• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Mari držím moc pěsti!!! A dělala jsi test ve stejnou dobu?? Ale na to nekoukej, hlavně, že tam čárka je a ty žádnou duchařskou nemáš.... :wink:

My se snažíme od 10/05 mě je 28 a jsem z Pardubek.
Já se taky pátka bojim a straaašně moc doufám, že bude vše ok a budu taky listopadová..... :sunglasses:
3. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
diky, Sanusko, asi jsem to blbe napsala - ty obe carky jsou uz stejne silne, jedna jako druha :grinning:

jinak ty testy jsem delala pokazde hned rano. snazite se hrozne dlouho, dovedu si predstavit, co jste vsecko za tu dobu museli zvladnout. musim ti rict, ze i ten rok pro nas, ale hlavne pro me, byl hodne narocny. prestala jsem doufat a po posledni navsteve doktorky jsem malem brecela...

hlavne bud v klidu a kdyz tam ty carecky jsou, tak to urcite nebude nahoda :wink:
3. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
marika..držím moc palečky at je mímísek tam kde má být :slight_smile:
je to je dobrý marika jde zítra já pozítří a sanu jde v pátek :slight_smile:) holky držím nám palce..
3. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
Dobré ráno holky, je to neuveriteľné, ale asi budem patriť ku vám :wink: . A musím priznať, že moc sme sa snažiť nemuseli. Všetkým budúcim maminkám prajem veľa šťastia na kontrolách. Ja tu jedným očkom sledujem mojho synčeka ako sa točí na bruško a rozmýšlam nad tým, že to bude asi hodne náročný rok.
4. bře 2009 v 06:46  • Odpověz
mari to je super...:slight_smile:
Marikap- tak co doktor???
4. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky holky,

marikap: držím moc palečky

koukám, že spoustá z nás se snažila dlouho, tak doufám, že se nám to všem povede a doktoři nám budou jen potvrzova ty naše //. Já už se taky nemůžu dočkat.

Mějte se krásně a opatrujte bříška :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
holky, uz jsem doma a hned podavam hlaseni :grinning:
takze je to potvrzene!!!!! 5+0, je to v deloze a ma 5 mm. Pani doktorka rekla, ze je mensi a ze mam prijit na kontrolu za dva tydny. Ultrazvuk jsem ani netiskla, protoze tam ta tecicka je sovta videt, ale je tam, milacek :dizzy_face:
tak vam vsem moc drzim palce a preji at to mate potvrzene co nejdriv a at vam to krasne roste :wink:
4. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
Vitej Mario, mas krasneho syna! Preji hodne stesti at vam to vyjde i napodruhe :slight_smile:
4. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
Marikap gratuluju
4. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
adellaide03: diky, jdes na kontrolu v pondeli?
4. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
jee to je kráásný tak gratuluju.. marika- kdyjsi měla ovu?? jee já se těším na zítra...
4. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Marikap: veliká gratulace !!! - určitě to byl krásnej pocit koukat na na utz :slight_smile:

já se teď těšim ještě víc - snad mi to do úterý rychle uteče :slight_smile:

Saronka: držim zejtra pěstě :slight_smile:

Jinak mě chvílema bolí břicho jako při ms a občas píchá ( z toho píchání sem nervózní, ale snad to bude v pořádku) a mám trošku napnutý prsa - co vy a příznaky?
4. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
saronka: ja ani nevim kdy jsem mela ovu, na mereni BT jsem se davno vykaslala, protoze me to jen stresovalo. mela jsem cyklus stimulovany clostilbegytem, 15DC jsem prisla na ultrazvuk a pripadne vyvolavani ovulaci, ale pani doktorka uz u me nic neuvidela a rekla, ze ovu uz nejspis byla. 14DC me pichalo v podbrisku, takze asi to byla ovulace :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzim ti pesti a budu na tebe zitra myslet, at vse dopadne jak ma :wink: a nezapomen nam dat zpravu

kallimer: diky, pocit to byl spis zmateny, protoze tam pomalu ani doktorka nic nevidela :grinning: nakonec jsme nasly tu tecicku, byla tak malinka... ale ted uz si opravdu uvedomuji, co to znamenalo a jsem moc stastna, snad to bude v poradku, uz se zacinam bat dalsi kontroly

jinak krome toho, ze vic papam, budim se v noci na zachod, pnuti prsou a nafoukleho briska, necitim snad nic. ale nekdy mi pichne v brisku, kdyz se rychle zvednu
4. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
Marikap ano jdu k mudrovi v pondělí. Už bych to chtěla mít za sebou ať vim jestli je vše OK. Sice mi teda dneska bylo celý den ne moc dobře, na nic jsem neměla chuť občas mě pobolívá bříško, ale i tak má člověk strach a to asi bude teď tak pořát.
4. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky, Mari tak gratulka :wink: Ode mne ještě potichá, já beru jako jednu z nejdůležitějších met srdíčko....a pak už jen výsledky krve pak další UTZ pak už jen genetiku pak další kontroly pak porod a to už snad bude vše :grinning: Ale mě si nevšímejte, nějak mě postihly ty 3 roky snažení :grinning:

Já se teda na pátek moc netěším, víc mě drží strach, aby bylo vše jak má.... je ze mě za poslední rok doktor gynekolog amatééér, takže vidím před očima všechny hrůzy :grinning: :rolling_eyes: Ale ještě se ve mě našlo místečko na pozitivní myšlení.

