• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
juj, vy tu brebentíte :slight_smile: děkuji za gratulace a jahod - fotku už jsem dala :wink: jen ještě musím jít nafotit bříško... a moc se mi nechce, jsem dnes líná jak je tam hnusně...

holky, už nakupujete zavinovačky a vůbec výbavu??? já si občas nějaký ten hadřík na mimikoupím, ale jinak moc chuť nemám, když nevím, v jakých barvách...
23. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
lucikku, nemám ani ň, nakupovat budu tak po 20. týdnu :pensive:
23. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
Já se přidávám ke Špaget :wink:
23. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
jahod ... to uz ti muzu napsat ted. :unamused: :unamused: .. jak na poprve ... :grinning: :grinning:

luciku - kraaasa!! jinak nic nekupuju a vyhlasen je prisny zakaz .. ale tak nejak v hlave si sumarizuju kde a co pak koupim .. :grinning:
23. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
jahod, vzhledem k tomu, že poslední manželská erotika byla ta oplodňující, vidím to tak jak marsie :grinning:
23. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
uff.. mudr me zaukolovala - musim obehnout vsechna ta vysetreni - praktik, zuby, ekg, endokrinologie .... tak uz mam skoro naplanovane - dalo mi to zabrat, abych to mela v jednom nebo ve dvou dnech max..
¨musite to taky obihat???
23. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
jé, tak to jste mě uklidnily, mě přijde, že někdo nakupuje od začátku a mě z toho chytají depky, že ani nmám chuť něco nějak extra nakupovat.... tak fajn, začnu taky až za dýl :wink:

Marsie, kuju :wink: :slight_smile: pořád tu fotku okukuju a nemůžu se vanadívat :grinning:
23. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
marsie, zatím ne, ale na endokrinologii teď budu chodit každých 6 neděl :unamused: Počítám, že jakmile vyfasuju průkajdu, pošle mě taky na kolečko. Každopádně zubař má být 2x za těhu, páč záněty zubů jsou nebezpečný :pensive:
23. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
marsie, já zatím obíhat nic nemusím, ani průkajdu ještě nemám, pro tu si jdu ve středu.... hele, tak mi napadá, už vám dělala Dr nějaký testy, projasnění šíje kvůli rpzštěpu a tak???

jinak ad sex - od počátku těhu se mi chuť naprosto vytratila,yž muž něco vyprovokuje, až když muž něco vyprovokuje, tak se mi to líbí a chuť je, ale že bych sama od sebe... fakt nee... doufám, že to už brzo přejde, si připadám nenormální... :grinning:
23. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
lucikk-ja veci mela a prodala je, ale kamaradka,co si je koupila, tak bydli asi cca 200m od nas, takze si je zase od ni stahnu-uz jsem domluvena, mam tam veci hlavne neutralnich barev, ale je fakt ten, ze u prvniho jsem necekala na rozuzleni, co to bude a kupovala neutralni veci ...dneska bych asi pockala, az bych vedela, co to bude a pak to rozjela...par kousku novych a potom spis pouzite-pac pokud to neni komu dat ci prodat ci druhe, tak se to nejak nevyplati :slight_smile:
jinac bricho jsem nemazala ani u prvniho a bricho se v zaveru nejak zocelilo...holt mi neni 20 :slight_smile: takze necekam zazraky, ale nejake desne strie se nekonaly, takze jsem to nemusela moc resit....
23. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
je, koukám, že se mi jedna věta nějak zkopírovala... :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
no mě právě ty neutrální barvy moc neba, ráda bych už něco v růžové nebo modré :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
No pokud nám na tom screeningu řeknou pohlaví, jak se kasali, tak možná neodolám už v červnu, i když budu teprve 19. týden. Chystám se za manžou na Sardinii a tam byste měly vidět ty obchůdky pro mimča :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
lucik, u me to byly barvy typu - bila, hneda, zelena....
ted na jenu kupuju vyjma ruzove barvy vsechny barvy a je to moc hezky...ja zas prave nemusim jen modrou nebo jen ruzovou... :wink:
23. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
krem, to já taky ne, ale zas třeba zavinovačku bych takovou chtěla, věci do postýlky taky... takže to mě brzdí :grinning:

