• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No já právě jednou jo, páč byla neděle a my neměli co ke smažáku. Udělat z majonézy tatarku není takovej problém, ale ta majonéza, to byla hrůza, ještě teď mě bolí ruka od šlehání :grinning:
21. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
spaget jeste ze existujou stroje co??
21. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
No, jenže i s tím šlehačem to byla makačka :sweat_smile: Příště šoupnu manžu do auta a vyšlu do nejbližšího obchodního domu :grinning:
21. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
21. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak koukám, jak si holky mlsáte a musím se smát, já teď byla s takytěhu kamarádkou na obídku a zrovna jsme se bavily, jak bychom si daly sushi.. :grinning: , já bych to teda viděla ještě na absinth a jít si někam zatancovat.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
No tak sushi bych si dala, ale absinth by mě nejspíš zabil :grinning: Jinak na mě padla opět popolední krize, to je doba, kdy vám na neschopenkách závidím. Já bych tak spala :pensive:
21. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
spaag já asi brzo zalehnu, jsem ráda, že jsem doma, fakt
21. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
spaget, mě by samozřejmě teď zabil taky, to bylo spíš takový zastesknutí po "starém" životě... :wink:
já jsem taky dneska děsně unavená, úplně mi padá hlava..
21. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj, já jsem u prvního těhotenství taky jídlo neřešila, moc mi nechutnalo, jak teď, jen jsem se vyhýbala hermelínu a takovým sýrům, jinak jsem jedla všechno. Ale jen na vysvětlenou, asi 17 let nejím žádné uzeniny, z masa jen vyjímečně kuře nebo rybu, žádné hranolky, smažené jídla atd. Takže moji stravu tvoří převážně zelenina :sweat_smile:
Teď taky si dám jen na co mám vyjímečně chuť, dokonce došlo i na kuřecí šunku, kterou nejím :grinning:
21. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jinak únava už není tak velká jako v prvních 6 týdnech, ale i tak to pořád není normální stav :unamused: Ale lehnout si během dne je bohužel nemožné, takže večer opravdu padám do bezvědomí...
21. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
No ale já dneska nepadnu ani po příchodu z práce, páč mi tchán přijede nabít tu baterku do auta a určitě bude chtít kafe, páč oni nemaj presovač a jemu to naše chutná :unamused: Tak asi budu zejtra jak přízrak :grinning:
21. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Já jdu dnes po 2 měsících k holičce, tak tam si bohužel taky nelehnu...ale zato budu mít krásnější hlavu :grinning:
21. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
No já byla v pátek, ale krásnější si teda nepřijdu, páč mi to teď pořád stejně nedrží :angry: Ale aspoň mi to zkrátila, tak mi nedrží míň vlasů :grinning:
21. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
teda jako řeší se tu jídlo,jo? :slight_smile:))) já se teď po školení vrátila z oběda a mám narvanej pupek polívkou :slight_smile:))))
jinak kámoška těhule jedla všechno ,včetně zrajících sýrů a je v pohodě a v pátek má teď termín :slight_smile:)))
21. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak ono je lepší nic moc neřešit. Ale samozřejmě pokud má někdo za sebou ošklivou zkušenost, tak je to o něčem jiném. Já jsem nic v těhotenství neřešila ani v prvním případě, a teď to nestíhám, tak taky neřeším. Ale teď nemusím řešit pracovní věci, tak si přece jen říkám, jen aby to bylo všechno v pořádku.
21. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahoooj tak zase nakukuju jak se tady roste, vše ok doufám, špuntíci též, tak jen tak dál.

Ale teda ještě všechny nemáte vyfoceenej pupas, tak holky do toho, ať můžem pak vzpomínat, jaký jsme měly krásný břicha :grinning:

Já jsem snad ok, špuntě mělo včera 5,8cm, mrskalo nožkama, tak snad se mu daří dobře.
21. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla dnes u doktora a bohužel to nevypadá dobře.. :frowning2: Mám nějakšpatně nakloněnou dělohu a embryjko nebylo vidět. Tak jdu zítra na vnější UTZ a rozhodne se to.
Sanuska: gratuluju k pěkné délce!
21. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
sanuska: jééé takový hezký zprávy,to je fajn,že se špuntíkovi daří dobře :slight_smile:)

