracuju že?
11. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
adel no ja delam, ale od 11 hodin vis. Ale mam toho plne zuby. Mam tady smenej provoz no lekarny by nejradsi objednavali i o vikendu. :grinning:
11. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
Sanusko, ahoj, uz jsem ti chtela psat do interni posty, zes tady dlouho nebyla :confused: zaplat panbuh, ze miminko je na miste, ale dokazu si predstavit, cos musela prozit, brrr naskakuje mi z toho husi kuze... :frowning2:

jinak holky, konecne - dnes cele dopoledne v praci mi bylo blbe, pocity na zvracenil, ale u misy jsem neskoncila, jeste, ze tak, jinak by se kolegove divili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mam dnes kulatiny - 6+0 a hodne jim. kolik jste pribraly od doby, co jste zjistily, ze jste tehotne? ja mam zatim 0.8 kg navic i tak mi to prijde hrozny, ale kdyz ten hlad mam skoro porad :rolling_eyes:
11. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
Sanusko, jinak jsem zapomela reagovat - ja taky polykam utrogestan a nic mi to nedela, ale mam ho brat jen jednou denne, takze na noc, jak casto ho beres ty?
11. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
marikap ja zatim nepribrala nic a gratuluji k prvni nevolnosti
11. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
Já jsem přibrala, ale tentokrát asi už v průběhu stimulace a v souvislosti s ohss - 2-2,5kg. Jinak mám nafouklé břicho, jsem ráda, že nemusím do práce, protože bych asi neměla v čem chodit, v kalhotech vydržím jen nezbytnou dobu, břichu to nesvědčí. Minule mi u dr. dokonce odletěl knoflík, tak jsem je přešila, zítra uvidím, jestli to pomohlo. Jinak chodím spíš ve sportovních pohodlných věcech. Do riflí se necpu vůbec :grinning: .
11. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Ada aha ale je to děs být ze začátku těhu v práci co?
Marika já teda zatím nepřibrala nic, ale to určo příjde.
11. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky, tak mě se nevolnosti už taky trošku projevily, je mi na zvracení, mám hlad, a když se najím je mi zle :unamused:
Sanusko jsem ráda že je mimísek v pořádku, toho se taky děsím všude to čtu a mám strach abych neviděla taky krev :frowning2: Do úterý už nějak vydržím a snad budou už vidět srdíčka :slight_smile:
11. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Luci no jo člověk se pořát strachuje co?
11. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojda holky,

tak sem si dala koblihu a pak okurkovej salát :grinning: . Tak sem zvědavá co to se mnou udělá :grinning: . Sem unavená tak půjdu asi do hajan :slight_smile:.
11. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahooj holky, tak jsem konečně doma, ještě že už budu mít školu za 14 dní az sebou:slight_smile: protože to ježdění, i když jen jeden den, to je síla a jsem unavná...to je děs. Dala jsem si polévkku, půjdu dát spršku a do hajan....odpočinek, jupíííí:slight_smile:
11. bře 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
Renat co studuješ?
11. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Se omlouvám, nějak jsem odepisovala, ale asi jsem to zapomněla odeslat nebo co no jo :grinning: :grinning:

Evi ne, je to moje první těhu, poslední KET dopadl biochemické těhu... Na zítra držím pěst, doufám, že budeš informovat co nejdřídv...

:wink: Mari já beru 3x2 Utrogestan udržení těhu, 3x1 Estrofem na sliznici, 3x2 Ascorutin srážlivost krvea 1/2 Prednison na imunitu :grinning: Trošku drogistka, hlavně, že to pomůže ke zdárnému konci.... :wink:

Kali ten okurkovej salát hmm, asi si ho zítra "objednám" u manži... :sunglasses:
11. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Sanusko pokud půjde o pozitivní zprávy, určitě dám vědět hned jak to půjde.
Jinak asi budu muset zavést slipovky...
Já si jdu dát jahody se smetanou, mňamka :wink: .
11. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
adellaide: dělám poslední ročník pedagogické fakutly, učitelství pro střední školy - němčina a geografie v ústí nad Labem, uff to bylo vyčerpávající, na konc března končíme se školou a pak už jen státnice a diplomka, ale to už se dá zvládnout i s mimčem, měli jsme to tak i naplánvané. jedny státnice (pedagogika a psychologie) už mám, tak ještě dvoje:frowning2:
11. bře 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Renat tak to se máš. Já studuju sociální práci v Ostravě dálkově a my máme školu do půlkdy dubna diplomku máme odevzdat do konce března a státnice na začátku června.
11. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.