• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod, to by mi taky asi vadilo, ale já budu nejspíš rodit císařem, tak je mi to vcelku jedno. Já jsem zvyklá na naši malou porodnici-gynekologii, tyhle giganty mě trochu děsí... Ono na každém ústavu asi najdeš něco, co ti nesedí.
22. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
pri nonstop stave porodníc budem vobec rada, že ma niekde zoberú a asi bude mi jedno, že kde...
V Podolí som mala naplánovaného císaře, takže ma museli zobrat, uvidím, že kde skončím teraz
22. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Já si ty boxy vůbec neumím představit... To se tam fakt rodí jak na běžícím páse, ne? Já byla na porodním sále sama, i na hekárně. A pak nás tam nechali dvě hodiny ležet s miminkem po porodu, a to jsme tam byli taky sami. Neumím si představit, že by tak kolem byl nějaký frmol a že bych musela poslouchat cizí utrpení. Já byla alergická i na manželův šepot :grinning:
22. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
no, právě, taky si vůbec neumím představit, že mě bude blbě a ještě budu poslouchat jak je zle dalším 3 okolo.., ale možná že je ti to v tu chvíli jedno, nevím, no, asi se nakonec zaregistruju v podolí a budu rodit v plzni.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
holky už některá z Vás koukala na kočárky? už máte nějakýho favorita? :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
lilli já už kočárek mám - stokke, mám ho v albu :slight_smile:, ale možná ještě koupím takový ty nohy od maxi-cosi k autosedačce, to mi připadá fakt praktický, navíc ty nohy pak můžeš použít i jako základ pro golfky..
22. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
my budeme mat kočárek po Nat, takže toto neriešim
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane-set-kocarku-od-narozeni-do-skolky
máme ale inu farbu
22. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Brý ránko,
tak já mám dneska migrénu jak prase a sedím tu v kanclu s hadrem na hlavě :grinning: Ještě že tu nemám šéfa, takhle jsem vstávala až v 8 :dizzy_face: volala jsem mudře a prej můžu 1 paralen - no to je paráda :sweat_smile:
lili, já to vidím na Jané slalom, páč jezdím na bruslích a ten má jako jeden z mála tu kotoučovou brzdu :wink: Tady jsem ho, narozdíl od Plzně, u nikoho neviděla, takže budu jedna z mála :slight_smile: Koupím asi v německu, páč to mám kousíček a ceny mají někde jinde, stejně tak výbavičku a jídlo :angry:
22. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ránko. Tak já bych asi chtěla rodit v Thomayer. nemocnici v Krči. bydlíme 4 minuty od ní tak proto a kočárek už mám vybraný. Teda jen na internetu objednaný ještě ne. Líbí se mí německý Gesslein F6 nebo Future. Holky mažu k doktorovi pak se ozvu.
22. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
jahodarka: :slight_smile: tak tenhle jsem ještě nikde neviděla :slight_smile:

lulka + spaaget: koukám stejný kočárek :slight_smile:))

spaaget: no já taky jezdím hodně na bruslích,ale moc se mi nelíbí tříkolky :slight_smile: líbí se mi od Firkonu Quatro F4 nebo ten novější Firkon Verano 2009 :slight_smile:))) má to i dobrý rozměry na hluboký korbičce :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Taky koukám, že budem s lulkou trajdat se stejnou károu. Jen doufám, že seženu ještě loňskou kolekci, páč ty letošní barvy se mi vůbec nelíbí :unamused:
lil firkon je manžovo favorit, takže je možný, že nakonec v obchodě vyberem něco úplně jinýho :grinning:
22. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Čau holky

Tak jak to čtu s tou porodnicí, tak to je jak za krále klacka!!!!! :fearful: Nedovedu si to vůbec představit jen s těma "plentama" :astonished: tam by mě nikdo nedostal, já potřebuju aspoň trochu soukromí (teda si to myslím :grinning: ) tím pádem chci kolem sebe 4 zdi :sunglasses:

Kočárek vůůůůůbec netuším, nemám šajna jen vím, že bych chtěla černej :wink: Ale ještě si počkám i na druhý testy a pak se do toho vrhnu :wink:

Já mám Screening za sebou. Předevčírem UTZ (ten je ok prý je víc směrodatnější než krev...) a včera krev a 19.5. jdu na krev v 16tt.

A co jména??????????????????????????? Hm? :slight_smile: Já to včera tak letmo prolítávala (nevím proč jsem koukala jen na holčičí :grinning: ), ale kámoška mi půjčí tu knížku se jménama a tam nám už jedno jméno oboum padlo do oka (pro holku) :grinning:
Ale výběr to bude děsivej už to vidím, to budou boje :grinning:
22. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno holky.. :slight_smile: mám takový dotaz, mám jit na echo kardio plodu, nevíte kde to dělají v Praze? Díky moc.
22. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
saronko určitě v porodnicích :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
spaaget: :slight_smile:)))) no taky bych si trošku vybírala barvy,ale kde nic není, ani smrt nebere,takže holt se musím spokojit s tím co je :slight_smile:)))))
koukám,že má manža stejný názor :slight_smile: ještě si ho budu muset někde trošku ohmatat,ať vím,jak se ovládá a co dokáže :slight_smile: líbí se mi i ta cena :slight_smile:

sanuska: teda ani nevíš,jak Ti závidím,že už tohle máš za sebou :slight_smile: to naše dr. tohle dle mého dělá až v 16 týdnu :frowning2:

