• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ani ja som nenosila tehu kalhotky a tehu podprdu len v porodnici
22. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
adaj: no ani nevíš,jak bych si dala,asi budu muset vyběhnout a něco si někde sehnat,nebo to je hrůza :slight_smile: mám hlad jako vlk :slight_smile:

jahodarka: no to jsou teda čupr kousky :slight_smile:
22. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jinak já taky koukala na stránky Apolináře a dost mě překvapilo, že dvoujlůžkový nadstandard za 700 na noc vypadá stejně jako standardní pokoj u nás v porodnici, kde jsem rodila před devíti lety :astonished: Akorát wc tam vlastně nebylo na pokoji, ale společné sprchy a wc tam byly vždycky v dokonalé čistotě. Dost mě děsí ty třílůžkové pokoje, to už mi přijde skoro dost... :-/
22. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
ad - to chceme určitě všechny, mně ale jak budu vypadat úplně jedno není, takže asi tak, jinak samozřejmě je to tvoje věc a pokud ti jsou pohodlné, tak proč ne.. :wink:
22. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
Kojící podprsenky jsem taky měla, ale opět mi přišly k ničemu. Stačí normální, stéjně to člověk musí pořád měnit :wink:
22. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Fuuuj, šmankote, tak v těch tangách bych se před nikým neukázala. Spoďáry budu nosit pod břicho. Ty těhotesnký podprsenky tak tragický nejsou- vypadají hodně jako sportovní- no žádný kraječky to obvykle nebývaj- sice i takový jsou, ale to se mi nechce za ty hrozný peníze pořizovat- soudím, že bude víc sexy se vždy svklínout rovnou donaha (tedy doma, ne v ordinaci)
22. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ježiši Kriste :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je katastrofa :grinning:
Ono nestačí že ženská naroste do mega rozměrů ale nasaděj ještě takovou mega látku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak teda jelikož bych se nerada za to těhu manžovi za to těhotenství nechtěla sexuálně zhnusit, tak si je teda pořizovat fakt nebudu. Bych si připadala jako bych měla plíny a na ty mám doufám ještě dost času :grinning:

Kdepaaak já zůstanu u svejch oblíbenejch nangáčů, max si je pořídím ve větší velikosti :wink:
22. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Píšu jak dep. Tangáčů ne nangáčů.... A těhu mělo být ve větě použito jen jednou :grinning:
22. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
sanus teď jsi mě fakt pobavila - jak obsahem tak skladbou věty :grinning: , já tomu říkám, že mám v sobě mozkožrouta, těhudemence už se hlásí o slovo.. :grinning: :grinning: :grinning: (doufám, že se neurazíš)
22. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
sanus: :slight_smile:))))
22. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak na konci těhotenství jsou všechny mamky fakt krásné, takže co řešit :grinning: :grinning: Nejhorší je pohled v kabince v obchodě, to jsem se až orosila, když jsem se viděla ze všech stran :sweat_smile:
A jinak tanga nenosím ani v normálním stavu, nějak jsem si na ně nezvykla a nechybí mi :wink:
22. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Beranku no tak to ti věřím, já se rosila v kabinkách a to jsem těhu nebyla :grinning: Tak teď přemejšlím, jak si budu zkoušet věci, aby to se mnoju nešvihlo rovnoou :grinning:

Jahod neeeeeeeeeeeeeeee sim tě, já to vím, že jsem mimo :grinning: I manža si toho všimnul, zrovna jsme to teď robírali, že mi tak před hodinou něco říkal a já mu odpovídala na něco úplně jnýho :grinning:
22. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Sanus- plíny:slight_smile:
Taky myslím, že je pro ženský sebevědomí důležitý se cítit přitažlivě
22. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
A taky jsem nebyla 8 tejdnů na nehtech, tak taky hodně zůstávám o klávesy vyset :grinning: (to jen na mou obranu :grinning: )
Ale v pátek už na ně klušu hurááááááááá
22. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
holky já už se tu normálně směju nahlas... :grinning:
sanus - mně se to stává pořád, fakt totálně vymydlená :angry: a hlavně tak jak ty jsi nesouvisle psala, tak já občas i mluvím, v půlce věty zapomenu, o čem vlastně mluvím... :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Pro mě byly vždycky nejhorší představa vypadat jako "mamka"- mamina, k tomu ještě "taťulda"- asociuje mi to příšerný věci, něco jako Slunce seno, normalizaci, "udřená mamina" bleeeeee
Asi mi taky hrabe
22. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jahod :grinning: jsem ráda, že se magor nestává jen ze mě :grinning:

A manžovi jsem ten erotickej úbor ukazovala, že si ho koupím, no tak si klepal na hlavu že ještě něco tak velkýho neviděl a šel na to kouknout z blízka :grinning:
22. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
viset, sanusko, viset
22. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
kvak - :grinning: :grinning: :grinning: mamka a taťulda v jednou? :grinning: :grinning: :grinning: je fakt, že např. ve slunce seno vypadají dost podobně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já jsem měla při prvním těhotenství absolutní výpadky paměti, hlavně na jména jsem si nemohla vzpomenout v práci, tak jsem pořád seděla nad seznamem, abych našla komu chci vlastně volat :grinning:
Teď mi jména byly k ničemu, protože jsem doma, ale zase jsem byla tak unavená, že jsem si málem dávala do očí sirky, abych nespala i ve stoje, a to dcera chtěla pořád nějakou zábavu...tak nevím, co je lepší :grinning:
Kvaki tak z toho mám taky hrůzu a budu se snažit pro to dělat max abychom tak nedopadli i pak dál po porodu. Ale nebudu předbíhat.... :grinning:
Tak do těch těhu také nepůjdu. Jsou fakt divné.
Kvak ajoo viset já už zase myslím na ty semena to víte bez sexu od 9.2. :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Slovo sexy po porodu mi příjde skoro nepatřičné :grinning: :grinning: :grinning: Ten vytahaný vak co tam zbyde není sexy dost dlouho, ne že bych vás chtěla lekat :grinning:
22. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... tak já už z vás i pláču.... :grinning:
22. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Myslela jsem, že mě irituje, když si manželé říkají mamka a taťka- to musí spolehlivě vyhladit všechny sexuelní nálady a pomyšlení
22. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Sít semeno už netřeba, zaseto jest
22. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak já jsem četla, že z Marušky a Honzy se automaticky stávají po narození dítěte mamka a taťka...a musím potvrdit, že jsme doma k tomu taky dospěli, ale až teď, sice neříkáme si tak pořád, ale říkáme, a koho znám kolem, tak je to stejné...
22. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
jo ahááá, tak to jsem zase nepochopila já.... , každopádně když si představím, že mi večer v tomhle "prádélku" přítel řekne mamko, mě taky dost baví...
Beranku tady přemejšllím, k čemu by se poporodní vak dal využít :grinning: Třeba jako nějaká nová sexuální pomůcka na přidušení manžela...? :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.