• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky a to ještě chci vymalovat dětský pokoj a ložnici a 4.5. nám dělají novou vestavěnou skříň. Buduju hnízdo pro mimičo. :grinning:
27. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Koukám že hnízdo pro mimčo si budujeme všechny. ale co člověk neudělá než se to narodí to už neudělá
27. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Připadá mi, že skorem hubnu, váha jde skoro dolů, protože fakt nijak moc nejím- ale břicho a prsa- ty rostou masivně- původní oblečení ani náhodou...
27. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
No u nás to na pokojík vypadá až po narození, páč na něj budeme muset našetřit. Stejně min. rok bude spát s náma v ložnici a hrát si bude v obýváku, kde ho budu mít pod kontrolou. Zatím nemám vůbec představu, jak by měl pokojík vypadat, tak snad mě něco napadne dřív, než půjde prcek do školy :grinning:
27. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
lilisek taky jsem uplne koukala. :grinning:
27. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
spaget no ja doufam ze do leta se dodela ten byt aspon teda i s obejvakem vis. :grinning:

saze decacek budem delat jako uplne posledni. Spaaget no jako tak jsme to taky chteli resit az tak kolem roku ditete driv tam nebude.
27. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
také budu mít prcka v ložnici. Ale chci vymalovat ten dětský pokoj a koupit skříňky na oblečení a udělat přebalovací pult. A to bude v děckém pokoji.
27. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Do pokojíku se malej odsune až, myslím, s narozením dalšího špunta- ne, vážně- nejdřív příští léto začneme cosi jako děcák budovat- spát bude Pytrýsek do té doby s námi, hrát si kdekoli, kde bude chtít- stejně nebude vědět, že by mohl mít cosi jako svůj pokoj :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky, nemáte někdy takový silný iracionální strachy, že se může stát mimču něco hroznýho? Sice jsem neměla od začátku těh. žádný potíže, UTZ úplně v pořádku, ale někdy na mě přichází fóbie ze zamlklýho těhotenství. Další UTZ budu mít až někdy ve 20tt, škoda že se do té doby, než začnou pohyby, nedělá aspoň každý měsíc...
27. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
kvakul, já jo, zvlášť teď, když mi nějak vymizely těhupříznaky. na utz jdu 20.5. ale má mudra ho dělá na každé poradně. což mi připomíná, jak často se vůbec do poradny chodí? :sweat_smile:
27. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Holky neznáte někdo nějaké ubytování na Slovensku na léto s 2 dětma. Někde u vody nebo u bazénu?
27. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
kvakul já taky jo, už jsem broučka neviděla skoro tři týdny a už jsem fakt dost nervózní, ale naštěstí jdu na utz (teda doufám, že mi ho udělá) ve středu.

saze, to sháníš kvůli tomu dítěti co tě tak naštvalo? :astonished:
27. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
holky, nevíte kde je saronka? ona se možná teď vdává, ne? že tu hrozně dlouho nebyla.
27. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Já si holky totiž k moři netroufnu jet. Máme mimčo vymodlené a jsem po 4 zákroku ivf. Ale to slovensko si risknu je to kousek kdyby se něco stalo domů
27. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Myslím, že se chodí do šestýho měsíce každých 4-6 týdnů- ale nejradši bych chodila na UTZ každej tejden- no blázen, no- příznaky taky skoro už žádný nemám- občas se mi trochu navaluje, tak obden k večeru mě bolí břicho- ale prostě UTZ je objektivní, tam si nejde nic namluvit- pokusím se na gyndařku zatlačit, jestli by mi neudělala "Velký UTZ" už v 18tt (dělá se 18-20tt)- takže teoreticky za měsíc
27. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Holky, já se taky hlásím k fobiím! :astonished: Dneska jedu na NT screening, tak snad se přesvědčím, že je vše v pořádku. Jinak už se nemůžu dočkat pohybů....snad za 4 týdny už bych mohla něco registrovat :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Zdravím všechny. Dneska mi to vůbec nechtělo fungovat :angry: Poslala jsem od rána snad pět příspěvků a ani jeden se mi nezobrazil. Vždycky mi to skočilo na první stranu diskuse :angry:
27. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
kvakulko já mám ty samé strachy, taky bych potřebovala chodit k dr. co týden, tak já doufám, že ve středu po ko se už úplně uklidním, první trimestr za mnou...

saze ty teda chodíš do práce? vím, že jsi chtěla, ale už si nemůžu vzpomenout, jak to dopadlo... :unamused:
27. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
adaj: teda tohle by mi drahá polovička asi neudělala,že by mi přivezla něco mňam mňam , teda včera mi koupil 3 x balení jahod :slight_smile:))) al to počítat nebudu :slight_smile:

saze: jo jo tak to já mám pokojík vyřešený,teď je z něj sklad,takže jen potřebuju vestavěnou skříň do předsíně,aby zmizel bordel a pak tam hodím jen přebalovák, skříňku na hadry a asi postýlku a je to,zbytek až někdy časem :slight_smile:

jahodár : no tak já mímo neviděla měsíc a ještě týden neuvidím,tak už se nemůžu dočkat :slight_smile:

kvakul + spaaget: no já nad tím přemýšlím tím víc,čím se blíží kontrola,naposledy jsem ho viděla 6+3 takže žádná sláva :frowning2:
27. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Maui, myslíš, že mám šanci při prvním dítěti registrovat pohyby taky už třeba v 18tt? Jde jen o vnímavost? Nebo o "kopavost" malého?
27. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Evatko zatím nechodím, ale doktor říkal že jestli vše bude 13.5. v pohodě tak mě pustí. Tak doufám že vše bude ok a pak hned objenáme dovču.
27. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
lilisek to se taky pocita. No vcera byl sladkej celej den me provokoval pak prijel a ja si delala v kuchyni veceri a porad stal u me s rukama za zady pak me obejmul a rika neco jsem ti privezl, ale neboj nic jsem neprovedl. Jsem ti to koupil protoze te miluju. No holky ja skoro brecela.

