• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No já už jsem asi nějak zpohodlněla, páč moje poslední cesta někam busem byla do Španělska na La Mangu, což bylo 23 hodin. Never ever :frowning2: Takže posledních 5 dovolených jsme absolvovali letecky :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
beranku-tak to fakt kobouk dolu-to bych s Jenickem asi neprezila a posadka busu taky ne :grinning:
autem jsme jeli 3 roky zpatky do kalabrie-taky never ever, ale ty blizke dovce typu chorvatsko bych davala autem v pohode, ale bez Jenika-to fakt nejde...takze ted to vidim letecky...
23. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
marsie mám si zajít na zubní a k praktikovi, zatím jsem tam nebyla, moc se mi nechce, vyřídím to po další kontrole
23. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím opět po delší odmlce :slight_smile: nemám čas moc chodit v práci na net a doma je mi líto sedět u PC, tak nevim jestli si mě ještě pamatuje :slight_smile:.

Všem moc gratuluju ke kontrolám :slight_smile: a držim nám Všem moc pěstě :slight_smile:.

Jinak sme byli včera na kombinovaným screeningu a vypadá to všechno v pořádku - Dr. napsal do zprávy negativní a šíjové projasnění je taky v pořádku, tak je snad všechno na dobré cestě. Dneska jdu ještě ke svýmu Dr. :slight_smile:.

mějte se krásně a zase se ozvu a těhulkování zdar :slight_smile:
23. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
uf.. uz jsem tady .. byla jsem koupit neco do chrtanu mnazovi.. - sem to vymyslela .. ho prezeru, a nic chtit po me nebude :grinning: - ne, ted to myslim z legrace ..

