• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky já jsem dneska nějaká hrozně unavená, přemýšlím že sei tu zabalím věci a půjdu "dělat" domů...
chvilku spinkat a chvilku pracovat.. :wink:
24. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojky vendy - dekuj za vysvetleni, jak to vlastne s tou PN funguje. Bylo mi jasny, ze je to mudre... :angry: ale zase na drzhou stranu se to da pochopit...

spaget, maui - je mi vas lito s tema bolestma.. ach jo, no prasky se nemuzou tak jedine zaspat to :slight_smile:

jahod - u nas taky nic nebylo - ja ho prezrala grilovanou vepr panenkou s hranolkama :wink:
takze jak pise spaget, dnes hromadne :grinning:
24. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
marsie taky jsem na to včera šla s jídlem, byl rád, že odfuněl do postele
24. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
nevím, kdo to sem před časem psal, že až se prcci narodí, budou sem psát tatínci že už vylezli.. :slight_smile:
je vám doufám jasný, že na tyhle debaty je nikdy nemůžeme pustit? :grinning:
24. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
:slight_smile:))
tak jsem konecne zprovoznila internetbanking a mohu konstatovat, ze ze socky mi prislo leda velky kulouvy!!!
to je celkem fajn, na to , ze jsem doma od unora!!!! je to des!!!
24. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
marsie tak to je drsné, to je výhoda malého města, že u nás to v tomto není taková hrůza, mě dávky za březen došly už 21.a22.4.
24. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
hele to je fakt docela vostrý s tou nemocenskou, vždyť je konec dubna!! :fearful:
chtěla bych vidět jak to dělají lidi, pro které je to jediný příjem - takových je určitě spousta ne? to je fakt síla!
24. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Holky, který termín porodu je směrodatnější- podle UTZ ve 13tt nebo podle data početí? Vím přesně, kdy byla ovulace. Ale podle všech parametru je miminko o týden větší (BPD, CRL)- je spíš prostě velké a TP není potřeba korigovat, nebo se taky dá očekávat, že se může o týden dřív narodit- problém je totiž v tom, že v průkazce mám pořád TP dle PM, ale záznam mám, že jsem o týden dál- takže nevím, jak s registrací v porodnici- tam berou jako směrodatný ten termín na první straně průkazky? Nebo náš týden polde UTZ?
24. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
kvak - já myslím, že do porodnice se registruje podle PM
24. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak moje včerejší kontrola dopadla fakt blbě :frowning2: jeden bojovníček to vzdal, už asi 14 dní se neyvíjel, druhý je zatím OK, velikost odpovídá 10+2 a teď nám nezbývá než doufat, že to nějak zvládne do konce
24. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
rrit, to je mi moc líto :frowning2: , ten druhý bude určitě silák a zvládne to! držím palce! a hlavně se drž ty!!!
24. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
rritulka: tak to mě mrzí, snad to ten druhý utáhne... neboj, to bude ok....
24. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
rrit škoda, ale ten druhý to určitě doválčí až do zdárného konce!
24. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
ritulko!!!! to je mi moc lito!!! asi to boli, ze zacatku jsi z toho byla paf, ze si skoro nechtela uverit a pak si clovek zvykne a pocita s tim .. a osud meni .. No je blby,´ale mas jeste jednoho bojovnicka a ten to dokaze!!!! drzim pesti!!!
24. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Je mi to líto, Rittulko, člověk si na myšlenku, že budou dvojčátka, zvykne strašně rychle, ale i to jedno je požehnání....vůbec nepochybuj, že by to nedotáhnul do konce :slight_smile: Já budu taky vděčná, jestli si ve finále budu moci přivonět aspoň k jednomu voňavýmu uzlíčku :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
rrit neboj ten druhej bude v pohode a zvaldne to musis hlavne verit. :wink:
24. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Kvakulko, já mám v průkazce taky jen TP podle UTZ, protože mimčo je větší a podle PM by to vycházelo později. Podle ovulace ti termín nikdo nedá.
24. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Rritulko, taky je mi to líto, ale druhé miminko to určitě nevzdá a bude vše v pořádku :wink:
24. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
já tam mám termíny taky podle utz, podle pm by mi ani žádný nevyšel, měla jsem před ivf 3 měsíce bez menzes

myslím, že směrodatný je ten podle utz, už jsem někde četla, že hlavně utz ve 12 týdnu je důležitý kvůli úpravě tp, nebo tak nějak
24. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Já si myslím, že dr. vám dá jen TP podle PM nebo podle UTZ, ale někteří dávají oba. Záleží na dr. Já jsem měla u Beatky jen podle PM, ale když jsem chodila před porodem do porodnice na kontroly, začali mi ho upravovat podle UTZ o pár dní dříve.
24. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky tp davajio podle utz spise protoze se muze stat ze mimcu to trvalo dyl to zahnizdeni nebo tak.
24. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky
tak koukám, že červenec 2007 se přesunul na listopad 2009 :slight_smile: tak já se hlásím taky do řad, zdravím noelku a beránka
24. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj těhulky :slight_smile:
tedy Šmakůvko, tak to je gooooool :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
ahoj holky, tak já odešla asi v půl dvanáctý domů z práce, že jako budu dělat z domova, hahahaha.. :angry: no, vzbudila jsem se teď! mám úplně výčitky svědomí z tak proflákanýho dne.. :sweat_smile:
24. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
jahod :slight_smile:)))) :wink: to proste potrebujes, ja jsem si "sla cist" na slunicko :grinning: - no, dve stranky a padla mi hlava ..ale chytm bronz ve spanku :grinning:

teda jediny co me fakt vadi, ze nemuzu na kolo a na solarko!! poradne vypalit bedary a bejt zdrave hneda :astonished: - sice vim, ze jste tady nektera psala, ze to nevadi, ale ja tomu neverim..
24. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
já bych se toho solárka taky bála a když jsem dýl na sluníčku, tak smi to taky nedělá moc dobře, jsem bledule bledá, dokonce přemýšlým, že začnu používat make-up, který normálně vůbec nenosím.. :sweat_smile:
24. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
marsie, odkud máš ty obrázky 3D miminka v albu? mmch krásnej kočárek? co to je?
24. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
mimi je z - http://www.ehd.org/ - jsou to moc hezke stranky ..

a kocar jsem nasla na www.malvik.cz - je to V cross a hlavne me upoutala cena - trojkombinace za 12l - tak, pokud neobjevim neco jineho, jdu do nej .. ja proste odmitam davat 20 litru za kocar .. to radsi pojedeme s fazoli k mori ..
24. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
já bych chtěla taky na dovolenou, měli jsme letos naplánovaný azorský ostrovy a přítel mě teď nechce nikam pustit :frowning2:
já bych tak někam jela až bych brečela, ségra je v anglii, za tou bych taky chtěla, ach jo, já myslím, že by to nijak nevadilo, ale odjet když on s tím souhlasí asi nemůžu, přece jenom je to aky jeho dítě... :unamused:
24. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
marsie v dneska v sama doma upozornovali ze solarko v tehotenstvi muze udelat ruzne skvrny a tak ne kazdemu, ale obcas prej muze nekomu udelat ty skvrny a tak proste ze to nedoporucujou, ale je to na kazdem no. Takze jsem zasek delala chytrou pritom jsem to jen slysela.

Jahod ja lezim celej den me neni dobre boli me bricho.
24. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.