• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holčiny:slight_smile:
Já mám taky dobře 3 kila nahoře, ale ani se nedivím, žeru jak na mlejn :astonished: :slight_smile: Pořád mám tendence zatahovat břicho, ale už to nejde a vypadá to spíš jako tlustej špek. Když ho povolím, tak je krásně těhulkovské a kulaté, takže se na to zatahování asi vybodnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem ráda, že píšete o pohybech. Já už taky dvakrát cítila takové ťukání. Poprvé to bylo dokonce takové několikanásobné zavlnění, že mě to úplně probralo ze spánku, ale zdá se mi to i na mé čtvrté těhotenství brzy, tak nevím. Teď už jsem zase pár dní nic neregistrovala, tak kdoví, co to bylo, ale strašně mi to zvedlo náladu. Už se na to mooooc těším :dizzy_face: :dizzy_face:
Rittulko, gratuluji k holčičce! Nám je jedno, co to bude, ale už bychom to taky chtěli vědět! Malinko, malinko víc bych asi chtěla kluky. Mám strach, že to s holčičkama nebudu umět :confused: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj, můžu se přidat? Bo přibírání je zrovna téma pro mě :grinning: Všichni mi tvrdili, jak mi bude nevolno, chá... Tak blbě mi sice je, ale nechutenstvím jsem nikdy netrpěla. Už teď mám dva a půl kila nahoře a děsím se, kam to vyleze, protože už před těhotenstvím jsem byla pěkně dokulata, co jsem přestala kouřit. A nejenom že mám chutě, mám taky pořád vlčí hlad, co dvě hodiny mi kručí v žaludku :angry: Děvečku s jetelem, pasáčka se senem... :grinning:
5. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
AHoj Rivka, jasně, že se můžeš přidat :slight_smile:
Já bojovala s váhou poslední rok před otěhotněním téměř permanentně. Pořád mě to táhlo k 57kg a já toužila po 54-55kg :grinning: Takže jsem se snažila co nejvíc hýbat a neustále hlídala kalorie. Teď jsem se na oboje vybodla a kila letí nahoru, jak když odllehčíš nafukovací balon :grinning:
Ty se aspoň můžeš odkázat na vlčí hlad, ale já vědomě jím a nemám hlad! :angry: Prostě mě to baví :grinning:
Musím ale jít trochu do sebe, protože takhle bych se s těmi dvojčaty za chvíli neunesla.. :confounded:
5. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
No ono z 57 kilo je kam stoupat, když do začátku přičteš poctivých dvacet navrch... :angry: :grinning: Mno. Už se těším, až mi přestane navalovat, že zase začnu s cvičením. Snad mi dneska doktor neudělá žádnou čáru přes rozpočet (doufám teda, že nejenom kvůli tomuhle, jsem nervózní jak pes, ale to je asi normální), jinak si mě muž bude muset na porodní sál odkutálet.
5. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno koukám, že téma nabraná kila je pořád aktuální. My ženský jsme prostě hrozný, váhu budeme řešit, i když nám bude 100 let. Říkala jsem si, že to teď řešit nebudu, ale nedá mi to. Naštěstí se mi obrátily chutě a nemusím sladké, tak jako dřív. Holky tím zápřahem po porodu ty kila půjdou dolů ani nebudeme vědět jak. Tak si teď můžeme užívat ne?
5. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno, ja mám zatial 1.kg hore- v prvom tehu som pribrala 12.kg, tak dúfam, že teraz to bude tiež tak podobne
inač hlad mám nonstop, stále niečo hryzem- maso mi ale moc nechýba a ani sladké- mám hlad, ale nemám na nič chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Rivko, já začínala na 68 kg a teď se sázím s přítelem, jestli ho doženu - má 85 kg. Já jdu k doktorovi 18.května a bojím se už teď. Určitě to dobře dopadne.
5. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Orlik, nechci ti brát iluze, ale mrkni na diskusi Přibírání v těhotenství a zjistíš, že zas tak sama od sebe ta kila po porodu dolů nejdou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Já shodila až po roce, když jsem přestala kojit, ale je fakt, že pak to šlo docela šupem. Tak štíhlá jako tenkrát jsem už nikdy nebyla :grinning: Teď se utěšuju, že to bude stejné, tak to taky zas tak neřeším. Spíš mi vadí, že jsem na štíru s fyzičkou :confounded:
5. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Lullka, tak já jsem na tom opačně...nemám hlad, ale vždycky vymyslím něco, na co bych měla chuť :grinning:
5. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Brý ránko,
tak jsem se včera válela doma, prostě jsem se ráno nevyhrabala z pelechu :sweat_smile: Takže jsem dnes odpočatá, na druhou stranu ale nervní ze zítřejší kontroly, páč už se nějak necítím těhotně :sweat_smile:
rritulce moc gratuluju, my bychom se pohlaví taky měli dozvědět za 14 dní :dizzy_face:
vítám rivku :wink:
Co se přibírání týče, jsem pořád tam, kde jsem byla, ale nutno dodat, že mám slušnej základ, tak snad se mimčo bude krmit ze zásob a nebude mě moc nutit je doplňovat :grinning:
5. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
z tých 12.pribratých kg som nechala v porodnici len 4.kg, v šetinedelí som zhubla dalšie 4.kg a tie posledné 4.kg stále nosím :unamused:
5. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Šmankote,
úplně jsem zapomněla na naši mladou paní :sweat_smile: Saronkooooo, mooooooc gratuluju! Bylas kočanda, ať vám to klape!
5. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Maui, tak snadné to asi vážně nebude. Ale já se hlídám asi od puberty, tak aspoň teď si to trošku užiju. Nechtěla bych samozřejmě skončit se 30 kilama nahoře. Já snad budu mít motivaci ty kila sundat - na příští rok na podzim plánájeme svatbu, tak bych se sama sobě chtěla líbit. Ale pokud nezhubnu všechno, tak se taky nezblázním. Spíš nechápu maminy, které se bláznivě hlídají i během těhotenství - viz moje sestřenice - ta radši nechce děti jenom aby neztloustla.
5. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
za chvilu odchádzam na kontrolu, tak pa a odpo sa ozvem
5. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Orlik, no to taky nechápu. Já si to teď užívám. Dva chleby k večeři k tlačence s cibulí jsem si netroufla dát už několik let :grinning: A už teď se těším, jak si budu pochutnávat v létě na zmrzlině :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Tak tlačenku teď můžu taky. Před Těhotenstvím jsem neměla daleko k vegetarianství. Maso jsem jedla jen výjimečně. Maminy, myslíte, že je problém, že nejím ryby (to ale už od dětství)? Neměla bych to něčím nahradit?
5. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Vidím tady tlačenka s cibulí? Ty jo, tu bych měla koupit :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
orliku, ono v těch našich rybách už toho jodu moc není, možná tak vit. D, ale jestli občas spolkneš ňákej vitamín, tak je to v poho :wink:
5. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Na doporučení doktora baštím calibrum pro těhulky. Nechtěla bych mimískovi nějak uškodit, ale nedokážu se překonat. Zvládnu jen občas tuňáka v salátu.
5. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Skvělý jsou Omega3 kyseliny, prodává se to jako potravinový doplněk v lékárně. Někteří lékaři to doporučují v těhotenství spolu s kyselinou listovou...
5. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: já teprve teď lezu z postele, po včerejšku, kdy jsem nemohla spát jsem to dneska konečně v klidu trochu natáhla :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Holky když se tak bavíte o přibirání tak já v prvním těhu přibrala 20kg a byla jsem naprosto v poho a v druhém jen 8kg a neměla jsm žádné břicho tak mě malá ležela na všech orgánech a já jen chodila po nemocnici, měla jsem zánět ledvin, pak mi zalela žlučové cesty tak jsem byla úplně žlutá no hrůza furt jsem jedla nějaké ATB a doktorka co mě viděla tak mě nadávala a taky Evka je stabilně nemocná do teďka. Takže jen přibírejme. :grinning:
5. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré skoro ještě ránko :slight_smile:

