• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
no, mate to nejake po vsech strankach slozite .. na druhou stranu dovolena po CR je taky hezka .. vymysli nahradni plan ..nejakej hezkej hotylek s bazenem na sumave - to by preci taky slo ne? a aspon budete mit spolecny zazitky :wink: co?
24. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
marsie ten kočárek je jeden z těch stylů, co se i mě líbí a cena je supr, taky mi přijde zbytečné dávat 20000, ne-li víc, tak díky za tip; a hodláš ho objednávat na netu nebo jsi ho i někde viděla "na živo"? četlas na něj nějaké recenze nebo tak?
24. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
jahod no moje dovolena bude letos v posteli takze v klidu jsem natom stejne. :grinning:
24. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
ty jo, marsie, už se tam úplně vidím.. :grinning:
ad, mě právě prcek taky celou noc i den rostl a bolel, ale teď už je hodnej. blbý je, že teď budu muset dělat o víkendu.. :confounded: to se mi teda chce.
24. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
jahod no jako celou dobu dobre a obavam se jestli nemam nahodou zanet mocaku kdyz me to takhle moc boli. No snad to bude ok.
24. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
ad tak si radši zajdi k doktorovi, pro sichr
24. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Dobrý večer, dámy.
Tak já jsem dneska byla na prvních odběrech.Sestřička mi už i vystavila průkazku. K doktorce jdu až za 3 týdny.

Přes víkend ze mne bude slaměná matka. Malý jede na 2 dny pryč, tak uvažuju že si konečně zase někam večer vyrazím. Bez manži, ten bude v práci.

rritul, to je mi líto s mimískem, ale neboj, druhé už to určitě dotáhne do konce :wink:

Ad a neprochladla jsi?
24. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
luci, gratuluju k průkazce :wink:
24. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
evi - na zivo jsem to teda jeste nevidela, ale slysel jsem na nej doporuceni.. samo, ze to chce pred koupi poradne prozkoumat - zajice v pytli kupovat nebudu :wink:

luci - :grinning: tak dalsííí s prukajdou :sunglasses:
24. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
dobré ránko

marsie tak už jsem zjistila, kde ho poblíž nás prodávají, časem ho omrknem
25. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Čauky,

Adaj ve špitále mi taky zjistilli zánět močáku (a já si říkala, proč mě to řeže když dočůrávám :grinning: ), nasadili ATB a po tejdnu byl klid.
Tohle nenechávej kor v těhu fakt, skákni si k dr ju :wink:

Kočárek moc hezkej, jen kdyby byl černej celej :dizzy_face: A nevím co je do sněhu lepší jestli trojkolka nebo klasika... kdyby byla zima jako teď, tak teda nevim nevim.

Jahod já bych se možná asi trochu bála jet někam mimo (vím, že holky jezděj...), ale nikdy člověk neví a přece pak ta komunikace... (Anglie ne, ale ty azurské ostrovy - jak se tam mluví a kde to je? Zní to báječně :slight_smile: ).
Já když už, tak jsem taky říkala, že bych radši jen vejletovala po ČR nebo někam třeba do Prahy na víkend.....

A vítám novou snažilku, holky se nám tady scházej z července :grinning: To je dobrý :dizzy_face:

Tak si užijte víkendík, dneska bude asi zase krásně a odpol nakouknu (jedem k tchánovcům na o)

Pa
25. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
dobré ráno holky, doufám, že dneska všechny vyrazíte někam na sluníčko, máme tu další krásnej víkend

:slight_smile:

sanuš, odkud jsi? to je sranda, ty chceš na dovolenou do prahy a já co nejrychleji z prahy. nechceš udělat výměnnej pobyt? :grinning:
azorský ostrovy patří k portugalsku, letíš do lisabonu, tam přesedneš na malý letadýlko a letíš na jeden z devíti ostrůvků. jenže je fakt, že my jsme byli v lisabonu v říjnu a letěli jsme tam asi pět hodin, to je asi na těhule docela dost. chtěla jsem na ostrov flores, který je celý jako přírodní rezervace (dokonce tam nejezdí ani auta), prochází tam golfský proud, takže plaveš s delfíny a velrybama, k tomu spousta sirných jezírek jako přírodní whirpool :slight_smile:, celý ostrov jako velká botanická zahrada, fakt ráj na zemi, co bych pro miminko neudělala, že, ale na druhou stranu, co když se tam už nikdy nepodívám? :frowning2:
25. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj Jahod,jsem tu nová my čekáme 10.listopadu a na červen máme koupenou dovču na Sardinii a rozhodovali jsme se jestli pojedeme a nakonec nám to 2 doktoři schválili tak to prubnem.Vy to taky risknete?Budem 18.týden.
25. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Krasnej den holky dneska brisko uz nezlobi tak snad to preslo no. Jinak ted si delam obed a venuji se sobe oholila jsem si nozicky a udelala pedikuru a jeste si dam zabal na vlasy a udelam manikuru abych aspon trosku byla krasna. Jinak normalni kalhoty uz mit nemuzu protoze me hodne tlaci a tim me boli to bricho no.

