• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
spaget ted nebyla vubec nalada vratilo se mi zvraceni a mam tu ted sestru kazde vikend vis.
5. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
rivka vitam.
Mas, která se nacpou a okořeněná, pochopitelně. Píšu jak Turek... :unamused:
riv nedelej mi chute. Ja ted teda snedla alijasskou pomazanku
5. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
aha, tak tuto pochutinu opravdu neznám :astonished:
adaj, zrovna tu pojídám taky aljašskou s rohlíkem :grinning:
5. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
spaaget fakt no jo no trosku jodu si musime do tela dostat. Jinak mi dneska namerili tlak 135/70. A budu delat k obedu spenat s bramborovym knedlikem a brabce :grinning:
5. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Čaues, Rivko :wink:
Tak ty jsi zatoužila po Taliánovi? No zdalipak to ví pan manžel, ty záletnice?
K přibírání- asi 2-3 kila, ale nějak vypadám spíš hubenějc, nevím, jak je to možný- asi jen prsa (no ale tříkilový prsa? To by Talián ocenil...)
5. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
JInak i já s vitamínama vyměkla, začala jsem se cítit nějaká vysláblá, Pitrys ze mě asi hodně vycucává životní eneržii, tak beru Centrum Maternu, ale jen obden. Od té doby, co už nemám ty prvotrimestrální nevolnosti a blití, tak jsem nějaká v jídle nimravá, jen tedy nesnesu hlad- ale stačí mi trochu pojíst a dobrý- žádný výstřední chutě nemám- jen hodně mléčný výrobky
5. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky a jak spíte? Já jsem zvyklá na břiše, ale nevím jestli to miminkám nějak neuškodí :frowning2: Snažím se teda spát na boku, ale v noci se vždycky na to břicho překulím
5. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Zdar :wink: Jo, podprsenku jsem si taky rovnou kupovala o číslo větší. Pomalu neprojdu naštorc dveřma. Ale zase můžu ještě chvíli tvrdit, že mám větší prsa než břicho... I když je to těsně na body.

Kdepak, netuší. Dost na mé vášni pro jogurtovou čokoládu... V podstatě jediné, co mi nechutná, jsou protizvracecí lízátka. Dlabu je ovšem taky, protože mi pomáhají.
:slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
lucy, já spím taky na břiše, seč se snažím, jak můžu, vždycky se tak proberu :grinning:
5. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
spaaget: no tak to já jdu až v 11:30 :frowning2: a to na krev moc nevypadá :frowning2: asi mi jí skutečně bude brát až v tom 16 týdnu :frowning2:

adaj: tak gratuluju a na čt držím palečky :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Hm, lill s tím už asi nic nenaděláš :confounded:
Nechávala jste si některé na těch prvních náběrech toxopazmozu? V tom základu není, zajímalo by mě, jestli se doplácí :sweat_smile: Tchýně už mě totiž teď prudí, že musím dát pryč kočku, když chceme mít děti. vím, že nemusím, že kočka ji má max.2x za život a navíc je nakažlivá jen v akutním stádiu. Což teda tchýni nevysvětlím, tak jsem si to chtěla nechat nabrat preventivně, abych měla kdyžtak další argumenty :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
proč by vadilo spát na břiše? Děloha se tam prostě posune blíž k páteři, kdyby to bylo špatně, tak to bude nepříjemný- a mně je právě příjemný teď na bříše ležet :wink: . Děloha je hrozně pevná a tlustá, sval, který jen tak nějaký tlak nezdeformuje- je upnutá vazy, takže než by se stlačila, tak spíš se nějak nahne, nakloní. Nebojte!
5. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
spaaget. jsem vůbec zvědavá,jak to bude zítra probíhat :frowning2: grrr teď jsem zrovna zjišťovala na jiném tématu,jestli někdo nemá zkušenost z PN a kontrolama,jestli chodí hodně večer a o víkendech :slight_smile: moc jsem se teda nedozvěděla :frowning2:
5. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
kvakulko já nevím jen mě to tak napadlo, jestli by to mimčům nemohlo ublížit, tak to jsem ráda :wink: Jsem nad tím včera přemýšlela a říkala jsem si jestli tam nejsou prcci nějak utlačováni :wink:

