• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
no prave ze mi to spaaget vubec nevychazi, nejdriv jsem mela termin 25.11. a pri posl. kontrole, kdy mi mudr. vystavila prukazku, tak napsala, co napsala, tak jsem z toho kapku jelen-se budu muset priste zeptat, jak to je... :sweat_smile:
to mas termin primo na moje narozky :wink:
30. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

adel + noel: gratulace ke kontrole :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
krem, no když jseš 11+2, tak jsi o 5 dní víc, takže to vychází na toho 17.11.. Podle MS to není tak přesný.
30. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
saron: tak ať všechno na svatbičce dopadne dobře,držím pěsti a budem se těšit na fotečky :slight_smile:

spaaget: jo jo víkend a delší huráááááá a to přemýšlím,jestli si v pondělí ještě nevezmu dovču .-)))))) abych si to jo prodloužila :slight_smile: btw melouna bych si taky dala :slight_smile: a jak,ale dneska budou bramboráčky k večeři, mňam mňam
30. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Jakou dovču? Někdo se mnou musí makat, nebo se tu budu bát :grinning: Stejně mi připadá, že na týdle diskusi makáme jenom my 2 :sweat_smile: Někdo tu naší ekonomiku musí pozvednout ne?
30. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
spageet-aha aha, tak to jo...u me napsala ms a uz stejny datum, tak jsme zvedava, kdy to bude, ja bych nejradeji na sve narozky,ale to bych asi toho chtela moc :grinning: ( kdyz honzik je na muzovy narozky tak by to druhe mimi mohlo byt na moje, at je to spravedlive, ne?? :grinning: )
lilisek-bramboracky, to bych si taky dala, i s tim melounem :wink:
30. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
U nás dneska budou buřty, páč jdem mrknout na čarodějnice :slight_smile:
krem, když se budeš snažit, tak třeba o těch pár dní dýl vydržíš :sweat_smile:
30. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
dobré ranko,
normálně bych si z té včerejší zprávy šla dát panáka, takhle jsem to musela vykompenzovat nakupováním... :angry:
takže tu dneska sedím už v těhudžínách a konečně mě nikde nic netlačí a neškrtí, super! :slight_smile:
saron: tfuj, tfuj, tfuj, ať to všechno vyjde tak jak chcete! :wink: a koukej sem dát fotky co nejdřív! :grinning:
30. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
spaaget-diky, ja vim, to vis, ze na to uz ted usilovne myslim :grinning:
30. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
spaaget - já taky makám, sakra! :grinning: :sunglasses: :angry:
30. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
šmankote, na tebe jsem úplně zapomněla :grinning:
Jdu koupit ty buřty, aby na nás ještě ňáký zbyly :sweat_smile:
30. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
spaget taky bych makala, ale nevím jestli bych to všechno zvládla tak aby to neublížilo mimiškovi. školu, práci
Jahod už jmáš těhu kalhoty. Já jsem se včerá bála té kontroly protože mám bříško jen malilinko větší tak jsem si říkala jestli je vše OK, ale každý to má asi jinak.
30. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
adell, já mám obrbřicho, vypadám jak v pátém měsíci.. :sweat_smile:
spaaget, no proto! :grinning: já jedu dneska do plzně a přítel mě přesvědčuje, že se tam čarodějnice nepálí, hahaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Jahod taky si chci koupit nějaké kalhoty nějaké světlejší mám spíš tmavé a v těch už mi začíná být teda pořádně teplo: Taky si potřebuju koupit šaty na státnice a promoci, ale je to až v červnu tak asi budu čekat do poslední chvíle když nevím jak bříško pak poroste.
30. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
spaaget: :slight_smile:))))))))))))) no to je sice fakt,ale abych řekla pravdu,tak na ekonomiku kašlu,u :grinning: ž mě to nebaví :grinning: ať si jí pozvedává taky chvíli někdo jinej :slight_smile:

krem: no tak to já si sám jen ty bramboráčky :slight_smile: a pak možná mám v zásobě ještě jahody :slight_smile:

