• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj, já jsem nějaká nachlazená :unamused:
U mě zatím po čáře ani památky :wink:
U nás chvilku svítí sluníčko, pak se zase zatáhne, fakt blázinec...
2. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak kde dneska všechny jste? Cáráte se po venku,co? Já jsem před chvíli taky dorazila domů, šupla jsem malého do vany a teď mám nachvíli klid.
2. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vas konecne docetla, uff, zabralo mi to (pres mobil) skoro hodinu. :slight_smile:
Byla jsem u pritele v Plzni, vzal me na vylet na Krivoklat, Horice a Zbiroh, jsem docela cumela, ale bylo to fajn. Ted jsem u babicky na chate a je to super, vsichni se o me staraji.. :grinning:
Caru na brise nemam pigmentovou ale chlupatou, hnus, vubec nevim co s tim mam delat. Myslite, ze to muzu oholit nebo to pak poroste jeste vic?
3. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj, já jsem pořád nachlazená, tak jen ležím a žádné výlety, bohužel :unamused:
Jinak nám se včera na červenci 2007 narodilo už 4.miminko - jako že už čtvrtá mamka je dvojmamka :grinning: :grinning: Jsme hodně plodný měsíc... :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
halooo, kde jste kdo? půl šestý a vy se snad ještě všeny vyhříváte na sluníčku či co? :wink:
3. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj holky, tak už vás zdravím jako paní :slight_smile: svatba byla super, a v albíčku mám pár fotek od kamarádů co fotili :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
saronko ty jsi byla krásná nevěsta!oběma vám to moc slušelo! kde jste to měli?
3. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
a jak se cítíš jako mladá paní? :wink:
3. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
saronko, moc gratuluju a přeju hodně lásky a štěstí do manželství. :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
saronko,
veliká gratulace, moc vám to slušelo :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
saronka-krasne fotky, krasna nevesta, krasna kvetina, preji moc stesti v manzelstvi :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
holky díky moc.
3. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Saronko, taky gratuluji ke svatbě :slight_smile: Oběma (vlastně všem třem :grinning: ) vám to moc slušelo :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojky holky - doufam, ze jste si uzily hezky prodlouzeny vikend!!

saronka teda zcela urcite! - velka gratulace!!! moc vam to sluselo a melas nadhernou kytku - s fresiema vid?
3. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Saronka, s manžom ste krásny páreček :slight_smile: gratulujem
Hoky, zajtra idem na kontrolu, potom dám vediet, že ako som dopadla...
4. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: , tak jsem se v sobotu vrátila domů a od té doby jen uklizím, vařím a peru :frowning2: za chvilku vyrážím na genetiku tak mi držte pěsti ať alespoň jeden bojovníček bojuje, ale jsem smířená se vším :frowning2:
4. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky.
Saronko - velká gratulace.
Rrituko - jak to jeden co pak se děje?
Dlouho jsem tady nebyla nebyl čas.
4. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Rritulko - dej pak vědět co ti na genetice dělali. Mě to čeká příští týden.
4. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ranko, holky,
Rritul, držím palečky, potom určitě napiš!
Holky, nevíte náhodou, jestli na odběr krve před prvním screeningem musím jít na lačno?
4. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Jahodarko - nemusíš. Na krev už jsem šla a nemusí se na lačno-.
4. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
díky saze, tak tam asi zaběhnu až přestane pršet.. :unamused:
4. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
ha, nezaběhnu, nechala jsem doma žádanku.. :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Kam na ní jdeš. já byla rovnou v Gennetu kde nám budou dělat screening i genetiku
4. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
já jdu k apolináři, ale mám to kvůli tomu takový rozstrkaný, krev na karláku, genetika na genetické ambulanci v žitný a screening u apolináře..
4. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
kvůli čemu jdeš ty na genetiku?
4. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
zdravim, drzim palce vsem u doktoru...
holky, taky je vam furt tak blbe??ja uz mam toho plne kecky, at s nim a vypiju, co s nim a vypiju, a i kdyz nejim, tak je mi furt blbe, vsechno se mi brka apod....uz me to neba a pokud vyvinu k tomu jeste nejakou fyzickou aktivitu-typu vytirani, vysavani a spol., tak jsem odpoledne na pokraji zhrouceni.... :cry:
4. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Krembonzur - mě už blbě není. vydrž bude lépe. říká se že v 13 týdnu to přechází tak vydrž.
Jahodarko - já brala citalex tak kvůli tomu a ty?
4. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky. Mně je špatně pravidelně ve večerních hodinách. Ještě, že tak, jinak bych nezvládla cestu do práce a ani sedět v ní.
4. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
katulko-nestras, to asi uz nevydrzim...je mi blbe, i kdyz se napiju vody :frowning2:
u jenika mi taky bylo blbe, ale to jsem byla na rizikovce a prvni 3 mes v praci, nez jsem na to prisla, proc je mi tak blbe, pak uz ta rizikovka, chvili jsem lezela a pak si otec poridil stene, tak jsem skotacila kolem stenete, ale furt to byla pohoda-oproti tomu, co je ted :slight_smile:
saze-doufam, ze to teda v tom 13 prejde :wink:
4. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
No právě, že mě udivuje, že mě ze začátku nebylo blbě vůbec :slight_smile: a teď sotva přijedu z práce, tak to na mě padne. Asi mi nebude blbě z těhotenství, ale z práce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.