• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dvě v CA za 500, ale jsou výborně střižený, nejradši bych je nosila 24 hodin denně.
22. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Adaj, nemám, ale můj gyndař mě poslal do Hradce, že tam mají s jednovaječnými dvojčaty víc zkušeností, a tam mi minulý týden dělali UZV snad hodinu. Moc spokojený ale doktor nebyl, prý je do mě vidět jak do hvězdářského dalekohledu :grinning:
22. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
maui, všechno už viděl, ale stejně si myslím, že z toho bude lehce vyšoklej :grinning:
22. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
On neví, jak to na gyndě probíhá??? :grinning:
22. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
maui no manzel rika naco bychom tahali stan kdyz manzelka vezme 2 podprdy a mame kde spat

kvat no se po nich asi budu muset podivat.

maui ten je ale sprostej ten doktor a vcera byl aspon lepsi nebo vlastne dneska????
22. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
maui, řekla bych, že tuší jen okrajově :grinning: Ale posledně šťoural, jak že ta sonda vypadá a jestli do mimíse moc nešťouchá :grinning:
22. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
spaget no chlap no. ted me to rozesmalo a asi bych mu neco odpovedela no stejne jako ty. Nezlob se to se nedalo. Muj chlap by se totiz nato nezeptal. On tohle radsi neresi.
22. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
hoplky co chystate k obedu ja porkovou polivku a zemlebabu, ale nechce se mi varit.
22. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Spaagetka- při některých aktivitách se do mimiho šťouchá, řekla bych, víc, než při UTZ :grinning:
22. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
kvak, jenže to mu nevysvětlím :grinning:
adaj, já nevařím, v práci si někam vždycky zajdu a manža je pryč, takže na večeři se odbydu rohlíkem nebo chlebem. Ale dala bych si rajskou :dizzy_face:
22. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
¨spaaet jo to uz jsem delala.
22. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Adajar, máme taky žemlovku, ale z vánočky co byla v mrazáku od vánoc a aby manžel moc nehudroval, že je k obědu sladký, tak je ještě čočková polívka s párkem. Malej je na sladký i na polívky, tak snad mu bude chutnat :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Holky a bude hůř až budete vařit pro prcka co toho ještě moc nemůže, to já byla furt bezradná co pořád vařit... :angry:
22. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Adaj, byl zvláštní ten doktor, to je fakt. Věřím, že je odborník, ale jeho přístup mi moc nevyhovoval. Třeba na sestru zavolal, že tyhle dvojčta jsou mo-mo, a když jsem se ho zeptala, jestli je to dobře nebo špatně, tak se poškrábal na hlavě a pak odpověděl: o něco horší než obvykle. Nebo nám s manžou oznámil, že má pro nás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu, a pak si někam odskočil a nás nechal skoro hodinu čekat, než nám to laskavě sdělil. Taky mi vadilo, že mi jedním dechem vykládá o vážných věcech, o rizicích a o tom, v jak nelehké situaci jsme, a zároveň to prokládá rádobyvtípky na odlehčení situace...
Ten doktor v Praze je docent ve věku mého táty. Moc toho nenamluvil a vzbuzoval respekt, ale tvářil se, že není nic přirozeněnjšího než moje těhotenství, což mě uklidnilo. Tak uvidíme, no :slight_smile: Jestli se to nemá narodit, tak mě stejně žádnej doktor nezachrání.
22. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Spaaget, možná se manža bál, aby neměl v sondě konkurenci :grinning:
22. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
macu no jako ja nasla 2 recepty na zemlovku, ale ani jeden nic moc. A cockovka je dobra. No to ja se nato tesim az budu varit ty polivky bez chuti. :grinning:

maui presne tak to co delal ten prvni to je presne to co nesnasim. A tohle bych mu klidne rekla ze je netaktni docela dost.
22. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak žemlovka se povedla, dala jsem tam i tvaroh a to bylo moc dobrý :slight_smile: Kuba teda toho moc nesnědl, ale to je u něj normální...

