• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jo tak mamka a taťka mě taky odopuzuje no uvidíme uvidíme :grinning:
22. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
No člověk si to moc neumí představit, ale fakt je to vak, prostě volná kůže, docela zvláštní, z kdysi plochého a pevného břicha vám zůstává jen vzpomínka....je za pár měsíců už to je v pohodě, relativně :grinning:
22. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Néééé, já měla skoro jako další svatební slib, je manželovi nebudu nikdy říkat taťko. Naši si tak taky neříkali mezi sebou, jen o sobě tak mluvili, když mluvili s námi- takže budu jasně říkat : jdi za tátou, ale přece mu nemůžu říkat táto, vždyť bych byla jak krvesmilnice!
22. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Kvakulko, no počkej, třeba si ještě vzpomeneš :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
beranku, mně to teda taky přijde naprosto příšerná představa a nikoho takového ve svém okolí nemám.. :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ale zase v okolí si známí mezi sebou říkají normálně křestním- fakt se neoslovují taťko, mamko- vždyť je to divný, neslyšela jsem to, jen v TV :slight_smile:
Já se ohražuju, my k mamce a taťkovi nikdy nedospěli :confused: :slight_smile: Co mi má manžel co říkat mamko, nejsem žádná jeho mamka....tchýni taky neříkám babičko jenom proto, že má vnuka :slight_smile:
Těhu prádlo ale neřeším, hlavně ať je to pohodlný a čistý....manžel mě stejně vidí akorát jen oblečenou nebo úplně nahou :wink:
Naši si teda řekli jednou tak jednou onak. Ale myslím, že většinou na sebe volali jménem :slight_smile:
22. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak mě manža vidí teď pořád jen oblečenou :grinning: No i když vlastně, včera jsem v ložnici byla jen v kalhotkách a nahoře bez :wink: Teda s balonama na hrudi :grinning:
22. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Uf, to jsem ráda, že se všude nemamkuje- je to divný- přijde mi, že jak by mi začal manžel říkat mamko, tak by mě tak začal i brát...
22. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
No však jo, já jsem to jen četla jako příspěvek k rodičovství, že je to přirozený vývoj. Můžou být i výjimky :sweat_smile:
My si taky neříkáme před jinými mamko a taťko, u nás to je jako legrace doma :wink:
Beran, já si nevzpomínám na žádný poporodní těhu vak...ale je fakt, že jsem možná byla ještě pár měsíců v rauši z toho porodu. Vzpomínám si, jak jsem stála těsně po porodu ve sprše a zdálo se mi právě, že mám najednou strašně malý a plochý břicho, tak to říkám manžovi, který mě tam doprovázel, a on se ně mě tak podíval v té své bezbřehé upřímnosti a opáčil: Jo? No když myslíš... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já jsem byla zvyklá na opravdu ploché a pevné břicho, které po porodu fakt nebylo, prostě tam visela kůže. Ale ne přímo v porodnici, ale až po pár dnech doma, bylo to nepřehlednutelné :wink:
22. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Tak pevné ploché jsem měla snad někdy v dětství :sweat_smile: , takže to pro mě nebude žádnej šok, bude to prostě vytahanější vak a já budu vačice
22. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Tak se s vámi holky loučím :frowning2: Dnes jsem byla na kontrole u doktora a je to zamlklé těhotenství, zítra si budu domlouvat termín revize. Moc mě to bolí :frowning2: ale nejsem první ani poslední... :frowning2: Bohužel jsem měla asi v 6.týdnu ošklivou žaludeční a střevní chřipku s horečkama a tohle je asi následek... embryjko to nepřežilo :frowning2:
22. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Romčo je tak to je mi líto, ach jo, drž se holka! A věřím, že za chvilku budeš mít v břišku pro špunta bráchu nebo ségru!!!! :wink:

