• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adaj ty se máš mě zatím všechno je ale už se těším až mi to bude malý :slight_smile: Kolikátej jsi? Já 10+4 A jestli můžu poradit ten močák nenechávej-jsem sestřička-abys to nenechala dlouho a nestouplo ti to na ledviny. Ale záleží na Tobě,ty to zvládneš!
25. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Kecám 11+4 :wink: :grinning:
25. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
Já teda vůbec netuším, kam mi sahá děloha :confused: :grinning: A už mě nic nebolí, občas mám nafouklé břicho, ale většinou to zase přejde...
25. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj těhulinky :wink:

normální kalhoty už nenosím cca. 2 týdny. Bylo to dost nepohodlné. Nakoupila jsem si bílé a smetanové pláťáky a střídám různé tuniky a pohoda - určitě s nimi vydržím celé léto. Při minulém těhu jsem taky hodně nosila sukně, ale s Nelí na procházce (na hřišti, pískovišti) už to opravdu nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Plánujeme dovolenou v Chorvatsku kvůli Nelí. Doufáme, že se jí tak zlepší atop. ekzém. Chceme to stihnout do mého 26tt - i kvůli pojištění.
25. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
kokos ja jsem taky sestricka v pondeli pujdu k obvodcce. Jinak ja jsem dneska11+1.

beranek no me deloha predtim nebolela, ale ted nejak jo.

noelka no ja mem i tehu trictvrtaky, ale nevim kde. :grinning:
26. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
jinak vsem preji krasne rano. :wink:
26. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
krasny den vsem :slight_smile:)
:grinning: ja se pridavam taky k tem, co vubec netusi kam jim jejich deloha az saha .. takze damy, je mi lito ...

jinak jsem vcera tak trochu spadla ze schodu .. ale dobry, ustala jsem to na zadek.. ale dnes teda strasne citim nohu mam natazeny sval ach jo... sem se teda moc bala ..

dnes je konecne den bez delniku.. v baraku krasny ticho.. a manza m chce vzit na vejlet :slight_smile: - ale nevim, sel spat pozde a ted jeste chrape.. tak snad vejlet nebude zapomenut :slight_smile:))
krasny den - maminky :slight_smile:))) :wink:
26. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já nosím pořád normální oblečení, mám rifle z tenké rifloviny a navíc jsou bokové, takže mi akorát vyleze nad kalhotami takový špek, když si sednu :grinning: Trička a vše ostatní mám zatím v pohodě.
26. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
přeji hezký den všem, já bohužel teď dorazila do práce a vidím to až do večera.. :frowning2:
26. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Původní těsný trička radši moc nenosím, protože teď mám na své poměry obří prsa a nerada poutám pozornost :wink:
26. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
ja teda nejsem zadna stihlina a nikdy jsem nebyla a nebudu a v prvim tehu jsem nakynula o 20kg-pomoooooc-byla jsem doma na rizikovce a tlacila do sebe sladke vrchem spodem-jinac mi bylo tesne blivno.....
zatim zadna zmena ve velikosti bricha-jen ten spek se kapku zvetsil, ale to pozna jen manza, kdyz se vecer svliknu-dneska na navsteve u tchyne jsem si vyslechla, ze jsem pry zase zhubla :grinning: hahaha, kdyby vedeli-to zatim rodina jeste nevi-takze zatim chodim v tech samych hadrech...a doufam, ze jeste nejaky patek budu...
kvakulka-prsa se mi taky zvetsujou, ale vzhledem k puvodni velikosti 0 na 1 se zadna dramaticka zmena satniku nekona a upla trika muzu nosit-zas mi ale z nich leze ten spek, toz asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahojte!!!
krembo s těma prsama to máme asi podobně - já jsem konečně dorostla do podprsenek, ty jediné zatím nemusím kupovat nové :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Prsa mi moc nevyrostla, pořád nosím stejné prádlo :wink: Začínám si připadat nějak netěhotně...
26. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
ja teda taky zadne special poprsenky nemam-ono to co mam nazyvat poprsenkou je asi troufalstvi :grinning:
beranek-ja si taky nepripadam moc tehotne, zvlaste kdyz to pred rodinou tajim, ale ja to urco dozenu :grinning:
26. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
zdravim, uz jsme z vejletu :slight_smile: doma .. bylo krasne, byli jsme na Okori a pak jsme se tam prochazeli .. co co vam budu povidat jsem grogy, ze jak jsem prisla, musela jsem si dat slofika..