kvat ja jsem prvni pohyby citila kolem19tt a poradne az pri tom vzdyt vite. No me si zve zatim doktor po 14 dnech tak uvidime co potom no.
27. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj :wink:

Nelí když byla v pupíku, tak UTZ zrovna moc neoceňovala :sweat_smile: Dost často na nás špullila prdelínu nebo se rovnou otočila zády. Prostě dávala jasně najevo, že ji to obtěžuje :grinning:

Pohyby jsem poprvé cítila cca. ve 20tt - možná i dřív, ale to jsem nevěděla, že je to ono.

My jsme s pokojíčkem taky nepospíchali. Začali jsme to řešit až bylo Nelí cca. půl roku, protože se mi už nikam nevešlo její oblečení a různé hračky. Jinak postýlku jsme přestěhovali, když jí bylo 11 měsíců. Teď budeme kupovat velikou postel, ať má dost času si zvyknout. Navíc mi přijde, že už je jí postýlka těsná.
27. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky holky,

zdravím po víkendu :slight_smile: Já chodim k Dr. na kontroly po 4.týdnech (hrozně se to vleče). Taky už se moc těšim, až prcek začne kopat - dr. mi řikal, že kolem 20.týdne ucitim jakoby lechtání - tak sem zvědavá. Jinak sem koupila pár věciček na mimčo (zatim jenom bílý a žlutý). A s manžou sme o víkednu pokukovali po kočárkách? Taky už koukáte po kočárkách nebo sem sama takovej blázen? :grinning:

maui: držim moc palečky na screeningu :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky, dobre poledne-mam dotaz, zobete nejake vitaminy pro tehotne maminy??me se do toho nejak nechce...u prvniho jsem to jedla a ted mam nejak blok a nevim, jestli zobat ci ne... :unamused:
tady desne fouka, ani ven se mi s jenou jit nechce...
at detsky pokoj-stale spi se mnou v manzelske posteli a detsky nemame, neb mame jen 2+1 - ale brzy se stehujem do 3+1,tak tam uz bude mit, aspon na hracky, si nedelam iluze, ze me opusti a bude si chtit hrat ve svem pokojicku :grinning:
jinac ja snad chodim na utz a na gyndu co 3 tydny...
27. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Kall, kočárek neřešíme - máme ten, se kterým jsme odvozili Nelí. Ale kdybych si mohla znovu vybrat, jdu do Jané. Vydrží opravdu hodně - kamarádka s ním dělala výlety i na Milešovku :sweat_smile: To já tedy radši se šátkem :grinning:

Krem, jestli máš aspoň trochu pestrou stravu, tak vitamíny nejsou nutné. Ale dávala bych pozor na listovku :wink: Já baštila vitamíny v prvním těhu jako o život kvůli tomu zvracení - aspoň něco se do mě dostalo (rohlíky a piškoty mezi vitamínovou bombu zařadit opravdu nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:).
27. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Vzhledem k tomu, že teď jím opravdu dost zdravě, tak neberu vůbec žádný vitamíny - ze začátku jsem brala Femibion, ale párkrát mi po něm bylo zle, takže už nic- jen občas hořčík- na bolesti hlavy, cukání víček a tak
27. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Krem: já první tři měsíce zobala listovku a občas calibrum baby plan a teď beru něco víc "přírodnějšího" od New life (se to myslim jmenuje - je to jak pro nastávající tak i pro kojící maminy) - já totiž moc zdravě nejim a už vůbec ne pestře, tak proto zobu vitamíny.

Noelka: Janéčko je trojkolka? (nepletu se?) Já pořád zvažuju jestli jít do trojkolky nebo čtyřkolky. Čtyřkolky mi přijdou stabilnější - tak nevim :slight_smile:. A ty ceny těch kočárů - to je hrůza!!
27. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
My si pořídíme Inglesinu Magnum z druhé ruky- je to kvalitní kočár, kombinace- nový stojí kolem 14 tisíc- v MMB kolem 5-6 tisíc- nebudeme až tak moc vozit, po městě se chci pohybovat s šátkem a později třeba s nějakým Ergem nebo Manducou
27. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
kvakulka: jdu se juknout na net - čim víc tipů tim lepší. Mě se libí peg-perego gt3, ale novej včetně všeho stojí 23 tis. :frowning2: . Což je opravdu moc !! Vzhledem k tomu, že bydlim na vesnici a budu občas jezdit s kočárem "polma" tak potřebuju nějakej hodně stabilní kočárek. No snad něco vyberem tak, aby to bylo cenově přijatelný :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.