• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adaj: :slight_smile: ahojky tak jak je dneska?

marsie: čauky :slight_smile: no tak mi pak dej echo,jak jsi s vycházkama dopadla, chci si taky vyhádat PN s vycházkama, pokud možno tak neomezenýma :slight_smile: :grinning:
21. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
lilisek no nesmim jist mlecne vyrobky ty jsem zcala zvracet ted. :grinning: Jinak je mi docela dobre.
21. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
ja uz jsem dobra, jen si musim hlidat jidlo .. staci malo ale hlavne pravidelne .. vcera jsme trosku oslavovali a ja se blbe pretlaskala a vecer me tlacil zaludek - ale zase jsem si dnes bez problemu dosla na zachod :grinning:
21. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
marsie no s tim tlaskanim to mam taky a musim se vyhybat mlecnym virobkum hlavne mliku a jogurtum ty jdou do 5 minut ven
21. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Brý ráno,
tak jsem od včera slaměnná vdova, páč manža jel do Brna zprovoznit jim tam nový tramvaje, takže do pátku mám celou postel pro sebe :grinning:
Gratuluju všem ke kontrolám, jen houšť dobrým zprávám :wink:
Těm dnešním držím moc palce.
Jinak můj drahý manžel zapomněl včera vypnout světla u auta, takže jsem ráno cestovala do práce vlakem, kde chrchlal a frkal snad každej druhej, tak doufám, že se mně ty bacily vyhly obloukem :angry:
21. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
spaget no ja jsem taky slamenka neboj se. Ale ja jsem doma clej den vis. Jinak no my mame nastesti v aute alarm kdyz nevypnes svetla. A uvar si cajicek hezky a vypij ho co nejvic a bacily nebudou. A dej si zazvorovej caj je na imunitu taky.-
21. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
a ja jsem taky vdova slamenna!!! nedame to holky dohormoady???
ghr.. spaget, to je opravdu na pochvalu ..
21. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Já jsem na to být sama zvyklá, páč manžu mívám pryč každej třetí měsíc, takže tejden mi přijde spíš krátkej :grinning:
Zázvorovej čaj? :sweat_smile: Ten mi nějak nejede, páč mi po něm pálí jazyk :unamused:
21. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
marsie no jasne ze dame. muj teda prijede vecer, ale to sedne k pc a hotovo.

spageet a zkousela jsi ten s tema citrusama???A nebo lizatka ten zazvor jakobyx podporuje imunitu.
21. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ráno
21. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Jinak houkák na světla jsme měli taky, páč manža je vyrobil pro celou rodinu, jenže u nás přestal fungovat teď v zimě. Když jsem se ráčila ohradit, že co to jako je? Tak prej co chci, byl to prototyp(prej to na našem autě zkoušel) a fungoval 3 roky :grinning:
21. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
adaj, jo ty myslíš koupit sáčkovej? To já vždycky poctivě strouhám čerstvej a piju s medem a citronem. No nic, zkusím pohledat a koupím holt slabší odvar :wink:
21. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
luce ahojky.

spageetb hm no tak to si bude muset vyrobit jinwej jako ja bych busem nemohla ja mam totiz startovaci kabely u sebe vzdy. :grinning:
21. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
tak jsem vás konečně dočetla.
No, mě teda pánev v těhu vůbec neměřili. Asi uznali, že při mé postavě věstonické venuše to není třeba. :grinning:
Mě je dneska nějak těžko. Už 2x jsem utíkala na záchod, ale pokaždé planý poplach :angry: . Už mi to tak dělá 2 týdny.
21. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
lucie to je normalni ja nastejti uz tolik nezvracim, ale kdyz uz tak uz. :grinning:
21. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
právě, že já nezvracím vůbec. Ale potřebovala bych to a pořádně. :grinning:
21. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
jlucie proc myslis???
21. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
mám pořád pocit těžkého žaludku. Zkoušela jsem i prst do krku, ale nic.
21. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
hele ono to prejde za chvilku nechces si dat do pasu jakej jsi tt a tak ja pak nevidim anevim. :grinning:
21. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré ránko holky, teda to vám nezávidím. Mě vůbec nic není. Jen mě občas nakopnou nějaké pachy a musela jsem na toaletě vypnout stříkací vůni. Jinak ok.
21. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
ada, to je velikost v těhu? Já ho mám takové běžně. Moje současná váha je stejná, jako váha při porodu syna :grinning:
21. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
saze me porad tady smrdi cigara a to jsme az v 6 patre. :grinning:
21. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
ada, mám to tam
21. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
lucie no ja mam 90kg takze normos asik, ale zasek neni tolik spekate. ne dole uz se zacina rysovat brisko.

luciré no tak v 8tt mi bylo spatne bez zvraceni vetsinou. :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla, uff, vy jste teda užvaněný.. :grinning:
ad - no, přítel se začal ozývat v sobotu, tak 1x za den zavolá, dokonce se ptal i na "prcka", ale viděli jsme se teda naposledy před velikonocema a nějak pořád nic neřešíme.. divný, já vím.
saze - mně vadí úplně všechny pachy a vůně, dokonce jsem si musela koupit i antiperspirant bez parfemace, nedej bože když mě třeba obejme někdo s těžkým parfémem, to pak mám pocit, že to ze sebe nemůžu dostat celej den, nebo když se nade mě někdo nakloní v práci, fuj, fakt hnus.
21. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
ono se říká, že když se nezačne zvracet do 8tt, tak už to nemělo přijít vůbec. Tak by to mohlo teda být i u mě. U syna mi bylo špatně do konce 5 měsíce..
jinak já jsem taky sama doma. Teda ne jako slaměná vdova, ale manža přišel z noční, sbalil pruty a šel na ryby. Dorazí zase až někdy odpoledne. Tak budu muset malému vymyslet na odpoledne program, když se tatínek zase nekoná. :angry:
21. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
jahod ne neni to divny ja bych to taky ted neresila a nechala tomu volny prubeh protoze td by jste si mohli rict veci co nejdou vzit spatky lepsi je si to rozmyslet.

lucie koukam vsude stejne. :grinning:
21. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj jahod. No vidíš, přítel už si asi konečně začíná zvykat na roli tatínka. Můj manžel je teda v tomhle v poho, on má hrozně rád děti. Bude to asi tím, že byl v děcáku.

Mě zatím žádné pachy nevadí. Akorát manža včera dělal nějaké maso na škvarkovém sádle. Tak z toho sádla mě trochu natáhlo. A už mě varoval, že mám příští týden na jeden den opustit byt, že bude vařit dršťky. :angry:
21. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
lucuie no mas sikovneho manzela ze vari. :grinning:
21. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.