jména: pro holku se mi líbí Ella, Natálka a pro kluka Matyáš, Jakub nebo Lukáš -)
22. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
Lili co vím, tak to podmínkou každého dr není - bohužel. Ten můj to dělá každé těhuli. Já být tebou, tak bych se na to zetala, protože nevím proč ale říká se,k že tyhle testy ve 13tt jsou přesnější než ty triply v 16tt (které se dělaj každé).
Ale vím, žee když to tvůj dr nedělá, tak když chceš, tak tě pošlou na pracoviště kde to dělaj :wink: Ale už nevím, jestli se za to něco extra neplatí...
22. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
No já třeba na screening jdu na genetiku, né že by to prej moje mudra neuměla změřit, ale radši mě posílá na oprávněné pracoviště. Zeptala se mě, jestli ho chci, že není povinej.Jdu tam 20.5. a budu 13+4, tak jsem se docela zhrozila, že je to pozdě, ale uklidnili mě, že provádí do 13+6. Platit budu 1000,- v ceně je DVD a 3 fota.
22. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
sanuska: no právě, vůbec mě přístup mojí dr. trošku zaráží, byla jsem u ní někdy když jsem byla 6+3, stačilo jí,že viděla srdíčko ,a teď tam jdu až budu 12+1 a to mi udělá utz a to bude asi všechno... krev mi zatím taky vůbec nebrali :frowning2: tak jsem z toho teda paf,jsem si říkala,že by mi mohla udělat aspoň ten krevní obraz, rh faktor a tak :slight_smile:

spaaget: jo jo já mám taky číslo na kliniku,kde mi můžou udělat tu genetiku, taky to prý stojí 1.000,-Kč tak nevím,jestli se tam objednat,nebo ne :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
lil, já se pro klid duše objednala a taky když triply vyjdou pozitivní, genetik se na základě toho prvotrimestrovýho screeningu rozhoduje, jestli bude stačit gen. ultrazvuk nebo amnio :unamused:
Navíc mi sestřička od nich řekla, že když je doktor borec a to prej pan docent je a má dobrej utz, což prej má, záleží už jenom na mrňousovo naladění, tak jsou schopný už v tom 12.tejdnu říct pohlavý :dizzy_face:
22. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Šmankote pohlavýýýýý :grinning: :angry: Jdu se zahrabat, jasně že pohlaví :wink:
22. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Spaget faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt jo!!! My jsme s dr domluvený, že pohlaví příště, to budu jak kšandy a špuntě určitě překříží nohy při mém štěstí, škoda že se to nedá poznat podle prsou :grinning: :grinning: :grinning:

Já a screening: Jak jsem ležela ve špitále, tak mi UTZ dělali tam 11+6 (bylo mrně, já 11+1), moc se to dr prý nejlepší na UTZ ve špitále líbilo. Fotka 50,-. Ale krev mi nebrali.
V po mi dr dělal screening podruhé (vyšel mu taky dobře), aby se ta krev shodovala s krví. No a jak píše Špagetka, pak ty v 16tt budou porovnávat s těma ve 13tt a dle toho se rozhodovat co a jak bude a nebude... :wink:
Uf
22. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
spaget to ně nějaký divný, já jsem se zrovna teď přeobjednávala na ten screening, protože mi nevyhovoval původní termín a jsem objednaná na 22.5. a to budu 13+4, tak jaktože ty budeš 13+4 už 20.5.?
22. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Lili mě brali krev na rh, HIV a já nevím na co ještě taky až ve špitále a to jsem byla myslím 10+něco... Tak kdyby se k tomu teď neměli tak se ozvy nebo možná líp změn dr :wink:
22. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
krasne rano holky ja nez vas doctu. No jmena mam docela. Ale kocarek nemam a ani nevim nevyznam se v tom a zatim je mi to jedno. Ja dokud nebudu ve 30tt tak se na kocarek ani nepodivam. Moje povercivost. A jinak do krce ja bych nesla, ale to je moje spatna zkusenost pak jsou holky co maji dobrou zkusenost no. Jinak ja na ten nt jdu az za 14 dni no.
22. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
jahod já nevím, to počítali oni :grinning: dneska jsem 9+3. Termín budu mít nejspíš o den dřív 22.11. Tak stejně mi tam 1 den nehraje :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
podle mě teda budu 13+3, no uvidíme, co uvidí za 14 dní má mudra, třeba bude zas všechno jinak :grinning:
22. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Adaj, já to mám stejně. Po svých zkušenostech a po přednášce doktora, co mě všechno může potkat, nekoupím až do porodu asi ani olej do koupele :slight_smile: Manža je šikovnej, bude to holt muset všechno sehnat během těch pár dní, co budu v porodnici. Už abych mu začla psát seznam :grinning:
Sanus, na ten NT screening můžu vzít i manžu?
22. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
já jsem dneska podle MS 9+2 (poslední MS 16/2) nebo sis to už nějak upravovala?
22. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
maui můžeš, já to právě kvůli němu dneska přeobjednávala. u apolináře je to jako v kině.. :slight_smile: židlička pro partnera je samozřejmost :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
spaaget: no teda :slight_smile: no tak to já se možná asi objednám taky, vzhledem k tomu,že mi možná dr. řekne jen ,že je malý třeba v pohodě,a to bude všechno,tak aspoň budu mít klid :slight_smile: pořád váhám,jestli jo nebo ne :slight_smile: :grinning:
22. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.