• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
rritulko: no aspoň ti pak s malým/malou pomohou:slight_smile: Vím, že se většonou říká, hlavně ať je to zdravé, ale co byste si víc přáli, holčiočku nebo chlapečka...už máš zkušensoti s obouma, tak jeslti je třeba něco jednodušší/složitější apod.
12. bře 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz
rrit tak ted uz to bude dobre.
12. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Holky jsem si koupila jablecno banakovou stavu pro deti bezcukru a je moc dobra. :grinning:
12. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
Reni ono je to jedno jestli kluk nebo holka, ale Petr nám teď dává pěkně zabrat je to hrozný rošťák a Evka to byl a je tatínkův mazel, chlapi si vždycky strašně přejí kluka a když mají děvčátko tak jsou s nich šíleně uprděni :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
evi, taky moc gratuluju!
12. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
rrrit to muj manza kluka nechce chce holcicku :grinning:
12. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
Adaj to se ani nedivím, že chce holčičku už asi pochopil, že jsme lepší rasa :grinning:
12. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
rrit no hlavne i vic vydrzeji vid. :grinning:
12. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
ahoj holky upovidane, zas jsem musela pul hodiny cist, abych vedela co se tu deje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vitam Rritulku, at ti ty carky krasne sili i dal

Evo, gratuluji k uspesne kontrole! a drzim palce vsem kto jde na kontrolu zitra

pristi stredu jdu na kontrolu ja, uz se to krati. citim se dobre a mam bajecnou naladu, coz asi taky bude tehotensky priznak :grinning: pritel dnes prohlasil, ze mam vetsi bradavky, tak snad se vse odehrava jak ma :dizzy_face:
12. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
marikap no to jdes driv nez ja ja az za 11 dni uvidim sveho bojovnicka. :grinning:
12. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
Adajar, kdyz mi doktorka rekla, ze mam prijit na dalsi kontrolu za dva tydny, myslela jsem, ze to nepreziji, nevydrzim a nezvladnu, ale vidis, uz cely tyden je pryc :sunglasses: vsak jsi chtela jit na kontrolu pozdeji aby rovnou bylo srdicko?
12. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
jinak je to asi blaznovstvi v 7tt, ale se taky divam po kocarkach :sweat_smile: pritel tez :sunglasses: no a souhlasime s Renatou - taky se nam libi Firkony, ale asi by to byl posledni model - Verano, set s autosedackou, ale jeste jsem ho nevidela zive
12. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
marik ja jsem tam volala a sestricka rekla ze ne ze mam prijit takhle ze i kvuli tomu co se stalo a tak no a v pondeli jdu na krev kvuli stitne zlaze. Jinak ja jsem se na kocarek jeste nedivala ja ani nevim jakej chci. Ja jsem v tomhle divna proste nevim dopredu nic.
12. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
rritlko vírám Tě.
12. bře 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Nešel mi net a pak jsem o půl třetí usnula a vzbudila se v 5. A jsem stejně ko :grinning:

Evi tak super jen tak dál :wink:

Ritul vítám tě a přeju ti, aby se ti všechny hrůzy vyhly a v listopadu měla u sebe mimouška :slight_smile:

Sar a Adi kdy podáte zítra infošky???
12. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj, držím palce všem, které čekají v brzké době kontroly a jsem moc zvědavá, jak dopadnete, tak nás neváhejte informovat!
Sanuska - taky jsem si dneska odpoledne pospala, musela jsem dospat to, o co jsem ráno vstávala dřív kvůli kontrole. Ale byla jsem pak jak poblblá.
12. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
Saronka-gestační váček odpovídá 6+0 a zárodečný terčík 5+5, celkem to sedí i na datum počátku stimulace i vzhledem k minulé kontrole (měsíčky jsem neměla předtím 3 měsíce, takže to počítám podle stimulace).
12. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
juu tak to se těším co uvidíme na UTZ my :slight_smile:)) no dneska oznámeno mé rodině a nadšení nezdílí..bohužel :frowning2:
jinak hlášení podám asi odpoledne..
12. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky všem děkuji za přivítání a doufám,že to tu s vámi dotáhnu do vítězného konce. Jdu se dívat na ordinaci tak dobrou noc. Pa zítra :slight_smile:
12. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky,
Saronko, můžu se zeptat, proč rodiče nesdílí radost s váma? To musí být smutný..My to řeknem jen našim, už teď o víkendu. Potřebuju nutně podporu od mamky.Je odjakživa jako moje kamarádka, a vzhledem k jednomu nepodařenýmu těhotenství, jsem nějaká nesvá, mám strach. A potřebuju podporu od ženské. Manžel to zkrátka bere jinak, věří že to bude ok a dál se tím moc nezabývá.Ostatním to ale řeknem až po 1.trimestru.
12. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
saronko, taky by me zajimalo, jak je mozny, ze rodice nemaji radost? :frowning2:

ja to nasim chtela rict az budu mit po doktorovi, ale jedeme k nim pristi vikend na oslavu tatkovo narozenin, tak budu muset s pravdou ven driv, pac uvidi, ze nekourim a bude jim to jasny..

jinak sem holky jeta, porad bych spala, takze to balim, mejte se a dobrou noc
12. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
saronko, není to spíš myšleno tak, že rodiče nechtějí zatím moc výskat, aby nic nezakřikli? jinak tomu nerozumím...
jak píše kukuca, jde i o oporu, kterou já taky ode všech cítím, že nám to přejou a tak
12. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
ahojky holky preji krasne rano. :wink:
13. bře 2009 v 06:00  • Odpověz
Dobré ráno holky:slight_smile: tak jsme včera byli u našich a prasklo to, řekli jsme to , o nic se nejdená, taky se třeba ještě bojíme, ale stejně i kdyby se něco stalo, JAKO že NIC, tak by se to dozvěděli...nejdřív jim to asi nedocházelo, žádné velké emoce nadšení, ale ani lítosti...a pak začal taťka perlit, po deseti minutách mu teprve došlo, že to teda si bude jako děda...apod. bylo to fakt super výkřik do tmy:slight_smile: a pak se hned ptal jak se to ještě tajné apod, tak jsme mu řekla, že z bezpečn. hlediska ať o tom ještě nějak nemluví, ale bylo na něm vidět jak by se už rád chlubil...což jsme tak nějak věděli u obou, protože si pořídili před časem kočku a jak se k ní chovají...to nemá chybu, je z toho vidět jak se těší na vnoučata.
13. bře 2009 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:

renat, tak to je fajn,ze maji radost, vidim nase, ty bude uplne happy, protoze z kubika uz sou uplne hotovy, maji ho hrozne radi, tak si myslim, ze budou radi :slight_smile:
13. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
rebat no to je super ta jejich reakce.

maria ahojky jak se mas???
13. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
ada, celkem fajn, jen mam zaludek jako na vode, to sem u prvniho vubec nemela, ale kupodivu je to horsi odpo/vecer
co ty?
13. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
marie ja dneska nezvladla malem cisteni zubu to bylo maso jinak me boli brisko no.
13. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj Adajar :wink:
Ahoj těhulky :slight_smile: Můžu se sem k vám nasáčkovat? :wink:
13. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
maui, ahojky :slight_smile:

adaj, me taky docela boli bricho, jako neni to nijak moc intenzivni bolest, ale tak sem si rikala, ze kdyz to neprestane, skocim pristi tyden k mudrovi
13. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.