• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Sice jsem slyšela, že by to šlo nějak na otce dítěte, ale o tom jsem se teda neinformovala jak by to fungovalo.
30. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak já mám dvouletou mateřskou už teď. A bude se mi počítat ze stejného základu jako u prvního dítěte.
30. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
No jo ale musela si mít dost velký vyměřovací základ aby Ti dali dvouletou mateřskou že jo?
30. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Můj příjem mi na to stačil.Taky jsem nebyla vůbec na nemocenské, celou dobu jsem pracovala, odcházela jsem 6 týdnů před porodem na mateřskou.
30. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Já jsem ráda, že můžu chodit do práce a pokud to půjde, šla bych na mateřskou až 6 týdnů před porodem (to bude konec září). Dělám ve stavební firmě, je tu přes léto hodně práce, tak mi to aspoň uteče a zabavím se. Doma bych asi jen tloustla.

kvakulko, zrovna minulý týden jsme dostali čabajky z maďarska. Taky na nich ulítávám. Rozdělila bych se. Nemáš cestu do Tábora?
30. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Adel- myslím, že když máš vyměř. základ kolem 580 na den, tak to stačí
30. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
beranku-a tahas treba na cviceni malou-jako na zadech apod.?me se do toho moc nechce, uz je to davani do zidlicky na jidlo a vytahovani - z toho mam nekdy dost... :slight_smile: (13,5kg)
30. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jé, orlíku, to bohužel nemám! Ale jsi strašně moc hodná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Beránku, ale to vůbec nehraje roli, jestli jsi před odchodem na mateřskou byla na nemocenské, základ se počítá z období před nemocenskou
30. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Kremb, samozřejmě, že tahám Betku, hlavně v golfkách do trolejbusu, nebo na poštu - ale těch 20kg ještě zvládám. Na cvičení děti na zádech nemáme.
30. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Kvakulko, to máš pravdu :wink:
30. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holki, máte už některá z vás tušení, co čekáte? Nějaký vnitřní pocit? Já jsem před těh. chtěla holčičku, manžel taky- ale začínám mít čím dál silnější pocit, že je to kluk- a manžel mi dneska nezávisle na mně řekl, že si myslí, že to taky spíš bude kluk, že už to cítil od začátku.
Bernánku a Kremb, cítily jsi v prvním těhu, co čekáte?
30. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Holkíííí, no fuj, co to píšu, copak se skloňujete podle vzoru kost? :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Kvakul, já byla třikrát těhotná a pokaždé to byl kluk, takže já na to neumím myslet nijak než jako na kluky :slight_smile: Myslím si, že to nemůžou být holky, to bych něco cítila :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
maui: tak to já bych to ráda zabalila hned na začátku května,tady se furt nervuju a to mi za to nestojí,tak uvidíme co dr na to :slight_smile: práce tu teď moc není,tak si myslím,že to ostatním aspoň zvedne příjmy :slight_smile: tak snad budou rádi :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já jsem si myslela, že první dítě bude kluk, ale přítel od počátku všem řekl, že budeme mít holčičku, tak jsem tomu nakonec uvěřila a na UTZ si už víceméně nechala tu holčičku potvrdit :grinning: Všichni nám ale tipovali jen kluka :wink:
Teď je přání opět holčička, ale právě přítel poprvé zaváhal, když dceři říkal, že bude mít možná sestřičku nebo možná bratříčka, takže teď nevím, ale pořád věřím spíš v tu holčičku... :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
ja som pri prvom tehu cítila, že to bude kluk a je z toho Natalka :slight_smile:
teraz mám pocit (aj ten nočný sen to potvrdzuje) že to bude holčička
jeden den chcem holčičku a zase na druhý den predstavím, že aké by to bolo super, keby mal manžel s kým hrat futbal a chcem zase kluka...
30. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
U nás je přání mít holčičku u obou, ale chlapečka bychom taky chtěli, ne že ne... :grinning: Tatínek chce mít harém :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Moji i manželovy rodiče chtějí holčičku, protože mají samé vnuky, manžel chce taky holčičku, aby ji mohl rozmazlovat, Kuba chce jasně bráchy a já si to s holkama taky moc neumím představit, ale asi je mi to úplně jedno :slight_smile: Fakt jsem zvědavá....
30. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Já tuším holku, manža tuší kluka. Uvidíme, kdo má lepší tušení :grinning:
Jinak na 2 letou mateřskou dosáhnete při vyměřovacím základu od 19 tis. :wink:
30. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jinak jsem zvědavá, co je pravdy na teorii, že klučičí spermie jsou rychlejší a holčičí zase dýl vydrží, páč podle toho budem mít fakt holku :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
manzel by rad holku-ma uz 2 syny, tak snad se mu to vyplni...ale vzhledem k tomu,ze ma prave 2 syny, toz nevim nevim, jestli umi "delat" i holky :grinning:
ja jsem u Jenika necitila nic-ale rikala jsem si, ze to bude nejspis kluk, kdyz uz jednoho syna ma... :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tak můžeme do nějaké tabulky dát naše tipy a uvidíme, kdo má jaké tušení :wink: :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já jsem na tu mateřskou zvědavá... U Kuby už mi to bylo po dvou letech dlouhý, tak jsem požádala babičku o hlídání a šla celá šťastná do práce. Dnes už bych tu drzost nenašla a asi bych ani nechtěla, aby mi děti obstarával někdo jiný. Ještě tak moje mamka, ale ta bydlí dááááleko :unamused: Takže jsem připravená na ty tři měsíce, ale myslím si, že mi práce a lidi budou strašně chybět :unamused:
30. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Beranek- to bych sice měla, ale chci určitě na tříletou mateřskou, kdyžtak si později spíš přivydělávat prací z domova (u moí profese to není problém). Vůbec bych nejradši už pracovala jen z domova- to dojíždění hodinu za prací mi přijde pitomý, když máš děti (vracet se jako teď mezi šestou a sedmou večer, to prostě nechci).
30. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
MAui, tři roky, neměsíce, ne? :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Spaaget, já myslím, že tohle je ověřená teorie....akorát, že vždycky se jedná jen o určitou pravděpodobnost, takže i mezi těmi mužskými spermiemi se může najít rychlej vytrvalec, který si to vybojuje mezi těmi babami :slight_smile: Jinak i podle této teorie sázím spíš na kluky :wink:
30. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Kvakul, no jasně že tři roky! :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Já pořád věřím, že ve dvou letech druhého dítěte do práce půjdu. Myslím, že psychicky bych to už déle těžko zvládala a spokojená matka se rovná spokojené dítě. Navíc pracovní dovednosti po těch letech už budou dost jinde a pokud budu chtít změnit práci, tak v mém věku a s dětmi už bude problém :unamused:
30. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
No, já to vidím na dvouletou, pak znovu na dvouletou :wink: Stejně to vidím tak, že hned po šestinedělí mě šéf zahrne papírama a po půl roce budu legálně dělat z domova :pensive:
30. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.