• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahodarko - no, vidis :grinning: - tak se chlapisko prece jen umoudrilo :wink: - snad mu to vydrzi delsi dobu :wink:
23. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
ritulko - sem zvedava, jak ti dopadne ko - nezapomen si vzit fotecku - ja byla vcera ze vseho tak vedle, ze jsem si o ni nerekla!!!! :angry: a ted me to mrzi ...
23. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
rrit no ja mam od vcera tu zemlebabu takze ti moc neporadim a k veceri budu varit omacku nejakou s veprovim. :grinning:
23. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Já si minule taky neřekla o fotku, jsem vždycky v ordinaci úplně mimo :grinning: . Tak nic jdu prohledat ledničku a uvidím co udělám, vůbec se mi nechce, přepadla mě lenora :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
rrit já jsem s vařením na tom s inspirací špatně, mě to totiž pro sebe samotnou nebaví
vytáhla jsem steh. řízky, teď mě napadlo, že bych udělala kuřecí salát místo řízků

marsie to je škoda, pořád se dívám do tvého alba, jestli už tam máš fotku, tak příště, ale nezapomeň!!! :grinning:
23. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
spaaget: tady chvíli svítilo sluníčko, ale je zima, a už tu z okna vidím zase mraky :frowning2:

marsie: četla jsem ,že jsi nedostala neomezený vycházky,řekla Ti dr. proč? :frowning2:

jahod: no vida, jen tak dál, třeba to příště bude místo vitamínu už něco pěknýho na mimčo :slight_smile:)

eva,adaj: ahojky :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
lill ahooj

jahod to je ale pozorný, máloktereého chlapa by to napadlo s těmi vitamíny :wink:
23. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky vůbec vás nestíhám jak jsem v práci, odpo přijdu domu a jdu churpkat :unamused:
Ale holky přišla mi konečně nemocenská :slight_smile: Tak jsem ráda :sweat_smile:
23. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
dobre rano, tak tady hodne pod mrakem, snad 8 stupnu a je tam mokro, ani snad dneska nevylezu z pyzama :dizzy_face:
rritulka-spenatova polivka od vcerejska a ja mam desnou chut na segedinsky gulas, i kdyz maso posl. dobou nemusim, ale normalne jsem o tom gulasi mela sny, tak jsem ho ted spachala a jinac bych asi delala kure na paprice, ale ja nemam zadne napady na vareni, prijde mi, ze varim furt to same dokola, takze asi tak... :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
taky jsem na ty vitamíny čuměla jak blázen, myslím, že je to fakt magor :grinning: , chvíli nejpyšnější otec na světě a pak zase neví... snad už se dá dohromady, nebo ho asi vážně zabiju..

