• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Manžel je alergik na kdeco co lítá ve vzduchu, má astma, tak máme taky obavy, aby to robátko nezdědilo- prý je horší, když je alergička máma- dítě nemá po ní vyladěnou imunitu z mateř. mlíka. Dítě může mít předpoklady k alergii, ale nemusí se to projevit- aspoň se tak utěšuju- máme totiž doma smečku kočiček (nechodí ven, takže bezpečně zdravé, ale holt chlupaté...).
27. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
noel, v 15 letech jsem měla úraz na kole. A od té doby mám trochu problémy s páteří.
27. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
kvak, tak my s manželem nejsme naštěstí alergičtí na nic. Teda kromě úplně blbých lidí. Teď nemyslím ty postižené.
27. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat. Máme tady nějaké společné album?
27. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
POkud vím, tak adajar udělala tabulku, kam jsme si zapsaly svoje termíny, váhy, bydliště a tak- jinak nevím
27. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
luci, společné album zatím nemáme, ale mohly bychom založit, abychom adaj neblokovaly to její. Stejně by ta její tabulka chtěla nějakej upgrade neb spousta holek už sem nechodí a naopak přibyly nové :slight_smile: Pokud je někdo technicky zdatnější, mohly bychom mít něco třeba jako říjnovky, ty to mají krásně přehledné. Klidně se toho chopím, ale nebude to hned, neb mě šéfík nějak vykořisťuje :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
spaaget: jééé ty to mají moc hezky udělaný , jen co je pravda :slight_smile:))) :grinning:
27. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
spageet no chtelo, ale nikdo nic na upgrade nepise takze to zatim nechavam byt, ale klidne predam stafetu. :wink:
27. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky,
moc jsem tady teď nebyla musím se učit. Dneska za mnou další zkoouška naštěstí úspěšně (jinak bych Vám to asi ani nepsala :slight_smile: ). Vytáhla jsem si jednou dobrou otázku a dvě nic moc u kterých jsem teda dost improvizovala, ale povedlo se.
A co je tady nového?
27. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
spaget, to je krásný, měla jsem teď půlhodinovej zásek na jejich utz miminkách :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
ahojky holciny :slight_smile:))
hlasim dalsi den s delnikama .. dnes to bylo opravdu vyzivne .. kdyz doslo na vymeni oken tak se zjistilo, ze to truhlar blbe zmeril !!!!! no na palici .. sem z toho mela hertzinfarkt.. nastesti se to dalo vyresit .. teda fakt nevim, jak bychom to delali, kdybych chodila do prace .. od 7 na nohou - jsem grogy dnes jdu se slepicema :confused:

teda ty fotecky jsou krasny, ale oni uz maji mimi vetsi!!! proto nase utz pripominaji spise fleky - ted byhc se nerada nekoho dotkla... ale me to tak prijde ..
tak vydrzime jeste par tydnu a muzeme si taky udelat nastenku :slight_smile:)))
27. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj maminy, nemám moc času si tu s vámi psát, což mě mrzí. Ale internet mám jenom v práci. Tak většinou o polední pauze si pročítám, o čem diskutujete. Chtěla bych se zeptat, kdy asi skončí to spavé období? Většinou se mi chce spát kolem 2. hodiny odpoledne. Problém je ale v tom, že pracuji až do půl čtvrté. V práci jsem ještě neřekla, že jsem těhotná a nějak se mi do toho nechce. A ta ospalost se špatně maskuje. Dokonce už jsem tu jednou na půl hodiny usnula. Naštěstí mě nikdo neviděl.
28. dub 2009 v 07:26  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
říjnovky jsem hodila jenom jako motivaci, že to maj moc pěkně udělané :dizzy_face: Nemyslím, že to musí být úplně stejné, ale v některých společných albech, aby si člověk vzal lupu na ty tabulky :grinning: Viděla bych to taky tak za 3 týdny až měsíc, kdy už budem mít fotky aspoň ze screeningů a bude poznat, že jsou to opravdu miminka :slight_smile: Taky skončí blicí období, takže můžeme psát regulérní váhové přírůstky :wink: Navíc bude album přístupné více lidem, takže správců může být několik. Co si budem nalhávat energii na pravidelné doplňování mít pořád nebudem a taky se nám blíží léto a to nebudeme furt vysedávat u PC :sweat_smile: Klidně časem něco stvořím, ale teď fakt ne, neb přicházím z práce úplně vyflusnutá a hned spím. Včera jsem dokonce zaspala 2 třetiny hokeje a to se mi ještě nikdy nestalo :grinning: Pokud na albu trváte dříve než za ten měsíc, může se toho někdo chopit :wink:
orliku, mám úplně stejný problém, taky mám krizi od 2 hodin a dělám do půl 4. :unamused:
28. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
spaaget, a jak to řešíš? Už jsi to v práci oznámila a kolegové se ničemu nediví. Na mě tu každá kouká, jak kdybych provozovala divoké orgie každou noc.
28. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
neoznámila, u nás to neví nikdo kromě mojí mamky, páč ta to hned poznala a nechávala mi u nich v nemocnici nabírat hcg, prej pro klid duše :wink: V práci si taky myslí bůhví co, ale za 14 dní už to možná prásknu.
28. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
spaget-ja myslim, ze to klido urcite vydrzi.... :dizzy_face: cim pozdeji tim lip...ja se totiz uplne hrozim toho pribirani...ja jsem uz od narozeni kulatejsi-takze to zas bude maso... :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile: tak já bych teda taky kolikrát v práci spala :slight_smile: ale už je to malinko lepší :slight_smile:
teda tady je dneska zamračeno brrrr :slight_smile: :grinning:
28. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
ahoj holky,
jak já jsem první těhu prospala skoro celé. Byla jsem doma a spala jsem snad 18 hodin denně :grinning:

Včera mě pěkně vyděsila sestřička z gyndy. Volala mi a začla takto: "Dobrý den, moc vás nepotěším. Máme u vás menší problém s krví a potřebolava bych, abyste se dostavila ve středu ráno na nové odběry."
Jsem se samo lekla, že něco není podle krve v pořádku. Nakonec to byla jenom rozbitá skumavka v laborce.
28. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Rodiče to vědí od té doby, co nám doktor potvrdil srdíčko. Minulý týden jsme to řekli rodině a nejbližším kamarádům. V práci se mi to pořád nehce říkat. Prostě se bojím, abych to nezakřikla. Včera jste tu diskutovaly, že byste potřebovaly dělat ultrazvuk každý týden. Jsem na tom úplně stejně. Další kontrolu mám až 18.května, tak to řeknu asi pak. Teď jsou ty svátky a začínáme rekonstrukci domu, tak se budu vymlouvat na práci. Jen už trošku přibírám, ale na druhou stranu pracuji se samýma chlapama. Ty si toho nevšimnou, pouze zaregistrují, že mám větší prsa.
28. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
orlik: :slight_smile:)) no tak to je masakr :slight_smile: rozesmálo mě,že si všimnou těch větších prsou :slight_smile:))))
28. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
AHoj holky:slight_smile: Jaké album? Musím vás dočíst, abych byla v obraze :slight_smile:
Včerejší NT screening byl docela rychlovka :confused: Ale zprávy z něj jsou dobré. Riziko Downova syndromu bylo vyhodnoceno jako nízké, miminka měří 6 a 6,2cm a zatím mají všechno na svém místě a ve správném počtu :dizzy_face: Pan doktor toho moc nenamluvil, jen se mě hned zkraje zeptal, když zjistil, že to jsou dvojčata, co o nich vím, a když jsem řekla, že jsou jednovaječná a mono-mono, tak mi to potvrdil, že to vidí stejně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
Únava je fakt děsná. Ráno se nemůžu vykopat z postele, a jakmile dorazím z práce, hned zaléhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: V práci se jdu občas uklidit na záchod, když už se to nedá vydržet :grinning: Kolega i šéf to ale ví, tak se mému zívání akorát smějí...
28. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno, teda vlastně ani moc dobré není.., stoupla jsem si na váhu a jsem zhnusená..
holky já mám nahoře už skoro 3 kg!!! :confounded: kolik je tak normální váhový přírůstek v prvním trimestru?
28. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Krembonzur, mám stejný problém jako ty, taky jsem zdědila sklony k tloustnutí. A ještě k tomu jsem za loňský rok přibrala asi 6 kg. To že se nevejdu do skoro žádných kalhot, přičítám tomu loňskému roku. Sázíme se s partnerem, jestli budu vážit stejně jako on.

Lillisek, chlapi jsou většinou všímaví, co se týče prsou. Oznámili jsme tu novinu kamarádům, a někteří hned říkali, že jsem jim přišla nějaká vyvinutější.
28. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
jahodarka já už mám navrch asi 4 kila..., takže v klidu :wink:
28. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes se stěhuji bydlet k mamince, jelikož ji odvezli do nemocnice s infarktem a já se budu starat o 100letého dědečka :frowning2: naštěstí chodí a sám si kolem sebe sebe postará tak trochu, už je jak malé děcko, dneska v noci mi udělal scénu ve tři v noci, že jsem mu nedala večeří a ještě jiné věci asi to bude docela psycho!!!!Byla jsem si vyřídit neomezené vycházky sice doktorka nebyla nadšená ale dala. Mám se šetřit. Stejně mám takový blbý pocit, že to mé těhu dobře nedopadne :frowning2: počkám si do pondělí a uvidím. Tak se tady opatrujte a pohlaďte ty své bobánky. Přijdu se za váma podívat asi ve čtvrtek :slight_smile: pááá
28. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
rritu: no tak to Ti budem držet palečky,abys všechno zvládla :slight_smile: drž se a dávej na sebe pozor, a neboj v pondělí to dopadne dobře.....musí.....

orlik: jo jo já bych ani moc neřekla,že se mi prsa nějak zvětšily,ale drahá polovička tvrdí,že jo....tak na tom asi něco bude :slight_smile: já to zas tak moc nesleduju :slight_smile:

jahodarka: já měla v 10 tt + 1 kg :slight_smile: teď to raději už nechci ani vědět,ale ona mi určitě sestřička spočítá příští týden,až se nepostačím divit :slight_smile:)) ale už mi jde vidět špíček :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
lillisek - já měla ještě předevčírem + 1 kg!!! :frowning2:
28. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Já měla v 11+0 už 2 kila nahoře, ale spíš to bude u mě problém se zácpou. Trosku mě to trápí, ale zas tak moc to neřeším. Právě jsme se dozvěděla, že nájemníci, kteří se měli z našeho domu ve čtvrtek odstěhovat, tak se neodstěhují. Prý nemají kam. Jsem pěkně nasraná. Pardon za ten výraz.
28. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.