No jinak já dneska byla na krvi a ještě jsem skočila na EKG tak ještě obvodní a ten zubař :unamused:
5. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Spaaget- máme kočky, ale když nežerou infikovaný maso- tzn. nějaký z nekontrolovaných chovů- nebo nechodí ven a neloví myši, tak toxo mít můžou jen jako úplně malý koťata, jinak prostě ne- vím to od veterináře (jejich hovínka jsou navíc infekční (kdyby něco) až po 24 hodinách, takže když se záchůdek často kydá, tak nikde nic být nemůže
5. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
kvak, já to vím, že když měním záchod denně(teď teda čistí manža :grinning: ), tak prakticky nic nehrozí. Naše číča ven chodí, ale máme ji navíc očkovanou, jenže tchýni to prostě nevysvětlím :angry:
5. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Já baštím vitamíny Gravital, ale jen půlku denně nebo jeden obden. A s tím ležením na břiše - já spím tak napůl na břiše a na boku, ale v předchozím těhu s větším břichem už jsem tak nespala, protože mi to bylo nepříjemný a taky jsem se bála, že to bude vadit miminku...
A Marsie, to že jsem ještě tolik nepřibrala přisuzuju pohybu kolem Kubíka a první pohyby (jestli už to bylo opravdu ono) jsou u druhorodičky dřív.
Co se týče hubnutí po porodu, tak u mě kila letěla do půl roku dolů rychlostí blesku, tak hubená jsem byla naposled snad před pubertou. Ale přisuzuju to kojení a hlavně nevyspání (do půl roku jsme kojili ve dne v noci po dvou hodinách :confounded: ).
5. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Prcci jsou pěkně sebevědomý mršky, ty se už umí pekně ozvat, když jim něco nedělá dobře a chtějí nás donutit, abysme něco dělaly, nedělaly, jedly, nejedly... Třeba mi hrozně nedělá dobře natřásání v městských autobusech- po dlážděných silnicích je to fakt nechutný, před natřásáním prcky děloha moc neochrání (jen snad to, že jsou v plodový vodě...)
5. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
očkování proti tchýním pro nás :zipper_mouth:
5. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ty brďo, malej byl násoska!!!! Tomu se říkávalo za našich praotců, že kráva už dojila krev :rolling_eyes: . Ale to je dobře, tenhle druh liposukce uznávám :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jojo, to teda byl, do 10 měs. se kojil po 3 hodinách non stop a pak naráz přestal chtít úplně. Je to holt paličák...

Jinak ohledně jídla, já si právě pochutnávám na čerstvý patce z chlebíku vytaženýho z pekárny, to asi obrečim až si to za pár měsíců kvůli prdíkům mimča nebudu moct dát :angry:
5. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj, tak som zpátky z kontroly- všetko je ok, dostala som prukazku, prcek meria 6.cm
Príští týden idem na ten velký utz a už mi aj doktorka vypísala papier na odber krvi v 16.t
Povedala, že je s kontrolou spokojná a ja som samozrejme taky :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Lulka, ty jdeš už ve 13tt na velký UTZ? Myslela jsem, že se dělá až ve 18-20tt
5. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
lullka: no tak gratulace :slight_smile:))
5. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
to ja tomu hovorím velký utz- pre mna je velký v 12, 20 a 30.týždni :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak zřejmě mám těhotenskou vlčí mlhu, připadalo mi, že na mě těh. není vůbec vidět, a kolegyně v práci to na mně poznaly (takže konec zatloukání)- břich sice nemám, ale nějak se podivně prohýbám, takže vypadám tak goticky těhotně...No bezva
5. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky nevím jestli jsou to pohyby ale něco cítím, už asi po 5 teď mě něco jakoby strčilo, nebo nevím jak to mám vysvětlit takový něco jinýho co jsem ještě nikdy neměla :confused: že by už :wink:
5. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Lulko gratuluji :wink:
5. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.