• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adel tak to studuje i kamoska tam a dalkove.
11. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ada jo svět je malý.
11. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
ade treba se znate, ale ja neznam jeji prijmeni. No svet je malinkej no. holky jsem unavena, ale musim jeste varit.
11. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak je zase moje hodina...ach jo, no zkusím ještě na chvilku usnout, ale nevím, nevím. Asi si raději zajdu do trafiky pro noviny, a bude klid, pak budu uklízet, ještě tady mám nějaké prádlo z hor:frowning2: a pak huráá na učení. Manža mi odjel na služební cestu do Budějovic, tak se vrátí pozdě večer, tak mám opravdu den pro sebe:slight_smile:
12. bře 2009 v 06:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky

Ahojky Renco no ja muzu taky jeste spat a uz jsem vzhuru radsi trosku neco uklidim.
12. bře 2009 v 07:12  • Odpověz
dobré ráno, jak se máte? Holky, u nás doma včera probíhalo vybírání kočárku.......... :sweat_smile: a řeknu vám, že to teda bude drámo než něco vybereme :fearful: už jste uvažovaly o kočárku? já vůbec nevím co to má, nemá mít, jaká kolečka jsou dobrá na zimu do města atd atd
12. bře 2009 v 07:12  • Odpověz
dobre ranko, tehulky, tak u me vcera tancovani super, jako jak se tam hopa, tak me trosku bolelo bricho, ale to bude v klidu :slight_smile:

pajo, tak protoze to bude nase drruhy, tak uz nastesti kocarek nebudu tak resit, sportak mam po kubikovi, mela sem sportak xlander a byla sem s nim hrozne spokojena, ale nekdo nam ho ukradl v baraku :angry:
12. bře 2009 v 07:18  • Odpověz
pajaaa no ja mam kocarek jasnej koupim ho z bazaru nebo od nekoho ja uplne novej nechci no. Jinak nad kocrkem nepremejslim ja zatim o obleceni ja mam koupeny, ale na leto a podzim ne na zimu. NAd tim ja premyslim a pak jeste nad registraci do porodnice v Praze tam se musis vsude registrovat do 12tt
12. bře 2009 v 07:19  • Odpověz
adajar, no o oblečení mi ani nemluv :angry: vůbec si nedovedu představit do čeho se na podzim nacpu. Včera jsem byla s kamarádkou, která rodila na konci listopadu a říkala že v létě nic moc vidět ještě nešlo. Že na bazéně na ni všichni hleděli, protože si mysleli že přibrala a nikdo nepoznal že je těhu :unamused: no ten závěr bude zajímavý, ale zase si říkám lepší v listopadu než v zimě :slight_smile:
12. bře 2009 v 07:36  • Odpověz
Tak jsem zpět z malé procházky, koupila jsem čerstvé pečivo a noviny a jdu si udělat snídani.

Jinak my už nad kočárkem přemýšleli snad před rokem, když nás chytly pudy..a máme jasno, u nás na plné čáře vyhrává Firkon Ivonne set, mám ho v albíčku, je to kombinace a na později sporťáček chicco:slight_smile:
12. bře 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz
a kočárek chceme nový, švagrovka kupovala kočár z barazu a za 3 měsíce kupovala nový :unamused: a z Polska nebo tak nějak taky kočár nechceme, další kamarádka tam koupila kočárek, který ji zatáčel doleva......takže neušetřila ani korunu a přišlo ji to ještě dráž než kdyby koupila nový v obchodě...
12. bře 2009 v 07:38  • Odpověz
hmmmmm, čerstvé pečivo po ránu, paráda :slight_smile:
jinak nám se zatím líbí tento kočárek http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?modell=racer-xls&spr=eng, mají je v hodně barvách, tak uvidíme.......
12. bře 2009 v 07:41  • Odpověz
pajaa to ja mam tehu veci z minula, ale jsem tlusta tak to na me nebude videt Ale loni jsem v 5 mesici mela obr bricho.

renat ja uz mam vyprano poveseno uklizeno neco malo jeste kytky a nadoby.

pajaaa no ja ho koupim u tety kde ho poradne vyzkousim ja proste novej nechci je to podle me zbytecny. ale to jemuj nazor. ono zalezi jak moc si muzes ten kocarek vyzkouset.
12. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
Já bych teda z bazaru taky nebrala, hlavně takhle pokud mají být mimi na zimu, ale na druhou stranu každého věc.

paji: no třeba aso cca před 10 lety se jezdilo pro kočárky jenom do Polska, já to tolik nezatracuju, protože hodně málo výrobků v dnešní době je čistě z jedné firmy/státu...
A s tou kamarádkou...já znám třeba paní, která měla kočárek z normálního obchodu a problém měla podobný, rozbila se ji brzda, zatáčel ji na jednu stranu...apod. nemyslím si, že všechny výrobky jsou "šunty", prostě se někdy něco nepovede, to je se vším...i auto, které ztrovna vyjede z výrobní linky může mít vady....
Ale jasně, že je to každého věc:slight_smile:
12. bře 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
pajaa ten je peknej. Vis co jako v tech bazarech co chodim tam maji skoro nove kocarky takze proto to chci takhle. :grinning:
12. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
renat proc by jsi ho nebrala???
12. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
adajar: nevím, prostě kočárek na zimu bych chtěla mít kvalitní a vědět, že je nový...ve snehu s ním budeš potřebovat manipulovat apod. ale jak jsem psala, to byl můj názor a každého věc. Možná je to i proto, že tady nemáme takové možnosti bazarů a co tady u nás většinou je, tak to jsou příšernosti.-( Možná je to i proto, že jsem tajně zamilovaná do toho Firkona, kde je super cena za celou kombinaci...a stejně dle zkušeností pak mímo stejně bude chtít koukat na svět a až začně ťapkat, tak bude lítat za sporťáčkem.