jinak teda beranku klobouk dolu - ja uz jsem pribrala min 3 kg a nemluve o zmene pozic tukovych polstaru .. do svych vecu se nevejdu dobrej mesic.. nosim tehu kalhoty a kratasy jsem si koupila s gumou ala tehu a velikost 40!!
26. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
jo a na vejlete jsme potkali Vyskocila s tou svou novou turkyni - vypada uplne stejne jako ta stara Anife .. jeli na motorce - ma chopra :wink:
26. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile: taky se vám tak nechtělo do práce jako mě? :slight_smile: už aby byl pátek :slight_smile:)))
27. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj :wink:
Krem, my to před rodinou taky zatím tajíme, takže jsme na tom stéjně :grinning:
27. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
lil, nechtělo nechtělo :pensive: Ale teď 2x jenom do čtvrtka :dizzy_face:
My také zatím tajíme, ale 6.5. jdu na UTZ a 7.5. maj můj i manžův brácha narozky, tak když bude šestého vše Ok, tak už to prásknem :slight_smile:
Jinak mě od rána bolí břicho, tak snad si jen mimís dělá místo :sweat_smile: Jinak jsem včera ve sprše zjistila, že se mi nějak ze dne na den nalily prsa, tak jsem šla vyzkoušet podprdové zásoby a vejdu se jen do jedný :zipper_mouth:
Jo jinak hlásím, že TO bylo a ze začátku jsme si taky nějak nemohli vzpomenout :grinning: , ale pak OK :dizzy_face:
27. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
spaaget: dobrý ranko :slight_smile: jak jenom dvakrát? máš ještě nějaký volníčko? :slight_smile: já ještě 3 x :frowning2:(( grrrrrr
jinak já jdu taky 6.5. na utz a na první poradnu :slight_smile:))

beranek: ahojky :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj lill stačí čtvrtek odpoledne, ne?! :wink:
27. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
evatk: ale jo stačí :slight_smile:)) klidně :slight_smile: večer pěkně čarodejnice, potom prodloužený víkend,no co víc si přát :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
lil, myslela jsem jako 2 tejdny jenom do čtvrtka. Volno teda nemám, teď jsem makala i o víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: zdravím po děsném víkendu, byli u nás zedníci a já lítala jenom kolem jídla a piva, no hrůza, na to že se mám šetřit :frowning2: , jinak nám včera uletěla pergola a dnes to bude asi pokračovat.
27. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem tady o víkendu vůbec nebyla, protože jsme malovali. Holky máme krásnou jídelnu a kuch. Musím pochválit svého manžílka je fakt šikulka.
27. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
saze tak to jsi ráda, co? my budeme tento týden malovat obývák, no spíš malíři..., tak se taky těším
27. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky,
rritul, jak vám mohla uletět pergola? :astonished:
já bych chtěla taky vymalovat, ale vůbec si to nedokážu představit - ten bordel a to stěhování nábytku - kdo to bude dělat? :astonished:
27. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky holky no me manza o vikendu jen tahal kabely na elektriku a televizi v loznici a az potom budem malovat a pokladat podlahu proste se to vsechno posouva. Ale vcera jsem dostala bombonieru srdicko. :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
spaaget: jo takhle :grinning: no zaplať pánbůh za to :slight_smile: brrrr teda to Ti nezávidím ten víkend, i když byly doby ,kdy jsem makala od po do pátku a o víkendu brigády ,byl to hroznej záhul :slight_smile:)))

rritul: ahoj, jsem koukalal,že hlásili nějaký orkán či co a u nás vůbec nic....

adaj: achoj,teda ty máš ale hodnýho manžu :slight_smile:

saze + eva: tak to jsem fakt ráda,že mám vymalováno a dlouhou mě to snad nečeká :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
tady taky ani větříček, tak snad to sem nedojde, páč my máme kolem té naší stavby děsnej bordýlek, i když to postupně odvážíme :unamused:
Jo jinak manža mi z Brna přivezl čaj pro těhulky. Jsem naivně čekala ňáký dobrý vínko :grinning:
Dneska jdem za podlahářem, tak konečně objednáme podlahy do podkroví a přestane se nám tam prášit, takže mi ubyde vytírání :dizzy_face:
lil, normálně o víkendu nemakám, ale potřebovala jsem dneska odevzdat jeden rozpočet, takže jsem musela máknout i o víkendu :frowning2:
27. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.