• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
beranek no to mi rikej ja jsem koule normalne co pak vid.
28. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Mně taky už zase chutná, ještě že se mi zvětšuje břicho, jinak bych si těhotně ani tak moc nepřipadala- já nevím, co vlastně chci- nejdřív skuhrám, že je mi zle, a když je mi zas dobře, tak plaším, jak to, že mi nic není a jestli je teda vše OK- mateřský šílenství je to
28. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoj, byli jsme cvicit-teda spise u nas je to cviceni matky a stagnace decka :angry: :slight_smile: a pak jsme jeste skoncili na pisku a v 13 hod jsme dorazili domu a ted Jenik spi...ufuf a ja jsem si k obedu dala chleb se sunkou-detskou, cinske zeli a redkvicky a zazdila to vanockou-no comment....radeji ani nepisu, kolik jsem pribrala v prvnim tehu :grinning:
a Jenik bude mit brambor a kruti na hribkach...
marise-kde se daji koupit dobre jahody???to bych si dala-mnam....a taky meloun...
28. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jahody jsem si minulý týden koupila na trhu - 20dkg a sežrala je, a to je normálně skoro nejím :grinning:
28. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jo, to cvičení s dětmi je někdy dřina, já jsem zničená po každé hodině :grinning: My teď ale spíš řešíme problém s plaváním....
28. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
ja byla po letech v kauflandu v polsku a tam meli melouny-jenze jsem nemohla najit cenu, tak jsem se na neho tak smutne koukala a nevzala ho-snad priste....
plavani - to jsme prestali chodit, to byla vylozene ztrata casu-opet bojkot :grinning: a strasne mi tam vadilo to pospichani po skonceni, rychle se prevlect, sebe, decko a vypadnout, pac tam cekala uz dalsi skupina...
28. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
kremb- ten oběd to není moc, když jsi tak aktivní- po tom neztloustneš :wink:
28. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak pokud vím, na každém cvičení jsou problém šatny - vždy málo místo, člověk se fakt musí oblíknout sebe a dítě a jít, o nějakém zušlechťování, česání nemůže být ani řeč. Ale u nás je místo na recepci, kde většina dětí obědvá a pak si můžou hrát v malé herně.
28. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Holky tak ta ryba je vyborna s tou kary omackou. mnam.
28. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
kvak-no nevim, 2 chleby a jeste k tomu 2ks vanocky je docela dost... a to den jeste neskoncil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
beranku-ja se nemaluju a vlasy hodim za usi,takze v tomhle nevidim problem, tam je to proste jedna satna a ty se musis hr hr rychle oblect, se nestihnes ani poradne ususit a vypadnout, pac ti uz malem dychaji na zada...
na cviku je to lepsi, tam ma kazdy satnu svou-myslim ta skupina co je pred a po nas...takze zadny stres...
28. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojky :sunglasses: tak jsem se probudilo :wink:
krem - jahody maji uz skoro vsude - ja je koupila v hpaci na zlicine - cestou z cviceni ..
ale mam uz asi tyden strasnou ale opravdu STRASNOU chut na broskve, nekterinky nebo merunky a meloun taky.. dnes mi slibil manza, ze se pujde podivat jestli jeste existuje Fruit de France nebo nekde jinde, kde by se to dalo sehnat - zlaticko ... ale dnes nevim , co donese pac jde po praci s kucíma do putyky.. :pensive:
28. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
marsie-my vzdy koupili jahody v kaufu a to byl desbes...to byl desbes...me je zas blbe, jako kazde odpoledne,asi to prepalim rano a v poledne a odpo umiram :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
dobre rano, si tak ctu ten svuj posl. prispevek a nestacim se divit-desbes 2x-jak debil :grinning:
zas je mi dobre, ale ty odpoledne fakt nedavam, nejradeji bych zustala cely den a celou noc v posteli, to je mi nejlip, ale holt s deckem to moc mozne neni... :confounded: :sweat_smile:
29. dub 2009 v 07:02  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj :wink:
Kremb, být těhotná s malým dítětem je fakt něco jiného, ale co, samy jsme to chtěly :grinning:
Tak na jahody, broskve atd. mám taky chuť :sweat_smile:
29. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
tak to já bych si dala ten meloun :slight_smile:)))
29. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
dobré ranko
29. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
tak na jahody jsem měla chuť včera,ale jak jsem viděla tu cenu
29. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
sakra, skočilo mi to tam předčasně.
jak jsem viděla tu cenu (35.- za 250g) tak mě zase rychle přešla. Na melouny už mám chuť pár týdnu. Ale u nás stojí +- 40,- kg.
29. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
lucie: tak to u nás měli tu samou vaničku za 9,90,-Kč :slight_smile:)))))))) koupila jsem si hned tři :slight_smile: včera jsem měla jahody k snídani a k večeři :slight_smile:)))
29. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
bré ránko :wink:
zase žrádýlkujeme? :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: S melounama dejte pokoj, páč těm odolávám zatím jenom díky ceně :angry: Ale vidím to tak, že brzo podlehnu :grinning: Jahody můžu :dizzy_face: , ale moc nemůžu, páč když to s nima přeženu, tak se osypu, takže je mi jasný, že teď se osypu, jenom se na ně podívám :grinning: Jinak teď už ňákej pátek ujíždím na okurkovým salátu, mám ho skoro denně :sweat_smile:
29. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska mám ve dvanáct kontrolu tak jsem zvědavá.
29. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
spaaget. jo jo tak to já se teda po jahodách neosypu,takže je do sebe klopím :slight_smile: u melouna taky čekám na trošku rozumnější ceny, a salátky můžu taky.... já si dělala okurkovej, máma mi udělala okurkovej se šlehačkou :slight_smile: a předevčírem jsem si udělala k francouzským bramborám mrkvičkový salát :slight_smile: nakonec to dopadlo,že jsem si dala jen málo brambor a celej salát,až na drahou polovičku nezbylo vůbec nic :slight_smile:))
29. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
adell, držím palce :wink: Tyjo, ty už máš 15tt, to to letí :sweat_smile:
lili no jo mrkvovej, na ten jsem úplně zapomněla, jak se mi to mohlo stát, ten miluju :dizzy_face:
Jinak je tu dneska hnus hnusnej a já v tomdle nečasu jedu za chvíli do Plzně běhat po úřadech :unamused:
29. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpátky z kontroly. mrňousek má kolem 4 cm a mával mi ručičkama a nožičkama - nádhera! :grinning:
a tak si tak sedím u toho doktora, probíráme výsledky z krve a on říká: jakou skupinu krve máte asi víte, že?
a já na to: no, vzhledem k tomu, že oba rodiče mají 0, tak bych čekala taky 0
a on na to: NO, vy máte A
tak jsem trochu zalapala po dechu a ptám se ho jestli je nějak možný, aby ze dvou nul bylo A a on mi řekl, že opravdu neví jak by se to mohlo stát....
tak jsem si vzpomněla na tu knížku o těhotenství, kde píšou, že během těhotenství se dozvíte o sobě spoustu nových věcí... :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jahod :grinning: Dobrá otázka pro rodiče :grinning:
29. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
jahod, hlavně že je mimís v pohodě :wink:
Rodičům bych se o té skupině radši nezmiňovala :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Holky, děláte mi tu strašný chutě....na letní ovoce už jsem úplně nažhavená. Okurkový salát, rajčatový, mrkový....všechno beru! Předevčírem jsem snědla na posezení švestkový kompot. Jahody jsem si taky koupila, ale neměla jsem štěstí na sladký....nebyly nic moc :unamused:
29. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
maui - no, já se samozřejmě hned zeptala, ale odpověď byla že je to samozřejmě nesmysl.. :angry:
je to vlastně dost jedno, stejně je táta ten kdo mě vychoval, ne?
ale je mi fakt dost divný, že jsme úplně stejný s mojí ségrou a taky to, že jsme obě celý táta... tak tomu fakt nerozumim
prý to mám říct na genetice, hahaha, to je záhada
29. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Hele, Jahod, taky se vždycky tvrdilo, že jednovaječný dvojčata nemůžou být páreček, a pak se jim jeden narodil.....jsou prokazatelně jednovaječný a je to kluk a holka. Jsou asi jediní na světě a všichni je zkoumají, ale už pro to taky našli nějaké vysvětlení, takže proč by 0 a 0 nemohly být áčko? :wink:
29. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.