jinak s tou dovolenou my s fazoli pojedeme led do pr... - protoze mi nechce dat ty neomezene vyhcazky .. socka ti povoli max do 3 dnu - to pry staci nahlasit zmenu mista, ale jakmile jedes na dyl uz ti to musi odsouhlasit .. a pry do zahranici ani nahodou ...
23. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
ale uz jsme to vymysleli budeme holt jezdit na ty 3 dny - coz jekrasny prodlouzeny vikend - tu do apl, tu k jezeru to klidne stihnem i italii, krumlov, sumava ... kam se nam bude chtit ..
spise jde o ten pocit, ze nemuzes ..
23. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
marsie, tak to mas teda nejakou divnou mudr ne, zkus se s ni domluvit...to jsem netusila, ze je to takove prisne :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
no, naposed jsem to zkousela vcera .. proste neda .. :angry:
23. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
marsie tak to je škoda, já to mám v pohodě; myslíš, že pak i to ježdění do větších dálek bude v pohodě? jako myslím zdravotně - když jsme po ivf na pn z určitého důvodu...
23. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
marsie - tak to jsem fakt prekvapena, ze to takhle funguje...
23. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
kremb já taky, to by mě zajímalo, jakými předpisy se který doktor řídí a jaká je teda pravda
23. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
ahojda holky, zase vám sem lezu, s tou neschopenkou je to strašně komplikovaný, já jsem kvůli tomu volala i na sociálku, jaké mám tedy nároky, takže o vycházkách rozhoduje lékař s přihlednutím na zdravotní stav, má nárok dát třeba 14 hodin vycházky, ale taky žádné, vše je na doktorovi a na domluvě s ním, ale taky jsem se ptala na neomezené vycházky (které pno těhulek má) a ty by psát neměli to už je pak riziko lékaře a mohl by z toho mít problémy, já jsem kvůli vycházkám musela změnit lékaře, protože nepracuji kvůli rizikovému zaměstnání a moje původní gyn. mi chtěla napařit vycházky 4hod. denně, což mi přijde prdlý, když mi nic není a může mi dát i dýl, prosíla jsem jí o delší a ona prostě že ne, že nesmí, tak jsem si to zjistila jak to je a stejně prostě ne, tak jsem změnila doktora a mám vycházky od 8 do 19 takže spokojenost... ale je to síla, jak každý doktor má svá pravidla...
23. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Já jsem byla u prvního těhotenství, že můžu být v práci, doma bych se hrozně nudila a hlavně mi nic nebylo. Takže jsem naopak každou kontrolu u dr. odmítala neschopenky :wink: Nastupovala jsem na mateřskou 6 týdnů před porodem a vůbec se mi nechtělo, několik dnů jsem probrečela :sweat_smile: Poslední 2 týdny jsem už i odpočívala, ale nikdy jsem nebyla zvyklá být doma, jedině o prázdninách ve škole...
23. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj těhulky,
můžu se k Vám přidat?
Koukám, že Beránek už tu diskutuje jako o život :grinning: Tak jsem si říkala, že bychom vylepšily skóre dvojmamin :wink:
Jinak termín porodu mi vychází spíš na 11. 11., tak jsem zvědavá, jak se mimčo narodí. U předchozího těhu jsem přenášela 6 dní, ale pak to byl téměř překotný porod. Od začátku kontrakcí (o kterých jsem nevěděla, že je mám) jsem porodila během 3 hodin :grinning: Pan dr. málem nestihnul doběhnout včas :sunglasses: Tak Vám všem přeji, abyste měly také tak hezký porod jako já.
Na kontrolu jdu až příští týden ve středu, ale už od 7tt mám vystavenou těhu knížku.
23. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
Vendy, já byla na neschopence cca. od 11tt kvůli hodně častému zvracení. Vpodstatě jsem se úspěšně prozvracela první polovinou těhotenství, ale co jsem byla doma, tak se to hodně zlepšilo (už to nebylo třeba 11x během 3 hod.) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Vycházky jsem měla neomezené. Pokud bych je měla např. jen na 4 hod. denně občas bych se ani nedostala kvůli zvracení ven...
23. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
beranek já jsem doma po ivf od začátku na doporučení doktorky a smutek mě taky přepadá, skoro k breku, ale to by přišlo, i kdybych doma zůstala až později; už jsem chtě nechtě řešila náhradu, tak po osmi letech je asi pochopitelné, že je mi těžko, i když každopádně jsem si miminko strašně přála, je doslova vymodlené a vždycky jsem si představovala jak si to doma užiju, tak snad se to zlepší, jak už začnu navážno řešit pokojík, výbavičku, kočárek atd.
23. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Já včera zahájila 13.týden šílenou migrénou a nevolnostma. Po dvou pokusech odejít do práce jsem to musela normálně vzdát. Celý den jsem jen spala a večer už mi z toho bylo normálně do breku. Ta bolest dokáže člověka tak vyčerpat. Dneska už jsem musela do práce stůj co stůj, ale ještě to doznívá :frowning2: Být mi takhle častěji, tak si neschopenku vezmu okamžitě. No uvidím, ke svému gyndaři jdu až za měsíc, tak to do té doby zkusím vydržet.
24. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
Krásný páteční ránko :slight_smile: I když tady je mlha, že by se dala krájet :grinning:
maui, migréna se mi držela úterý a středu, vzhledem k tomu, že jsem si nemohla vzít nic jinýho než 1 paralen, seděla jsem v práci s hadrem na hlavě :sweat_smile:
Zdravím noelku :wink:
A vendy, nelezeš nám sem, dyť sem taky patříš :wink:
24. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
čau mamky, tak hlásím že sex nebyl.. :grinning:
přítel si usmyslel, že když nemám žádný pohyb, musím chodit a včera i předevčírem jsme ťapkali po Praze jak dva cvoci. dorazili jsme včera asi v deset večer domů a oba padli za vlast... :grinning:
24. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Jahod, tak dneska hromadně :grinning: I když nevím, jestli chlap nepadne hned po příjezdu za vlast, páč D1 a D5 v pátek odpoledne bude asi chuťovka :pensive: Navíc má zánět spojivek(prej na tý moravě svítí ňák víc sluníčko :grinning: ), tak snad dojede v pohodě :sweat_smile:
24. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Spaaget, když hadr na hlavě mně nepomáhá :frowning2: Měla jsem fajn prášky od neuroložky a ty když se vzaly hned zkraje, tak hned zabraly a žádná migréna se nekonala. Ale teď si o nich můžu necht jen zdát. Paraleny si beru dva denně, zaberou tak na hodinku, jestli vůbec. Dneska už to trvá třetí den, hrůza :frowning2:
24. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Já se teda sexu dnes vzdávám dobrovolně ve prospěch vás všech :grinning:
24. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Teda maui a určitě se budeš manžovi vymlouvat, že tě bolí hlava :grinning:
24. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
ach jo, když já už ho tu dneska zase nemám, bude tu zase až někdy příští týden, a to ještě bůhví jestli..

maui - to je fakt trapná výmluva :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Krasne rano holky. Maui tedak chudacku.
24. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
dobré ránko

maui já jsem se sexu vzdala už dávno :grinning: ; pobavila mě marsie, která tuším včera psala, že to na manžela zkusí a doufá, že bude odmítnuta - já to radši nezkouším, jelikož bych určitě odmítnuta nebyla :wink:
24. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Tý jo, je to fakt profláknutý, ale já mám takový kruhy pod očima, že by si musel připadat jak hyena, kdyby po mně něco chtěl :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: koukám,že se řešily vycházky,no tak to jsem na to fakt zvědavá,jak dopadnu u dr :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já tady pořád čtu slovo sex...pořád přemýšlím a vzpomínám co to je? :grinning: :grinning:
Od 5tt mi nebylo dobře a to je poslední, co by mě napadlo, ale už to začíná být lepší :sweat_smile: Stejné to bylo i u Beatky, pak se mi to naopak moc líbilo, ale přítel měl nějak zábrany kvůli miminku... :sweat_smile:
24. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
evatk: :slight_smile:)))) to bylo hezký, raději to nebudu zkoušet :slight_smile:))) no tak to já ještě uvidím, je pátek,tak jednou za týden bych to snad přežít mohla :slight_smile:)) :grinning:
24. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.