Spaget na Sardinii jo? Jů, bych taky někam jela... :wink:
23. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
krem, koukám, že máme stejný termín :wink: :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Pojedu jen když mudra dovolí, v červnu tam není ještě takový vedro a v moři už se dá koupat, takže se celkem těším :slight_smile: Dyť můžete jet taky ne?
23. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
můžem a nemůžem :slight_smile: stavíme domeček a tento týden jsme koupili auto, takže myslím, že dovču u moře letos oželíme... asi pojedem jen někam tady...
23. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Já doufám, že při příští KO mi to dr řekne. To budu na zač 17tt :slight_smile: Snad špuntě nebude křížit nožky.... :pensive:
23. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
tak to já si musím ještě počkat s pohlavím... ale nemůžu se dočkat :grinning: já na příští KO budu 13tt, tak až pak na další by už něco mohlo.... :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Sanu, kámoška teď byla ve 21 tt na UTZ kvůli pohlaví, viděla naprosto vše, jen pohlaví bylo přímo pod jejím pupíkem, takže smůla :grinning: :frowning2:
23. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
lucikk, my taky stavíme, ale řekli jsme si, že je to nejspíš poslední dovča ve 2, tak bych ráda jela. Ovšem pokud mudra nedovolí, nepohrdnu ani českými krásami :dizzy_face:
sanus, tak do něj/ní budete šťouchat tak dlouho, až ukáže i to, co nechce :grinning:
23. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
no my měli ještě v plánu na letošek aplský jezera, tak uvidíme,možná, že aspoň na ně pojedem... jinak to my už vloni jsme si říkali, že to byla poslední dovča ve dvou :grinning: a teď to druhý auto nás docela vysálo... no uvidíme, zas třeba za státnice (když je udělám) bych se mohla odměnit :grinning:
23. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
lucikk-me ho mudr ted zmenila, mela jsem mit 25.11. a nejak to posunula na 17.11.---chapu, ja bych taky nejradeji vedela, co to bude a podle toho aspon cast veci zaridila, i kdyz treba kocary mam 2, takze dalsi kupovat nebudu :slight_smile:
ja se ptala mudr, protoze chcem jeste rychle nejakou dovku stihnout, jestli je to jako OK, a ona rikala, ze mi nikdo nezaruci, ze se mi nic nestane, ale ze je dulezite si zjistit, jestli tam, kam clovek jede, se da kazdy den odletet, kdyby se nedej boze neco stalo... :confused:
sardinie a obchudky - je spaaget-to taky zavidim :wink:
23. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
no já kdybych se někam vydala, tak jen teda po Evropě, možná Řecko, Španělslko... něco důvěryhodného :grinning:

já podle prvního UTZ měla 24., pak 22. a teď mi to sedí dle MS na 17...
23. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Já jsem letěla ve 31tt na Krétu a žádný problém nebyl, moje dr. mi jen řekla šťastnou cestu a ať se vám tam líbí :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
ja chci taky nejake recko-proste neco letecky, protoze s malym v aute to je utopie....ten nevydrzi nekdy ani 20 min...
ja jsem se 22.11. narodila, tak doufam, ze se mimi pochlapi a narodi se mi na moje narozky, protoze Jenicek se narodil na muzovy narozky :wink:
23. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Taky chceme jet do Řecka, v záři jsme byli i s Beatkou v Chorvatsku a jeli jsme lůžkovým autobusem 17hod, je to dost náročné, protože dítě ani chvilku neposedí na místě...
23. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Krem, to je hezké, tak snad to vyjde na narozky :slight_smile: :wink:

beranek, fíha, to smekám... to muselo být náročný...
23. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
Nicméně celou noc v autobuse prospala, já jsem nespala vůbec :unamused: Ale 2 týdny byly moc fajn :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.