Já mám teda doktora dobrýho, teda aspoň doteď, byla jsem u něj asi 4x.
22. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
macu uvidis co bude dal no. A zemlovku zavidim. Ja ji jeste nemam hotovou.
22. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ňam, žemlovku miluju! Ale bez tvarohu. Jenže teď v těhu na sladký nemám chuť vůbec :frowning2:
22. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
maqui noja moc taky ne, ale mam tu jablicka
22. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem zažila šoky. Jsem v 10+2 a vše vypadá v pořádku. Ale můj doktor mi dneska oznámil abych se objednala na screening. A musela jsem v Praze obvolat 4 pracoviště než mě konečně vzali. No bylo to hrozný. Jdu na genetiku a ult. Platit nebudu nic protože mi to doktor napsal kvůli lékům které jsem brala na začátku těhu.
22. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jinak už jsem registrovaná k porodu - V té Thomayer. nemocnici. Jen se tam musím zastavit s průkazkou na razítrko.
22. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj, já jsme měla ve 12tt UTZ vnitřní, ten vnější dělají až později, u nás :wink:
Jinak já stále nosím klasické oblečení, žádné těhotenské zatím nemám. Stéjně jsem při minulém těhotenství pořád řešila, že mi padal ten náplet na kalhotách a měla jsem ho ohnutý jako pásek. Jinak jsem si při prvním těhotenství koupila i jedny šaty přes internet, ale po tom co jsem si je doma vyzkoušela, jsem usoudila, že v nich nemůžu ven, protože jsem si připadala jako koule, šaty prodala a tím skončila moje šatová éra...šaty fakt néééé :grinning: Chodila jsem jen v kalhotách a kraťasech :wink:
22. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
No a prsa mi naštěstí vyrostla minimálně. U Beatky mi taky skoro nevyrostla, až po porodu, ale pak se zase zmenší :wink: A jsem moc ráda, že velikost mám stále stejnou.
22. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Saze, mě doktor v pondělí taky poslal,abych se šla objednat na NT. Sestry u registrace dost zíraly, prý kam mě mají šoupnout, že jdu nějak pozdě. Na biochemii z krve k tomu NT screeningu se má chodit do 11+4 a já byla už v pondělí 11+5. Měly řečí jak Palackej, ale asi to tak zásadní není,když to doktorovi nevadilo :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Já si udělala malý nákup v té Praze. Sehnala jsem fakt úžasný černý kalhoty, vůbec nevypadají jako těhu a nemají jediný knoflík ani zip, který by dělal neplechu. Akorát ten lem nosím zatím ohrnutý , do toho ještě musím dorůst :slight_smile: Jinak special těhu oblečení zatím nemám, ale koupila jsem si pár volnějších kousků ačkového střihu nebo tak, protože jsem se ve svém oblečení už necítila dobře.
22. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Mě přijde že doktoři a ty co dělají testy mezi sebou nějak nespolupracují. Alespon v termínech ne
22. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Já teda mám z minulýho těhotenství kalhoty, který jsou po stranách na knoflíky, což je super, že mi skvěle padly v jakémkoli stádiu bříška.

Dneska jsem vydražila korbičku na X-lander za 650,-Kč, což je super! A k tomu skate pro Kubajse, když ho budou bolet tlapky taky za 650,-, tak mám z toho radost. Sice je to dost brzo, ale zase za takový peníze to mi nedalo :slight_smile: Sporťák X-lander kupuju od kámošky. Už někdo přemýšlíte nad kočárkem?
22. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Taky jsem si pořídila takový tuniky a trochu hippie styl- většinou ze sekáče a z aukcí- potřebovala jsem do něčeho obléct to své dmoucí poprsí (nejsem zvyklá na to mít tak majestátní hruď)- do sukní a kalhot se sice zatím jakž takž vejdu- ale spíš už jen do sukní (kalhoty začínají bý dost knop)- bodejť ne- podle mudry mám děložní fundus asi 3 prsty nas stydkou sponu, takže mám v břiše dost plno :confounded:
22. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
holky ja mam s minuleho tehu 2 kalhoty oboje na gumu, ale na leto nejsou ani jedny. Ale to mam trictvrtaky od tety a sukni laclovou no-
22. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.