já teď ujíždím na haluškách s brynzou a slaninkou a taky na polívce z červený řepy
23. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
jahod-polivka z cerveny repy???to neznam-sup sem recept....jinac jsem diskusi proletela jen tak zbezne,tak
moc nechapu tveho pritele a jeho akce reakce,proto to nekomentuju :angry:
23. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
krem - recept je fakt rychlovka, tak tady to máš:
jednu cibuli osmažím na kostičky v hrnci jenom dosklovata, na to přidám nastrouhanou červenou řepu (tak pět malých řep), trochu orestuju, zaliju litrem zeleninového bujónu, povařím cca deset minut, přidám plechovku loupaných rajčat a promixuju tyčovým mixérem, dál už nevařím, přidám tymián, stroužek česneku (teď si ho moc nedávám :slight_smile:), sůl, pepř a balzamico (ten tomu dá fakt mňam chuť)
když už je polívka na talíři, přidávám zakysanou smetanu a trochu fety.. :slight_smile:
vypadá to jako barbiepolívka... :grinning:
23. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
¨Romankov - moc na tebe myslíme. Drž se bude zase líp.
23. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
jahod-diky, to zni docela mnam mnam... :slight_smile: a je to rychlovka, to ocenuju! :wink:
23. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
krem - jenom to prosím nedělej třeba před plesem nebo nějakým večírkem - budeš mít ruce jak vrah.. :wink:
23. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky já jsem děsně smutná. Včera manželova dcera (15 let) udělala scénu že kvůli tomu že já jsem těhotná nepojedeme letos k moři. A jak si to jako představujeme. A celé tomu dala korunu její máma, které včera večer volala a seřvala mého muže co si to jako dovolujeme.
23. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Připadám si jako ta největší saň. Jenže my to mimi máme vymodlené po třech letech po 4 ivf a já se fakt bojim někam jet daleko od domova.
23. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Saze vůbec si to tak neber a užívej si to, je to puberťačka, která byla asi zvyklá vše dostávat první a teď se bojí že bude odsunuta na druhou kolej kvůli mimču.
23. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
myslím aby sis užívala těhotenství a to že se vám to konečně podařilo :wink:
23. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Lucy - je to děsný. Myslela jsem že bude mít radost. A ono opak.
23. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Lucy - já bych tuto reakci čekala v 8 letech ale ne od skoro dospělé ženské.
23. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
saze, presne tak, kasli na pubertacku, ona to nechape...spis se teda divim te matce, ale vzhledem k tomu, ze mam za muze rozvedeneho muze se skoro 16 synem, tak vim, co jsou nektere "maminky" zac... :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas teda kapku opacna situace, my jeste chcem rychle vyderit na dovo, protoze potom budem uz uplne tlusti apod :grinning: ,takze me se vcera muz zeptal, jestli i jeho nejstarsi syn muze jet s nama, jestli MI to neva... :slight_smile:
23. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
No ta dnešní mládež je trošku divnější než jsme byli my, kámoška má 14 letou dceru a teď taky čekají mimčo a místo aby byla šťastná tak se s ní týden nebavila. Má prostě pocit že se vše bude točit už ne kolem ní :confounded:
23. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
saze, prave proto, ze je to pubertacka ...hod to za hlavu a soustred se na sebe...to snad jeden rok prezije a muze jet se svou maminkou, ne?? :wink:
23. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Holky, jak těžký věci si teď troufnete tahat? Třeba do 10kg? Beru to tak, že až budu třeba čekat druhé dítě, tak taky budu potřebovat nosit to mladší, který bude určitě víc jak desetikilový.
23. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
saze to neřeš, hlavní jsi teď ty a ten drobeček, mě taky nějaká dovolená letos a ani min. příští rok netankuje, mám konečně něco, po čem jsem 3 roky toužila, nějaké moře je mi u pr...
23. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
kvakulko-no ja jenika taham, nerikam ze porad a casto, ma 13,5kg, takze nekdy je to fakt radost, ale fakt to delam obcas a jen na chvili... :wink: a za chvili uplne prestanu...teda doufam....
23. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
saze: vykašli se na to, jenom holt vidí to,že letos nebude u moře a nebude se Tím moc chlubit - a maminka ta řvala jen pro to, protože jí k tomu moři bude muset vzít sama..... takže klídek, úplně to vypusť, mimi je přeci to nejdůležitější :slight_smile:
23. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Krembonzur - ona jede s maminkou, pak teď se školou na 10 dní do Anglie, a ještě v létě s manželovou matkou do Bulharska. Byla ze školou týden na lyžích a ještě jede na týden na braňák a na vše ji platí manžel půlku. A to ještě udělá scénu. Hlava mi to nebere holky. Já s manžou nebyli nikde protože nás stojí hypotéka na byt, splátky auta, její alimenty a její výlety tolik peněz , že už nemáme.
23. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Krembonzur - někde jsem četla že se smí do 10 kilo a nejhorší je prý zvedání věci. Takže když ti to někdo dá do ruky tak je to asi ok. :grinning: Ale já netahám nic.
23. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.