Sanus jo jo kdyby to pokracovalo pujdu hned k doktorovi. Holky jenze ja se bojim ja si pripadam jako hypochondr aze ty doktory otravuji.

luci gratuluji k prukazce.

jahod ja dneska nikam jsem doma sama a nikam se mi moc nechce no. Mozna na prochazku odpoledne. :grinning:

kakos vitej a gratuluji.
25. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak co se týče dovolené, je to vždycky o situaci a zdraví, já jsem první těhotenství měla bez problémů, absolvovala jsem ve 25.týdnu dovolenou v Rakousku (kolo a menší túry) a v pohodě, ono na cestování je nejlepší 2.trimestr. Žádný doktor ti neřekne nesmíš, pohyb je určitě důležitý v rozumné míře.
25. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
holky tak to jse se teda rozepsala az je to na me nenormalni. :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
No dofám,že to zvládnem,zatim jsme krom menších nevolností bez zvracení žádné problémy neměli.
Adajar tobě už nejsou kalhoty?
25. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahojky - rychle vas jdu pozdravit a mizim ven :slight_smile:)
no ja jsem 100% pro dovcu ale s ohledem na tehu bych vybirala kvuli doprave v radiusu dvou hodin letu - nejaky recko - je to tezke odhadnout ted je nam dobre ale pockejte, treba vubec se nam na slunce chtit nebude .. takze to by byla idealni treba Madeira .. jenze je pojedu do pr.... pac mam trucujici mudru. ach jo :(

je tam nadherne, tak jdu akumulovat teplo a slunce - mejte se a pa vecer :slight_smile:

P.S.: tak pozoor, rano u nas porbnehlo TO, jehoz jmeno nesmim vyslovit :grinning: :grinning: - zacatek byl velmi rozpacity, ale pak dobry ... :wink:
25. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj :wink:
Azorské ostrovy by se nám líbily, a Madeiru bychom taky rádi viděli :wink: Já musím říct, že jsem letěla necelé 2 měsíce před porodem letadlem a vůbec nic mi to neudělalo. Letěly jsme tam 3 těhotné a všechny jsme letěly i zpátky :slight_smile:
Ale raději taky chci max. 3hod lety - Řecko atd., i kvůli dceři.
25. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
kokoska no nejsou ja uz i cejtim delohu nad stydkou kosti. vim kde konci. :grinning:

marsie no u nas taky probehlo TO a docela jsem mela chut. :grinning: ¨¨

beranek no ja neletim nikam no. A budu doma, ale snad to zvladnu taky. Ja se teda nenudim vubec.
25. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak já se taky nenudím :sweat_smile: Ale spíš je to o tom stereotypu a chce to změnu prostředí a vůbec celkově jinou náladu, jiné lidi :wink:
25. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
Beranek no to ja bych taky rada, ale jsem na neschopence vis. :grinning:
25. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
No a já jsem vlastně na dovolené už rok a třičtvrtě :grinning:
25. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
beranek no ale to je krasna dovolena. :grinning:
25. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jo holky to si každej musí rozhodnout sám, samo když nejsou problémy a cejtíte se na to proč ne.... :wink:

Adaj seš praštěná sím tě, jaký otravování, kor v těhu to není nic estra mít záněty a infekce... jen si tam zajdi, aby se ti to nevrazilo jinam nebo nestalo chronické.... :angry: :wink:

Já jsem dneska zase jak balon ach ach.

Jo a na TO mám chuť pořád, už se mi o tom i několik nocí zdá a teda co se v těch snech děje, hotová sodoma gomora. Ale bohužel ještě si musím 2 týdny počkat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: No vlastně už ani ne dva, ale stejně každej den na to musím myslet chjo :sunglasses:

Tak a jdu pracovati a na zahrádku :slight_smile:
25. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
sanus ja vim a po tom co bylo loni jenze zato muzou doktori no uvidime skusim znameho urologa, ale dneska me to bricho uz neboli tak snad je lip. Jsem si celej vcerejsek polezela v posteli.-
no ja uz to dneska zkusila a nic moc. Je zahradku chci taky.
25. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ještě jsem k tomu cestování v těhotenství chtěla napsat, že člověk má jet opravdu jen v situaci, kdy se nebojí a nemá ani tu nejmenší pochybnost. Pokud by nějaká měla být, tak bych nejela ani já.
25. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj, tak jsem se vrátila domů ze zvěřinových hodů.. mňami mňam, ale teď už se tomu fakt nedá říkat bříško... :angry:
ad, to je dobře, že už tě to nebolí, tak snad už bude líp
kokosko vítej! :wink:
s tou dovolenou nevím jak to dopadne, asi nakonec dáme vážně nějakou dovolenou po čechách jak včera psala marsie.
jdu si zkusit nalakovat nehty, už by to snad mohlo jít, už se dokonce od tohoto týdne i voním (doteď to nešlo :slight_smile:)
25. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
Adaj- taky už můžu nosit ze svých původních věcí jen sukně- do kalhot bych se sice vešla, ale pak mě opravdu hodně tlačí břicho a dělá se mi i jaksi nevolno ztoho útisku- takže- dobře že je jaro a bude léto- nasazuju sukně..
Dělohu mám taky už dosti vysoko, až mě to překvapuje (když si na ni zatlačím, je to takové tuhé a je cítil ten její pohyb v celé pánvi, že?).
V podbřišku mě taky dokáže bolet fest, zvlášť když se nějak unavím chůzí, stáním a tak- na chvíli lehnu a bývá to zas dobré. Nevíte, jestli jasou takovéhle tlaky pocházející z rozpínající se dělohy celé těh. nebo jen na začátku?
25. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
kvat no presne sukne nedelaji problem a kalhoty ano no. Jinak zatim by to melo byt v poradku ja to mam taky.
25. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.