• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
My,když jsme se byly podívat na porodních pokojích s předporodního kurzu, tak tam byli všichni usměvaví, žádný křik...no ještě, že se nebyl nikdo podívat v době, kdy jsem rodila já, asi bych je litovala :grinning:
4. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Nevíte někdo, kam se poděla Adajar?
4. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Už pár dní se tady vůbec neobjevila...
4. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
kvak, já nevím, chodím tam na ultrazvuky a tam je to teda fakt moc hezký a personál moc milej, ale na pokojích jsem nikdy nebyla a porodní sály viděla jenom na internetu a to se mi oproti podolí moc nelíbí, ale zase kousek od apolináře mám práci, tak bych si jenom odskočila :wink: a nepřevezou mě někam jinam, když budou mít plno, tak jako to píšou na stránkách podolí...
4. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
taky jsem si už říkala kde se nám toulá, no, snad je vše ok
4. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
adajar je v pořádku :wink:
4. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
ahoj přeběhlíku, jak se máte?
4. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
jahod dobrý nejsem přeběhlík po očku vás sleduji :sweat_smile: ale TP mám 1.12 :dizzy_face: :dizzy_face:
zatím vše o.k ted jsme byla v 9tt a měřili jsme 2,3cm a zítra jedu na krev do gennetu a 21.5 na UZ kvůli vývojovým vadám sna dto ted dotáhneme do konce a co ty??prcek roste co??
4. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak vše je OK, prcek má 6,5 cm všechny ručičky, nožičky, močový měchýř, nosní kůstku, páteř, prostě jedeme dle tabulek, byla jsem tam dlouho, protože jsem čekala na výsledek krve. Jo a na 95% vím co to bude :grinning:
4. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
rit moc gratuluji dočetla jsem se že o jednoho bobka jste přišli :frowning2: ale druhý to zvládne :dizzy_face: :dizzy_face:
hele jaktože vte co to bude :confused: :confused: :confused: o není možný ne??? :zipper_mouth:
4. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Rritulko, moc gratuluji ke skvělé zprávě :dizzy_face: Tak co to bude? :grinning:
4. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
U nás říkají pohlaví až na velkém UTZ, takže budeme čekat...
4. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Tipuji holčičku :wink:
4. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
já tipuji kluka :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Tak honem, honem, za chvíli mám smůlu - probudí se mi dítě, už tak trhá spací rekordy :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
mury, njn, prcek je obr, už má 4 cm :wink:
kde máme tu adajarku?
rritul, velká gratulace! co to bude? prozradíš?
4. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
ona sem ted moc nechodí ale je v pořádku :wink: jsem s ní v kontaktu bydlíme od sebe kousek :slight_smile:

rit tak honem :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
ritulko-gratuluju, tak sup sup, kdo to je, bojovnik ci bojovnice??
to registrovani vam nezavidim-tady si jde vybrat... :wink:
4. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
No asi holka :grinning:
4. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Tý jo, ja chci taky vědět pohlaví, třeba se něco v 17 tt ukáže! Závidim, ale hrozně moc!!!!!
4. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
Rritulko, to je bezva :sweat_smile: Taky věřím v tento výsledek :grinning: Ale začínám se trochu smiřovat s tím, že to třeba nevyjde :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
Já chcu takííííí, a jak by chtěl manžel- holčičku, svýho miláčka- no to věřím :grinning:
4. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
holčička :slight_smile: jeee, taky závidím! :wink:
4. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
No já se už těším, jak tady budou chodit ty zprávy o pohlaví miminek, za chvíli to začne :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
ahojte

já chci taky holčičkuuuuu
4. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Tý jo to už se pozná pohlaví miminka? Já jsem vždycky chtěla dva kluky, ale teď docela připouštím i tu holčičku :dizzy_face:

Už jste někdo cítil první pohyby? Mě to dneska přišlo jak první dvojitý nakopnutí, přijde mi to brzy, ale u druhorodičky to bývá dřív, tak čekám, jestli to přijde zas nebo to byl jen nějakej zbloudilej prd :grinning:
4. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Co se týče váhovýho přírůstku, tak já jsem přibrala 1,5 kg, ale půl kila jsem zas zhubla (to půlkilo jsem totiž přibrala za víkend u babičky = vývařovna a běháním kolem Kuby to zas šlo dolů). Takže doufám, že nepřiberu tolik jako v prvním těhu (radši už si ani nepamatuju kolik to bylo... :wink: )
4. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojík holky, nestíhám vás dočítat takže nevím co se tu děje, ale Rittulko gratuluji k holčičce.
Já už chci taky vědět co to bude :unamused:
Holky už něco nakupujete?

A vy už cítíte pohyby? Mě jen šimrá břicho a nahoře mám 4 kila :frowning2: Ale doma jen dva, u dr váží s kalhotama a botama a já se doma vážila nahá, takže za chvilku budu mít asi stovku :wink:
4. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
ahojky - no teda ritul - holčíííčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééé...
ve ctvrtek jdeme na ten screening - tak je mozny, ze tam pan doktor taky neco uvidi - resp. "ne"uvidi :grinning:

holky, jak to delate?? beranek a jeste nekdo maji jenom "tehu spek", macu pribrala 1.5kg ... zbytek nosi puvodni obleceni ... - pripadam si jako verlyba - mam nahore tak dobre 3-4 kg urcite, bricho mam obri jako nafoukly a pohyby?? No, to vubec ...!!! nic nemam - to je jeste brzo ne? Ja myslela, ze az tak od 2ott
4. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
lucy - jenze ty tam mas 2, takze na ty 4 k¨g mas narok!!! :wink:
4. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.