• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jo to jo, on je takové moje zlatíčko. Teda když je doma. Po potratu jsem nemusela doma 3dny nic dělat. Vždycky odvedl malého do školky, uvařil, vyzvedl malého, nakoupil atd. Až jsem si připadala jako ten největší flákač :grinning:
21. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
lucie no vidis to manza je taky takovej, ale nevari teda vlastne vcera delal hamburgry. :grinning:
21. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
co dneska kuchtíte na oběd? Já jsem si dala vařit tortellini a krabí tyčky. Sice na jídlo nemám vůbec chuť, ale co bych pro prcka neudělala. :wink:
21. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
no a pak nemám vypadat jak vypadám :grinning:
21. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
lucie ja mam z vcerejska kvetakovou polivku a obalovanej kvetak. A na zitra si udelam porkovou polivku a spenat s bramborem
hele jsi krasna.
21. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojte těhule, kdysi jsem tady za váma byla, ale nemám moc času sem chodit :frowning2: ale občas kouknu jaký máte zážitky, jestli jsem nějak v normě :grinning: je fajn, že všechny kontroly jsou OK :sunglasses:
21. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
ufo ahojky neboj pamatuji si na tebe. :grinning:
21. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
já si taky říkám, že jsem krásná, ale zrcadlo má na to trochu jiný názor. :grinning:
21. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
sem si všimla, že nám odtud utekla murynka
21. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojte dievčatá, zdravím vás po dlhšej dobe. Dnes som absolvovala kontrolu, panáčik má 2,l cm, mala by som byt už 10.týžden, ale podla USG je o týzden menší, inak ok. :wink:
21. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Evi neboj to dožene. Holky já tkaé nevim co vařit. K večeři máme špízy ale co k obědu fakt nevim
21. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
lucie no to ma stejnej jako teda zrcadlo taky rika koukej stim neco delat. Lucie no ona ma posunutej termin na prosinec no.

evi ahojky a vitam. :grinning:
21. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
saze ja ted miluju smazeny syr. :grinning: Ale jinak hodne delam polivky.
21. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
ahojte

lucie vidíš, murynka tu byla naposled v pátek... snad se nic nestalo?! tak snad jen nemá čas :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
evak mury je v pohode. :wink:
21. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
pro inspiraci my máme dneska guláš a včera jsme měli vařenou mrkev (mňam, sežrala jsem ji samotnou skoro všechnu :pensive: )
21. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
ufo mrkev by mi neprosla ja treba si buu delat ten spenat, ale manzovi musim nejakou omacku pak.
21. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
jinak mě přestaly úplně chutnat uzeniny, je mi po nich děsně blbě a ze sýrů mi zase chutná jediě eidam, takže mi přijde, že mám dost omezenej jídelníček :grinning:
21. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak to já bych si třeba dneska tu mrkev dala, i když normálně ji nejím vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ten smažák není vůbec k zahození, i když větší chuť mám teď na sýrový karbanátky :dizzy_face: Ty jo, já už mám hlad a to jsem snídala před chvílí :sweat_smile:
21. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
holky a baštíte majonézu? mě ji manža totálně zatrhl, a smažák bez tatarky by mi asi nešmakoval. Jé a teď jsem si vzpomněla, že v sobotu jsme měli mňamku, pečený maso, hranole a fazolový lusky, toho bych se užrala :grinning:
21. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak já už si tady tlačím břušek. Jsem si na to nastrouhla přestárlou goudu. Znalci sýra by mě za to asi ukamenovali. :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
ufo neboj ja nemuzu mlecne krom tvrdych syru jinak po nich zvracim.

spagett no ja si pockam do 12 a pak usnu a z odpoledni prochazky busde houby. ¨¨

ufo tatarku jim bych ani ten kvetak bez toho nesnedla.
21. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
lucie no taky asik dobrota.
21. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
ufo já jsem nedávno jedla pikantní salát (jedna z mála věcí, nak terou jsem měla vyloženě chuť), ale byl z majonézou a máš vidět, jak se manžel rozčiloval... úplně mi zkazil chuť a to samé, když jsem chtěla v hypce pikantní rybí pomazánku, ale nakonec mi ji koupil
21. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
ufo, léty prověřenou(Helmans)majonézu a tatarku jím normálně, ale vyhejbám se těm salátům, i když dneska mi cukaly koutky při pohledu na chlebíčky se šunkou, salátem a tím přelitým vejcem :zipper_mouth: Jinak kupuju jí teď jenom malý balení, aby mi nezůstala v lednici otevřená :pensive:
21. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
ufo, tak já bych si klidně tu majonézu ke smažáku dala. Však nezpucuješ celou sklenici,ne? Nic se nemá přehánět. Těhu není nemoc, ale požehnaný stav. Takže bychom měly i požehnaně jíst.
21. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
evak hele pokzud ji nemas venku a je z chladaku tak by to melo byt ok.

holky ja chodim jak mlsnej zajic kolem tech nakladanych syru. skoda ze tuneni slintaci snmajlik.
21. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
luci krasne receny. :grinning:
21. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Ty jo holky já dostala také chuť na ten smažák. Jdu se obléct a letím pro něj do krámu. vy jste potvory na takové nezdravé jídlo mě nalákají. :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
No já to s ní v létě taky nebudu přehánět, přeci jenom je ze syrových vajec. MUDra mi říkala, že když si ji nebudu dávat ve fast foodech a restauracích, tak bez obav. v létě dávat pozor na uskladnění. Spíš mě upozorňovala na ty zahradní grilovačky, kdy se maso kolikrát pořádně tepelně neupraví, a pak mi teda zatrhla zrající sýry typu hermelín a nivu kvůli té listerii :sweat_smile:
21. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.