romankav: budem držet pěsti
21. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
ahoj holky...tak podávám hlášení o mimískovi... má se čile k světu..předváděl uplné stojky.. dokonce i vystrkoval zadeček :slight_smile: no byl kouzelný..vše jsme dohnali a odpovídáme 12tt :slight_smile:) a dostala jsem těhu průkazku :slight_smile: na další kontrolu jdu až za měsíc, ale musím jit ke specialitovi na srdíčko ale je to spíše preventivní. :slight_smile: máme krásné fotečky zítra oskenuju a vložím :slight_smile:)
21. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
ahojky holciny
saronka - no to je nadhera.. honem sem s foteckama :wink: uz se tesim ..
romanko - jezis, to zni hrozne .. doufam, ze tim jinym utz to bude videt a vse bude v poradku! drzim pesti!
sanus - to se ti to foti, kdyz mas drobny tehu brisko ... ja ten muj lavor uz vubec do niceho nenarvu, a fotit se mi ho zatim nechce .. vybada jak vyzrany a ne jako mimi :frowning2:

bezim ven dokud je jeste slunicko - pa vecer!
21. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
¨roman neboj bude lip uvidis ja tomu verim. Budem zitra cekat na to co ti povi.
21. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Romčo to držím pěsti, aby bylo vše jak má, je to děs, když se něco nezdá a člověk pak musí lítat po všech čertech a čekat na urtail.... Tak držím pěsti!!!

Sar no super, ale teda já všude čtu, jak se všem dětičky mrskaj a to moje dítko je teda asi nějakej lenoch, protože jediný co mi zatímm předvedlo, tak včera kopalo nožkama a to ještě tak aby se teda neřeklo :grinning: :confused:
A jinak teda ta tvoje fotka mě naprosto fascinuje, ta tvoje barva vlasů je naprosto dokonalá a k tobě mi pasuje jak prdel na hrnec když to tak napíšu. Fakt ti to sekne! Ale jinak jsem normální :grinning:

Marsi sim tě, takhle to vůbec nesmíš brát přece, každýmu to břicho poroste ať ho má teď menší nebo větší. Hoď to za hlavu a foť :wink:
Jinak teda já už taky budu muset vyrazit pro větší kalhoty, pořád chodit s rozepnutým knoflíkem (když sedím tak i zipem) taky nejde že.... :sweat_smile:
21. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
holky ja posledni dobou spim porad. dneska jsem spala od 2 do 5 hodin.
21. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
sanu díky moc...třebas mimísek záměrně jen pozoval :slight_smile:) jinak vlásky mám ted delší tedy po ramena ale tak nějak stejně dlouhé :slight_smile: ale je fakt, že tu zrzavou mám na sobě ráda..vystřídala jsem hodně barev během školy a toto mi fakt sedlo a cítím se v ní dobře :slight_smile:)
21. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
holky díky :wink: Dneska je to fakt depka, sestřička u gyndaře mi povídala, že jí zemřel syn (26let) a pak mi říkala, ať si to tak neberu...
21. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Adaj já taky teda přes den vyydržím, ale prostě v noci vím, že padnu za vlast a vzbudím se až ráno :sunglasses: Na štěstí mě stále ještě noční čůrání obchází obloukem, takže pohoda. Jenže já bych se asi ani stejně nevzbudila :grinning:

No a další novinku mám, vypadá to, že (doufám jen) v těhu budu mít vyrážku ze sluníčka, mám nějak červeně puntikovanej dekolt a ty moje mega me ee :grinning: To je v prčicích, snad se mi to uklidní a budu moct chytat bronz :slight_smile:

Sar rezatá je pěkná, tu jsem ještě nezkoušela, ale leží mi v hlavě. Mám za sebou červenou, černou, blond a blond jsem zatím a stále aasi zůstanu - zatím
21. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
Romčo no to jsou zprávy :confounded: :confounded: Uuaaa. Tak zítra doufám dorazíš jen s těma dobrejma... :pensive:
21. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
romanov tak to mam taky rada tyhle sestricky ja vim ze ji to boli.

sanus to neni v tehu to se stava vsem to je alergie na slunicko s necim vetsinou a byva to u prvniho slunicka pak uz ne. To vis v tomhle obdobi s tim chodili vsichni. No ja nevydrzim jsem tak malatna ze si musim lehnout a spat.
21. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
No Adaj když já mohla každej rok ležet od prvního sluníčka od rána do večera venku bez nějakejch ochranejch krémů a tak a neměla jsem jedinej pupíneček úprostě bez reakce.... no a v těhu to asi prostě to tělo "neuneslo". Tak mě to snad zase po těhu opustí.... :wink:

Je tady ještě někomu špatně? Nebo už zase.... :grinning: :sweat_smile: :pensive:
21. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
sanus to muzes treba 10 let a 11 budes mit reakci hodne to delai i kytky a letos po takove zime je to slunicko hodne agresivni. :wink: Me je spatne. :frowning2:
21. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.