Jáí třeba vím, že nechci dát 15-20 tis. za kočár (třeba kombinaci), dle mě je to zbytečné, ale je jasné, že někdo bude mít jiný názor..
12. bře 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz
renat prave proto ze pak jakmile bude sedet budem pk porizovat sportacky, ale neberu ti tvuj nazor jen se ptam treba ho nakonec zmenim, ale zatim ne. A treba postylku budu mit jeste po nas po detech deda ji jen zrekonsteruuje a koupim novou madraci. :grinning: . to ja prave chci dat za kocar kolem 10 tisic.
12. bře 2009 v 07:54  • Odpověz
adajar: jasně, jsem toho názoru jako ty:slight_smile: a strop na kočárek máme taky 10tis...a do toho se Firkonek vejde, ten stojí 8990,-. Jé to se máte, že máte šikovného dědu:slight_smile: já třeba strašně toužím po jídelní stoličce - té dřevěné, co jsme měli my, pamatujete??? jenže oni jí sice v obchodech mají ale za staršný peníze...třeba jí mám mamka někde schovanou, tak bysme ji dali třeba taky přebrousit...apod.
a třeba komodu na přebalování taky nebudeme řešit, prostě skříňku a na to podložka, až se nebude přebalovat, podložka se sundá a skříňka na věci zůstane...
je fakt, že všechno pořídit, to jsou hrozné pálky
12. bře 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
renat ja doufam ze ji ma nekdo z rodiny schovanou protoze ta byla uplne uzasna. Covece ja se budu muset na ten tvuj kocarek podivat. Ta cena je zajimava. Jinka ja koupim jen podlozku tu gumu s molitanem a dam to na pracku idealni na prebalovani. A treba ja detskej nabytek mam takze ten mi zustane. A treba budu pouzivat napul hadrove pleny a na pul papirove.
12. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
holky, náš kočárek budou platit tchyňa a tchán, takže je mi cena úplně jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: celých 5 let co jsme spolu na nás kašlou, úplný nezájem. Pořád se něčemu diví, tak teď se budou divit i ušima jaký kočárek vybereme. Vím, že to budou jediné pořádné peníze, které jejich vnouče od nich uvidí, tak jim to chci trochu osladit :stuck_out_tongue_closed_eyes: A 15tis pro ně nebude zase taková pálka, protože celý život na penězích sedí jak kvočny a utrácí jen za lahváče a cigarety......
12. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
renat no ten je peknej jen by me zajimalo jestli je i boudicka zevnitr cerna.

pajaa jo tak to se mas ja od nikoho nic nechci jelikoz tchyne cpe porad prachy do svagrove tak je mi lito poni neco chtit a moje rodina no taky radsi nic nechci oni dostali vic tohle poslouchat nebudu. Jinak je mi lito jak se chovaji to je hrozne.
12. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
holky, kuba se nam narodil v zari a kupovali jsme jetej kocarek po jednom dite pres inzerat, byl do myslim deltim,ale takovej ten robusni a byla sem s nim hrozne spokojena, byl do vsech terenu, jen jak byl velkej, tak se spatne vesel do vytahu a byl tezkej jako krava

ja jeste kocarek prave vubec neresim, dokovad poradne nevim, esi sem v tom. :grinning:

jo a o tom obleceni, ted otevreli v HaM taky obleceni pro tehulky a da se tamm vybrat, ja jsem kupovala v CaA, ale mela sem fakt megabuben, takze i ty nejvetsi veci tam mi byly maly pres bruch a velky vsude jinde, takze sem pak uz ke konci nosila manzovo trika :grinning: vim, ne moc sexy :grinning:
12. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
m,ARIE JA LONI KOUPILA tehu obleceni v CaA a ty kalhoty byli ve sleve za 200kc a jsou super. Ale ne na leto, ael to mam sukni pujcenou no.
12. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
no holky, já jsem zvědavá jak porosteme :slight_smile: v létě se do něčeho volného navleču, ale ten podzim bude teda sranda :sunglasses:
12. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
min týden jsme byli nakupovat a ohlížela jsem těhu oblečení a je to drahé jako blázen, za tričko s dlouhým rukávem dát 800 se mi opravdu nechce :unamused: už jsem se ale dívala na ebay a tam je to o hodně levnější, tak asi zkusím něco obj z ebay a basta :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
tak to já budu muset na těhu oblečení někam zajet taky, ale to je ještě moooře času:slight_smile:

adajar: ty kočárky mají u vás , teda myslím, že jsi s Kladna, že?? taky tam je přímo nějaký obchod , na netu je to www.batolatko.cz a tam mají všechny, tak až půjdeš někdy okolo, zajdi na čumendo:slight_smile:

Ono to je vždycky strašně individuální, jako všechno, jeden koupí kořárek bazaorvý a je spokojený a vydrží, druuhý po měsíci kupuje nový, jeden koupí nový kořárek a za dva měsíce je na reklamaci, apod. to je prostě jako se vším, i v životě
12. bře 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
pajaa no ja loni uz od 11tt musela nosit tehu klhoty ostatni me tlacili. no ja kupovala ty kalhoty ve sleve no.

renat podivam se ja jsem z Kladna jezdim denne do rudne a vikenmdy v Praze. no proste zalezi naco narazis.
12. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Sanu já jdu zítra :slight_smile: už se těším
12. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
jinak už mi začali odpolední nevolnosti.. :confounded:
12. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.