• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
saze já jsem se k moři podívala až v dospělosti a žádnou újmu jsem neutrpěla, tak to snad holka přežije :wink:
23. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Evatk - já sice jako dítě ale asi dvakrát a pak také až když jsem si začala vydělávat penízky.
23. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky kdy končí první trimestr? Mám pak vysadit utrogestan a nevim kdy vím že to je 12tt +?
23. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
saze-tak to je teda mazec, to bych asi neprekousla...napisu pozdeji, jenik je posran a vykoupan a ja jsem zadana a pak jdem snad spat... :slight_smile:
23. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
ahojky všem, tak jen hlásím, že v pondělí jsem byla na kontrole a jsem taaaaaaaaaaaaak šťastnáááááááááá máme krásně prospívající miminko, velké už skoro 3 cm, prý úplně ukázkové dělala mi už ten normální utz a nakonec odpovídá TP dle MS, tedy 17. listopadu. máme krásnou fotečku prcka, pořád tu na ní koukám a nemůžu se vynadívat.... no a jinak teda máme syndrom mizejícího dvojčete prý úplně na počátku tam byly dvě, jen jedno nemělo výživu a teď už je tam po něm jen dutinka.... no celkem ufuf a hlavně že to jedno nám krásně roste
23. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
saze ja bych ji v tu chvilku dala pres drzku tak to by to udelala moje mamka je to sobecke dite. :wink: Takze to vubec neres a at si rika co chce.
23. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Já jsem teda s taháním věcí nad limit tak kilo, jelikož Kuba má asi 11 kg, což v tomhle případě je prima, že ve dvou a půl letech je to taková lehká váha :slight_smile: A k jeho velký lítosti jsem vypustila nošení na koníku.

Ach jo, já nějak přibrala na zadku, dost mě to štve :frowning2: :angry:
23. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Adajar - asi jo . jen se bojim toho zda se k ní dokážu chovat mile až za týden bude u nás na víkend. Mám chuť už ji něco říct do očí ale to si já nemůžu dovollit.
Lucíík - paráda - gratulace.
23. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
saze mě doktor řekl, že se mám brát do konce 12. týdne, což je asi 12+0, ale že ho klidně můžu brát do dalšá kontroly, což budu 13+1
23. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Evatk. - díky - tak to asi udělám také tak. Jsem u toho doktora vždy tak zblblá že si pak ani nepamatuji co řekl :grinning:
23. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
podle té jedné tabulky, kterou má spousta holek v albu, končí 1.trim. 13+2, ale když to bereš podle lunárních měsíců, tak by měl končit 12+0 ne?
23. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
lucikk gratuluji.-
23. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
saze - nic si z toho nedelej! je to pubertacka, a s mami jsou trochu vycurany..

evi - foto priste - 7. jdu na ten velkej screening.. tak to bude obrazárium :grinning:

lilisku - vazne nevim proc se tak brani .. durazne mi zacala vysvetlovat, ze 5 hodin je dostatecna doba a ze jsem preci jen v nemocenskem rezimu .. takze tak ..
23. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
saze proc si nemuzes nic dovolit??? To ja bych si s ni nelamala hlavu s frajekou uz ma mit rozum. Ja bych tatovi vzivote scenu neudella.
23. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
melo by to byt do 13. tydne - ja se taky strasne tesim az ten crinone vysadim .. uz sem mi uplne dela blbe, kdyz tam neco strkam ...
jinak jsem totalne bez sexualniho apetitu ... proste si neumim pomoct... dnes se vraci manza ze sluzebky.. moc se vzdycky tesim, ale proste bbbrrr... az me to sere... ach jo...
holky- prosim nemate nejaky tim na krem na brisko??? preventivne proti striim atd?????
23. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Adajar - protože nejsem rodič. To musí můj manžel. A ten to chce udělat na rovinu si s ní poprvé v životě promluvit o ní a jejich vztahu.
23. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Marsie - od Dermacol Enja masážní balzám proti striím a celulitidě - pro těhotné. Je fakt dobrý Je to tuba a na obrázku těhule jak si hladí břicho
23. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
saze - nechci radit, neznam vase pomery, ale jeedna vec je vztah dcera - otec - a druha VY jako partneri a souziti s ni .. takze TY rozhodne to pravo ji neco rict mas, a asi byhc to udelala.. stene by te to cekalo, protoze kdyz dela sceny ted co bude delat az se mimi narodi??? Tot muj nazor..
23. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Marsie - já používám Elasti-Q a vyhovuje mi.
Luci - velká gratulace - kde máme fotečku?
Saze - vyprdni se na to, holt jí dochází, že už nebude středem vesmíru, ale ona se s tím srovná a nakonec bude mít taky radost, uvidíš :wink:
23. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
jinak se zase vracím k tomu sexu, já teda chuť mám, ale nijak moc se mi to nelíbí.., teď jsem měla asi 14 dní půst, tak to zkusím znova, ale je fakt, že pokud se mi zrovna nezdají katastrofální sny o mimi, tak se mi zdá o sexu... :grinning:
23. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
marsie: tak to teda nechápu, někomu to prostě problémy nedělá a někomu jo... a ty máš nějaký zdravotní komplikace nebo tak něco?

