• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
a hlavně je to naposledy, kdy se mimísek vejde na obrazovku celej :slight_smile: a ještě bude mít místo si tam hopsat a plavat jak chce, říkají, že je to nejkrásnější utz..
22. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Mau si myslím, že jo. U nás to chodí tak, že stejně dr si udělá nejdřív sám UTZ a pak tam chlapa pozve.

Tak to já to náhodě neponechám, jen chci mít jasný ty testy. Muusíme doufat, že pak bude vše jak má být...

Jdu zase pokračovat v úklidu, zase na mě padá únava :pensive:
22. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
jahod, tak to je správně, já jsem 9+3 a termín mi šoupla o den, jen to nemám upravený v profilu, páč jsem lemra líná, třeba to budu ještě upravovat :slight_smile:
Jojo, je to poslesní možnost vidět ho celýho, pak až v listopadu :grinning:
22. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Trapná otázka, je utz přes břicho nebo pořád vnitřní, abych na to kdyžtak připravila chlapa :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
spaget - kamarádka říkala, že jí dělali obojí, že začali břichem, ale mrňous nebyl moc vidět, tak jí dělali vnitřní..., takže ho radši asi připrav (sukně to jistí :slight_smile:)
22. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
maui jo presne tak nejake veci mam a zbytek manza. Jinak ja na nt manzu beru se tesim kdyz uz si to platim.
22. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
jahod oni vedi kdy te maji obednat.
22. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Sukně? Se nejspíš za měsíc do žádný nevejdu :astonished: Ještě že mám pár tunik :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
sanus unava co to je to je to jak celej den lezim v posteli?? :grinning:
22. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
tak si kup těhusukni, přece nebudeš chodit celý léto v kalhotách...
spaget uz by to melo jit videt pres bricho.
holky jeste jedno jsem se dneska probrala s obr prsama se mi ani do podprdy nevejdou.
22. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
No jo, celý léto se v kaťatech pařit nehodlám. Mám pár šatů, co půjdou i v těhu a po ňáký sukni se holt poohlídnu, abych ji měla k těm mudrům :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
spaget no tak muzes jit v sukni :grinning:
22. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Mě dělal přes břicho v pondělí. To jsem byla 12+0. Že jsem prý štíhlá :grinning: :grinning: :grinning:

Tyjo já jsem tak ko to je děs, asi bych se potřebovala jít rozproudit nákupama :grinning:
22. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
sanus a co ti braniM???
22. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
adaj, já jsem ráda, že zatím se mi moc nezvětšily, zatím jenom jakoby ztvrdly. Normálně mám D, tak snad moc nepovyrostou, už takhle mně bolí často záda :pensive:
22. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
nop ja mam taky normos D ale ted asik uz E, ale celou dobu byli v poho vcera manza rikal ze jsou nejake pevne a ted najednou se do rana nalili- :grinning:
22. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Žádný nalejvání, už takhle je problém sehnat ucházející podprdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
spaget no to uz jsem vzdala hezke podprdy.
22. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Adaj no co mi brání, samotné se mi nechce, unavená jsem jako prase a čekám až se domotá pračka a umejt nádo.
Ale budu muset nějak vyrazit, abych si koupila nějaký těhu pláťáky.

Jinak kozeny mám nalitý od začátku (teď už pozoruju ty žíly) a hlavně mi nejvíc podprdy vaděj na obvod hrudníkuu. To si přijdu po hodině jako by mě někdo po tom hrudníku chodil. tak nosím tu sportovní podprdu a v té to zatím jde, ale asi si koupím ještě větší.
22. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Vám dělají UTZ jen vnitřně? Mně od začátku (od 8tt)přes břicho a vidět vše je. Nebo ono je pak vidět nějak líp?
JInak my jsme tripple testy odmítly, protože bychom na potrat stejnak nešli, takže by to bylo úplně zbytečné stresování. Doktorka to vzala naprosto v klidu, ničím mě neděsila, asi pozná, že víme, co děláme. Já bych to naše děťátko nemohla zabít jen proto, že je nemocný- vím, že to bývá na diskuzích hodně choulostivý téma, ale my to prostě máme takto, ale nikoho, kdo to cítí jinak, nijak nesoudím...
Rodit budu asi ve Vinohradský, chci mít jistotu, že kam se zaregistruju, tak mě i vezmou (ale 100% to není ani tady, to vím)- slyšela jsem, že ve Vinohradský nejsou ani boxy, že prostě rodí všechny na otevřeném sále- je to možný? To tam mají s sebou doprovod a ten doprovod vidí všechny ostatní rodičky? To by bylo hodně voyeurský :confounded:
22. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
tak já mám ze 75 B (někdy i A :grinning:) 80 C a pořád rostou, bolej jako sviňa, mrchy.. :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
K podprsenkám- nalitá jsem čím dál víc, asi už o dvě čísla nejmíň- tak jsem si koupila kojící podprsenky a jsou úžasně pohodlný- vypadám v nich teda jak kojná, ale aspoň je to příjmený na nošení (sexy to tedy fakt není :dizzy_face:- sedí dobře jako sportovní..
22. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Měla jsem 80C- teď 85C kojící :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Spaaget, mně dělali v Hradci UZV přes břicho i spodem a u obojího byl manža, ale při tom spodním UZV přese mě doktor přehodil prostěradlo :slight_smile: Manža už stejně asi viděl úplně všechno, takže žádný zábrany :grinning:
22. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Jahod, tak to je krásná zpráva s tím kinem, to už se teda těším :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
sanus no ja doma podprdu namam a zilky mam odzacatku no. No ja sama taky nikam nechodim vis. Ale dneska mam rande s Murynkou.

kvat do 12tt by se mel delat vnitrne protoze deloha je moc dole neboli za stydkou kosti.

jahod a pockej po porodu. Budem si rikat zlate kojo podprdy.

kvat a zakolik jsi ji koupila??
22. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
maui ty uz mas po tom ntscreeningu??,
22. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky, já mám normálně 75E od Triumfu :grinning: U některých střihů stačí D, ale E to jistí....teď abych sháněla F, to už můžu rovnou padák, ne? :grinning:
22. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.