Marsie a ty jsi taky po IVF ne? Mě připadá že po tý stimulce a odběru to břicho už ani nesplasklo :unamused:
5. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky holky jsem po kontrole vse je ok a mame uz prukazku. Jinak fotecka bude ve ctvrtek no to jedeme na ten NT.
5. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
dobré dopoledne :slight_smile: tak jsem po včerejší dovče zase v práci a je to teda hnus velebnosti :slight_smile:))

spaaget: já jdu zítra taky k dr :slight_smile:taky bojím bojím :frowning2:
5. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky, byla jsem dneska u obvoďačky a na ekg, tak se mi trochu zaplnila průkazka, po obědě ještě skočím na odběr krve před screeningem. to je neskutečný kolik musíme oběhat doktorů, to aby člověk fakt vůbec nepracoval...
vítám rivku, adajar gratuluji ke kontrole a průkazce! :wink:
5. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
jahod no spis cekam na ten nt screening jak dopadne no.
5. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Orliku, dobrý zdroj jsou prý omega-3 mastných kyselin jsou prý mandle a vlašské ořechy, jestli je nechceš jíst "v prášku". No a potom je v rybách jód, který snad nahrazovat netřeba - a taky těžké kovy (v mořských), o kterém někteří tvrdí, že poškozují plod, někteří, že zas až tak plod nepoškozují, ale nic extra zdravého to nebude ani tak.

Tlačenka s cibulí... Sakra. :grinning: Další do seznamu. Už od víkendu toužím po taliánovi. Dvacet let jsem to nejedla, teď jsem to zahlédla v Adéla ještě nevečeřela, a urputně přemítám, jestli ještě existuje opravdovský řezník, který by je prodával. Nevíte, na Praze 4 nebo 5?
5. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
lilli, tak na sebe budem myslet, já jdu hned ráno, páč mě prej vysajou pár zkumavek :astonished:
adajar, no to je dost, že se taky ukážeš :slight_smile: Gratuluju ke KO :wink:
Co se toho jodu týče, tak mi na endokrinologii doporučili spíš než ryby pít čaj z chaluhy, tam je ho prej haba děj. Není ani tak hroznej :wink:
rivko, co je talián? :sweat_smile: Adélu jsem neviděla, ani nepamatuju :pensive:
5. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Ju, díky všem za přivítání :slight_smile:
Spaagetko - Já moc nevím, jak bych to popsala - vypadá to jako jitrnice a podle přítele Googla je tajemství výroby v kombinaci mas, které se nacpou (okořeněné) do střívek a pak se uvaří (není to uzené). Vypadá to takhle: http://www.labuznik.com/images/articles/200410/2004101821.jpg

Ovšem zdá se, že by je mohli mít v uzenářství U Synků, já se tam snad vypravím :grinning:
5. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.