• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak to si nás děcka připravujou :grinning:
6. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz
Vypadá to tak. Já jen doufám, že malý nebude po mě - do 3 let jsem v noci řvala - ale po tatínkovi - ten byl prý zlatíčko.
6. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:

tak v 11.30 mě čeká kontrola,tak prosím držte palečky, bojím bojím :slight_smile:

spaaget: jak jsi na tom ty,v kolik jdeš?
6. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoj lilisek palečky určitě držet budeme. Určitě to bude všechno v pořádku.
6. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
orlík: díky,mám fakt normálně strach,naposledy jsem tam byla někdy v 6 +6 tt a teď mám strach,aby byl mimouš v pohodě :frowning2:
6. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Lilisek, určite to bude ok. Ja som bola v 7.t a teraž po mesiaci. Som mala docela strach, lebo NAtalka je tažká ako drevo :slight_smile: a minimálne 15x ju za den zdviham
6. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj :wink:
Taky začínám mít blbé sny, dnes se mi pořád zdálo, že jsem byla na genetických testech a dopadly špatně...no doufám, že příští týden bude vše OK.
Jinak tomu zvedání se asi bohužel nevyhneme, když máme tak malé dítě, bohužel, jsem na tom stéjně jako Lullka.
6. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
ja si hovorím, ked prcek vydržal v pupiku tie najkritickejšie 3.mes, tak to už bude dobré :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Myslím, že jsme na tom všechny stejně. Já jdu na kontrolu 18.května a už na to taky začínám myslet. Na poslední kontrole jsem seděla v čekárně s jednou maminou a nevím, které jsme vypadaly hůř. Uvidíš, že všechno dobře dopadne a za týden budeš uklidňovat ty mě.
6. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
dobré ráno, maminky,
lillisek + spaget - držím palečky na dnešní kontroly. určitě bude všechno v pořádku. :wink: mohly by být nějaké fotečky ne? už dlouho nikdo žádnou nepřinesl.
já jdu za chvilku na mou první gravidjógu, tak se docela těším a děsím zároveň, tak potom poreferuju. :wink:
6. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
dobré ráno

rivka o spaní mi nemluv, mě se to konečně zlepšilo teďka, ale budila jsem se v noci, 2 hodiny nemohla usnout, do toho dostala hlad, tak jsem v posteli snědla aspoň banán a ráno jsem byla vzhůru už od 6... teď se ráno převaluju, a budím, ale hned zase zaberu, dneska jsem to natáhla až do půl 9, což je úspěch; přitom jsem přes den, hlavně odpoledne a k večeru unavená, tak tomu moc nerozumím
6. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
lullka: no já jdu po 5 týdnech :slight_smile: a strach mám asi i proto,že na koníkovi čtu,jak byl ZP a zjistili to až pozdě a tak :frowning2: grrrrrr nemyslet na to a držet si palce tak :slight_smile:

orlik: tak tak,uplně to vidím,jak za týden si to prohodíme :slight_smile:

jahodarka: díky díky :slight_smile: pokud bude všechno ok,tak se chystám začít cvičit body and mind a pak se poohlídnout po něčem jako je cvičení pro těhulky :slight_smile: fotečka doufám bude :slight_smile:

evatk: ahojky :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko, všem co mají dnes kontroly tak držím pěsti :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
a taky jsem tu dlouho neviděla nové fotky bříšek... :fearful:
6. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Jahod já zatím žádné bříško nemám :slight_smile: , jsem plochá jak deska jen ty kozy :grinning: ale zatím mě to vůbec nevadí jdeme 15.5. na opožděný hasičský ples tak doufám, že se do něčeho vlezu :frowning2:
6. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
zato já vypadám tak na 5. měsíc... :grinning:
no nic, utíkám se převalovat po zemi... :wink:
6. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
jahod já se radši nefotím
6. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj těhulky,

tak já bych poslední dobou spala, až bych brečela. Ale s Nelí to nejde. Se slzou v oku vzpomínám, jak jsem se při předchozím těhu natáhla kdykoliv bylo třeba :sweat_smile:

Nelí teď vaří a krmí svoje miminko :dizzy_face:

Jinak držím pěsti při kontrolách.
Mně poslední dobou bříško dost vylezlo. Takové jsem měla nejdřív tak v 5. měsíci :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Taky mi bříško nějak vylezlo. Už to špek moc není. Začínám si konečně připadat těhotná. Včera jsme si porovnávaly bříška s kamarádkou ( je o měsíc napřed). Říkala, že má bříško takový rozkydlý do strany, tak to prý bude holka a já ho mám dopředu, tak to prý bude kluk. Nebylo by špatné, kdyby to tak vyšlo. Ale kdyby ne, tak se nic neděje.
6. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Moje fóbie se ve snech bizarně přetvářejí- zdálo se mi, že mi na genetice řekli, že se ve mně nevyvíjí člověk ale džungarský křeček a že to zjistili podle těch vyčnívajících řezáků. Jinak se mi dneska zdálo, že musím v chumelenici zpívat sovětskou hymnu.... Asi těhotenské šílenství.
6. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Orlíku, jak se rozlišuje, kam bříško směřuje? Moje prostě vypadá tak, jako kdybych ho normálně vyvalila ve stavu netěhotném. Jinak mě ale překvapuje, že se mi rošiřují boky- vůbec to těhotenský přibírání je nějaký zvláštní- jím úplně stejně jako dřív a přesto mi všechny části těla nějak kypí. Jak je to možný? Vždyť přece v těhot. je vyšší energetická spotřeba, ne? Nějak mě to nedeptá, jen nevím, jak je to biologicky možný...
6. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Kvakulko, myslím že jsou to povídačky. Já ho mám skoro jako do špičky a kamarádku jako kdyby měla takovou tu pneumatiku.
6. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Kvak, mně to šlo taky hodně do boků. A i když jsem po porodu zhubla, tak trvalo docela dlouhou dobu, než jsem oblékla některé kalhoty právě kvůli rozjetým bokům :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Orlíku, jojo, jasně že jsou to povídačky, spíš to záleží na typu postavy každý ženský...
Noel-rozjetý boky :grinning: - to je pěknej výraz
Holky, existuje nějaký racionální vysvětlení pro fakt, že se v těhotenství přibírá tuk, i když se jí stejně jako před těh. kdy se s podobným příjmem nepřibíralo? Hlava mi to nebere :frowning2:
6. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
kvakul: no nevím jestli racionální,ale na těhu kalkulačce píšou,že se ukládá při těhu tuk zejména na bocích, stehnech a břichu a že je to normální,tak nevím :slight_smile: že si prostě tělo dělá zásoby
6. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Hmmmm, takže hormouny- paranoidně čekají, že bude hladomor, bestie :angry:
6. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Přátelé, a je to vůbec pláč? Vody přibývá, děloha se zvětšuje... I když teda očekávání hladomoru je pravda, Plivník ho bojí zcela evidentně, protože mi s železnou pravidelností kručí v břiše co hodinu a půl - co kdyby už příště nebylo!!! :sunglasses:
6. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
taky jsem četla, že si tělo dělá zásoby, připravuje se na dobu kojení, aby mělo kde brát energii.
6. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
kvakul: no možný to je :slight_smile: pak už možná chápu,proč mám občas pocit,že bych snědla celou krávu :slight_smile:)))))
6. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Jojó, kdepak nějaká obyčejnská finanční krize, hladomor bude!! Kobylky a žáby, sedm hladových let, morhoť!!!
6. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.