adaj: :slight_smile:

saze: fakt že jo, dle mého se k tomu taky přeci můžeš vyjádřit, to co udělala přeci zasáhlo i Tebe :pensive:
23. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
jahodarko-haha, jsi me pobavila s temi sny... :slight_smile: u me chut zadna, skoro na nic...krom toho segedinu :grinning:
saze-u nas to funguje tak, ze mlady zije se svou bio matkou a muz plati alimenty, vyssi, nez ty urcene soudem, kupuje obleceni, na dovku jezdime jednou rocne spolu s mladym, pokud chce v zime lyzovat-beskydy jsou blizko, tak ho tam manzel hodi...ale proste kdyz penize nejsou, tak proste nejsou a holt si mlady setri...a myje auto napr.za kacky-svemu otci :slight_smile: ...ale chci rict, muz nema stalou praci, takze se nekdy stane, ze penize nedostane, takze potom nemuze ani mlady ocekavat nejaky nadstandart...oni ti mladi nemaji pojem o penizich a vydajich...takze bych radila si promluvit si s ni na rovinu, i ty mas urcite co do toho mluvit....
23. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
marsie já zatím nepoužívám nic, jen normální mléko co na zbytek těla, ale chystám se koupit, spíš se poptám v lékárně asi; s tím crinonem tě chápu, jsem ráda, že už ho neberu, místo toho dobírám utroš, už jen týden; to večerní zavádění mě úplně otravovalo
23. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj, jsme po cvičení, tak se budu snažit dočíst :wink:
Jinak k tomu tahání věcí. My jsme se přestěhovali před měsícem do nového bytu, a do té doby jsem tahala Beatku do pátého poschodí bez výtahu i se všemi věcmi, stéjně mi nic jiného nezbylo, prostě jsem si říkala, pokud se má dítě udržet, tak se udrží. Teď tahám hlavně kočár do MHD a nemám žádné problémy.
23. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
saze, já myslím, že bys i ty měla zasáhnout. Konec konců se to týká i tebe a i ty jseš rodič, i když nevlastní :pensive: Holčičce asi vadí, že už nebude jediná na světě, i když takovou reakci bych čekala tak od holky ze 3. třídy :sweat_smile: No možná je naočkovaná z domova. Každopádně na dovolenou můžete jet i tady, nebo dámě zaplaťte tábor, ať ji tam zocelí :grinning:
Co se sexu týče, jsem na tom jako jahod, s tím rozdílem, že u nás se žádnej nekoná, neb jsme "posránkové", i když zítra se mi manža vrací ze služebky, tak uvidíme :sweat_smile:
Pupek zatím ničím nemažu, ale vzhledem k tomu, že se mi udělali strie už v pupertě, páč jsem během roku nějak rychle vyrostla, tak bych měla asi začít co nejdřív :pensive:
gratuluju lucikkovi :wink:
23. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
:slight_smile:)) jahodarko - tak katastrofy o mimi se mi nezdaji, ale o sexu se mi zda taky dost casto :slight_smile:)) dnesek teda byl vyzivnej.. a mela jsem tam i manzu :wink:
no vecer to zusim, ale doufam, ze budu odmitnuta :unamused:

lili - nevim, proc mi to dela.. jestli treba pak nemaj od pojistovny vic bodu ci co? no komplikace nasesti nemam (tukam) ale jsem po IVF..
23. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Čaaaaaau

Tak Saze já bejt manžou, tak jí takovou švihnu přes hubu, že by se otočila. Jsem alergická na takové lidi co ččasto a rádi používaj já já já jenom já.
Ale ono se není čemu divit, to co píšeš o její vydařené matce, tak holka to jen dobře okoukala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Saze já to měla z CAR roozepsané do konce 12tt. Takže já jsem v neděli vše vysadila, protože placenta si pak stejně těch hormonů vytváři sama dost, že už nějaký Utrouš prý nerozezná... :wink:
23. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jo Jahod, já bych se za vitamíny teda radovala, maža tý pozornosti moc nepobral i když to je moje zlato, tak třeba jednou za rok za kytičku nebo vitamíny bych se nezlobila.... :wink: No jo nevadí každej je nějakej :grinning:
23. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak to dneska zkusíme všechny a zítra si budem psát jaký to bylo... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
sanu - :slight_smile:) te vidim jak ji "svihnes pres hubu" :grinning:

jinak mam vygruntovano :wink: - celej byt .. uff.. jen teda je vyzrano .. to bych asi neco mela poresit co, kdyz se mi vraci masozrout .. :frowning2: se mi dnes nic nechce ..
23. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.