Kdo to zítra jde na kontrolu? Nemám sílu dočítat, ale držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa a brou
4. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz
Saron tak kdepak jsi? Myslím na tebe :wink:
5. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky...tak jsem byla u doktorky... je tam náznak dutinky, je prý brzo jsem necelý 3 týdny od oplodnění což je na hranici viditelnosti na UTZ, jinak mám zvýšenou sliznici, prokrvenou dělohu. Příští týden jdu na další UTZ, to prý by i mělo být vidět srdíčko. jinak mi brali krev na Hgc (doufám, že to píšu dobře) a rovnou mi vzali krev i na další testy co se na začát. těhotenství dělají. Průkajdu nejdříve ve 12tt, jinak jsem prý 4tt+6, termín porodu 6.11. a prý jsem těhule
5. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
Sharonko mocinky gratuluju.
5. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
Saronko, gratuluji a porad drzim pesti :slight_smile: to je ale zvlastni, jsem ted 5+1 a termin jsme vypocitali na 4.11, zeptam se priste doktorky

Sanusko, naprosto te chapu, vsak ja se taky bojim a ver mi, ze konik je jedine misto kde ventiluji svou radost, jinak o tom vi jen pritel. taky povazuji srdicko za prvni nejdulezitejsi potvrzeni tehotenstvi, ale proc bychom se nemohly radovat hned? verim tomu, ze pozitivni mysleni muze jen priznive ovlivnit vyvoj miminka a chci verit ze u nas vse bude v poradku :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
Saronka: moc moc gratuluji :slight_smile: určitě bude všechno ok :slight_smile:

už se těšim, až budeme mít všechny ty první utz za sebou a budeme se už jenom radovat :slight_smile:

marikap: taky jediný místo, kde svoje "snad" těhu ventiluju je koník - (manža to samozřejmě ví, ale jinak nikdo) :slight_smile:

Mějte se krásně a těhulkování Zdar :slight_smile:
5. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
Hoj děvčata, tak jsem v jednu začala špinit, tak jsem volala a pak šupajdila do Sanusu (CAR). Ve zkratce, dr na mě jukla, vše je v pořádku, špuntíček má 2mm, jsem 5+3 a srdíčko na nás blikalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak mám nařízenej klidovej režim a za 14 dní KO.... :wink:
5. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
Jo Saronko tichá gratulka, super, doufám, že vše bude pokračovat tak jak má až do zdárného konce....!!!!! :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
Kdepak jste???? No jo ona většina asi čeká až to dostane, a že čekaj marně, to jim dojde třeba až za týden nebo 14 dní cooo :grinning:
5. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
Sanusko, opatruj se, lez a uz se muzes zacit potichoucku radovat, kdyz jste videli srdicko :dizzy_face:

ja se ted bojim te dalsi kontroly za necele dva tydny, Saronka se ma, ze to ma uz za tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dalsi vec, ktera me trapi, ze nemam temer zadne tehotenske priznaky - pocity nevolnosti, unavu atd. ani prsa me nejak extremne neboli a brisko prestalo vubec, neni to divny?..
5. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
Mari jsem na tom úplně stejně jak píšeš, žádná únava, žádná pachuť ani nevolnosti, časté chození na záchod prostě nic. Jediný co sem tam cejtím jsou prsa a podbřišek dost ustoupil třeba ho dva dny necejtím pak mě tam jednou zatlačí chvilinku a pak zase nic.... Ale dneska bylo u dr vše ok, tak snad to nevadí.

Ptala jsem se jí, že nemám žádný nevolnosti, že se asi můžu počítat mezi ty šťastnější co jim nic není....(i když by mi občasná nevolnost nevadila.... :grinning: ), tak říkala že to ještě může přijít, že ať se předčasně neraduju :sunglasses:
5. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
sanuska: aha, to me nenapadlo, ve vsech chytrych knizkach uz pisou o nevolnostech v sestem tydnu :confused:
5. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
Mari hele ty jsi dneska 5+1 a včera jste měli 5mm a dr ti řekla, že jste menší jo :confused: :confused: :confused:
Já jsem dneska 5+4 a špunt má 2mm a dr říkala, že je to ok :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: Tak to jsem z toho jelen :confounded:
5. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
ale jinak, Sanusko, na zachod se budim v noci, coz se mi nikdy nestava, takze priznak!! :sunglasses:
5. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
Sanusko, to mi povidej, ale jak jsem to nastudovala, u me se nejspiv meril cely vacek, kdyzto u tebe patrne cele embrijko, kdyz povidas, ze jste videli srdicko
5. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
Jo jako že ho měřila i s tím něčím co tam je u toho bobíka vidět jo :sweat_smile: Nedala ti dr fotečku?
5. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.