No ján měla taky ploché břicho, tak třeba budu patřit do té kategorie co se jim to břicho třeba během roku vcucne zpátky.... :grinning:
22. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
ahojky holky!!!
tak hlasim, ze to dnes bylo na kontrole velkolepe ... hlavni je, ze mimi je v poradku (ach jo celej tatnek - furt na me hrozil jednou rucickou - jako tatinek na vesnicke zabave... :slight_smile:
a jsme majiteli PRUKAZKY!!! a mam spoustu domacich ukolu - musim na krev, screening a obehat ruzny doktory a vysetreni ...gghhrr...
no a vybrat tu porodnici!!!

koukala jsem, ze jste to tady resily .. ja nikoho nikde neznam.. takze to bude na blint ... asi ten Motol??? nevim..
22. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky, teda. Dočítala jsem vás přes hodinu.
Poslední 2 stránky mě pěkně pobavily.Já jsem taky těhu prádlo nenosila, jen po porodu ty porodní kalhotky.
Romankov: tak přeju hodně sil. Mě tohle potkalo letos v lednu.
22. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
romankav-drz se, ja to taky zazila-to asi neni utecha :frowning2: urcite bude lip...
23. dub 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobrý ránko :slight_smile:
romčo, vím jaký to je, neutápěj se v tom, prostě to tak asi mělo být, asi nebylo vše v pořádku.Chvilku si odpočiň a šup do práce :wink:
Jinak ty těhubombarďáky na mě nikdo nikdy nedostane :grinning:
23. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno maminky,
jak jste se dnes vyspali? Já tu mám od včera přítele, hmm, zvláštní, je to jako kdybychom se viděli včera a vůbec nic se nestalo, vůbec tomu norozumím, ale radši do toho nijak nešťourám, snad jen muži potřebují víc času, nevím. Dokonce jsem dostala k velikonocům maminkovský vitamíny, fakt magor! :grinning:

Romanko, je mi to líto, drž se!
23. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
jahod vidíš, třeba potřeboval fakt víc času na vstřebání nové situace:grinning: To víš, bude teď muset řešit, jak to všechno uspořádat, kde nakonec budete bydlet, jestli budeš celé těhu pendlovat, prostě toho na něj bylo asi najednou moc :wink:
23. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jahod chlapi jsou jiná rasa asi to chce čas :slight_smile:
Dnes jdu na kontrolu tak jsem zvědavá
Romi drž se bud líp :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
holčiny děkuju moc, nedá se nic dělat :frowning2: Moc mě drží nad vodou ten můj brouček, ještě, že ho mám. Dneska si jdu domluvit termín, mám z toho strach, nevím, jestli se to dělá ambulantně nebo jak.. Dádíček ještě nebyl nikdy přes noc beze mně, neumím si to představit.
Všem moc přeju pěkné těhu!!! Držím palce!!!
23. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
dobré ránko.
romanko drž se, hodně sil. bude líp, musí!

rrit držím palce

marsie gratuluju
23. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile: tak dneska je tu teda pěkně hnusně :frowning2:(( doufám,že u Vás je líp :slight_smile:

romankav: je mi to moc líto,tak se drž, bude líp,uvidíš

rritu: tak držíme palce a dej echo,jak kontrola dopadla :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
romčo, když zájrok provedou ráno a nebudou komplikace, tak tě odpo pustí :wink: Aspoň tady to tak chodí.
lili, tady je zatím krásně :dizzy_face: Na to, že říkali max.10 stupňů a déšť.
rritu, držím palečky, doufám, že dodáš foto bobanů :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
preju hezke rano a rrit drzim palce.
23. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojky holky ..

jak to nestiham vse cist, tak jsem az ted docetla, co se ti Romco stalo - je mi to mooc lito, a vim jak je to tezky ale drz se holka!!! Jeste ze uz jednoho bobana mas, tak se brzo oklepes a naberes silu do dalsiho snazeni.
Provadi se to v kratke narkoze, takze zalezi na nemocnici, ja tam byla pres noc.. ale je mozne, ze to nekde delaji ambulantne .. to nevim - urcite nemuzes po te narkoze ridit, takze urcite odvoz - drzim palce holka!!!!
23. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj adaj, jdu až na tři odpoledne, tady je teda zima, celou noc pršelo :frowning2: holky co dnes vaříte?? potřebuji nějakou inspiraci už fakt nevím co bych ukuchtila.
23. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.