spaaget: já bych si dala možná taky buřtíka,ale ještě nevím,jestli se na nějaký čarodejnice vypravíme :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky, mám na první stránce průkazky termín porodu 4.11.- ale ultrazvukem se mi to nějak předsunulo- jsem podle něj asi o 4 dny napřed- kdy se tedy můžu registrovat v porodnici? Oni berou asi jako bernou minci to, co je v průkazce jako určený TP dle PM, ne? Ale ono je to skoro jedno, chci rodit ve Vinohradský a tam žádný nátřesk nebude, tak tam nemusím hnát hned, jak budu 14+0tt. To bude sranda, až tam příjdu, že se chci registrovat k porodu a v oblečeným stavu a navíc ráno na mně není vůbec nic vidět (ve 4. měsíci je to sranda)
30. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Kvakul na mě taky není nic vidět a dnes jsem 14+4 každá to máme jinak.
30. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
holky, to se mate, ze na vas neni nic videt, u nas si taky toho jeste ostatni nevsimly, ale to je tim dobrym maskovanim :wink: dlouha trika apod...a kdyz jsem nebyla nikdy stihla, tak je to ani moc podezrele... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jee, ja to vubec nepochopila, ze se dneska jako pracuje :grinning:
30. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Krem ale ty už čekáš druhé mimi a to prý jde vidět dřív mi tady holky říkaly.
30. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj holky!!! jak různě píšete velikosti miminek tak myslím, že to moje je nějaký podmírák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Minulý týden měl "jen" 5 cm.
Sedím v práci a vůbec mě to tady nebaví - ještě že je zítra volníčko. :slight_smile:
Chci se zeptat - máte to taky tak - jakmile se přehoupl 12 tt tak se mi dost viditelně vyvalilo břicho. Jelikož se 20.6. vdávám tak to bude docela sranda v těch šatečkách, do kterých se myslím nevlezu :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Katulo, jo jo, taky to tak mám- večer, když se uvolním a sleduju se v zrcadle, tak nejmíň týden už se rýsuje takové to typické těhotné bříško.
Určitě není malej podměrečnej- oni teď rostou tak střelhbitě- třeba 1 cm za 4 dny!
30. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Spaaget, já taky makám! :confounded: :slight_smile: Ale řekla jsem si, že to na konci května zabalím. Jenom za sebe musím sehnat náhradu :confounded:
My dneska vyrážíme na Šumavu, strašně se těším, budeme každý den opejkat buřty, mňam! Poslední dny se můžu utlouct po uzeninách a tlačence s cibulí a octem :grinning:
30. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj, tak jste mě tak namlsaly tím ovocem, že jsem vyrazila na nákup. Koupila jsem v Lidlu jahody (500g) za 25,-Krásně voní, tak doufám, že budou taky tak chutnat. Při té příležitosti jsem nakoukla do obchodu C&A, to je jediný obchod, kde u nás prodávají těhotenské oblečení. Vyhlídla jsem si tam moc pěkné džínové 3/4. Ostatní oblečení nic moc. Ale jarní a letní oblečení pro slečny bez bříška mě nadchlo - samé tuniky, prodloužená trička. To samé v obchodě New Yorker. Připadala jsem si jak v obchodech pro těhotné. Ceny jsou taky rozumné (trička kolem 300,-). Počkám na kontrolu 18.května a vyrazím si udělat radost.
30. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Maui- mně taky chutnají uzeniny- navíc ty pikantní- pravý maďarský čabajky (utopenci- Mňam), mexický jídla, sladký vůbec ne, to by mohlo neexistovat :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Já to chci v práci zabalit koncem července- tedy tak, že si doberu od poloviny června dovolenou, mám skoro měsíc celý, a v srpnu už pracovat nechcu, zatím to v práci nevědí, ale myslím, že v dnešní ekonomickí situaci nebudou mít nejmenší problém někoho hned splašit- oznámím to až tak v polovině května nejdřív- je to legrační, ale nechce se mi to hlásit, když to na mně ještě není vidět :dizzy_face:
30. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Já jsem to řekla šéfům hned, protože jsem se po předchozích zkušenostech bála komplikací a toho, že bych mohla zůstat ze dne na den doma, tak aby byli připravení. A taky to ví 4 děvčata u nás na oddělení. Do jaké míry se to rozneslo jinam, to netuším, ale zatím přede mnou nikdo významné poznámky nedělá :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
Orlik já jsem mlěa z Lidlu jahody minulý týden a byly vynikající sladké jako med a vydržely strašně dlouho (teda měla jsem dvoje protože jinak by tak dlouho nevydržely). Byla to mňamka, asi dnes řeknu příteli ať vezme opět. :slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já bych do práce naopak šla, aspoň na pár měsíců,ale mám smůlu :grinning: Dost uvažuji o tom, že s druhým dítětem půjdu opět na 2-letou mateřskou a po těch 2 let už opravdu nastoupím do práce.
My jsme byly cvičit a teď čekám, kdy Beatka usne, už jí to trvá víc jak půl hodiny...
30. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Na mě si taky zatím nikdo ničeho nevšiml :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak beranku pokud máš na to přijmy proč ne. Mě taky nevadí chodit do práce protože mám skvělou práci i skvělý kolektiv a práce mě opravdu baví, ale bohužel nemám dostatečný příjem abych šla na dvouletou mateřskou.
30. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.