• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Já to chci taky zabalit, jsem příšerně unavená- jsem z domova od osmi a dneska budu v práci tak do sedmi- takže doma taky tak v osm- já to nepřežiju :frowning2:
6. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
kvak, kde pracuješ že máš tak dlouhou pracovní dobu? Dneska je to tak akorát na spaní co?
6. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
lill - gratulace ke KO!
spaaget - dík! :wink:
6. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
no, holky, já to teda asi taky pomalu zabalím, dneska jsem tu zadarmo drahá, tak a si radši půjdu do hajan a zítra zase v plné polní..
6. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
ahojky holky - gratuluju ke kontrolam .. teda spaget to jsou centimetry :slight_smile:))) jo, a spaget - docitala jsem co resit s tou tchyni - no je uplne blba a zasadne nesopulasim, abys kvuli mimi davala kocku pryc!!!! jen si zkontroluj ockovani a pro tvuj klid skoc na veterinu a max ji pravidelneji odcervit ale jinak neni vubec zadny duvod!!! Ja mam kocoura pres 7let a udelam to samy ... nedej se!
6. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
ja mam smulu :frowning2: vzdy kdyz se sem konecne dostanu, nikdo tu neni :frowning2:
6. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Orlíku, normálně v pět odcházím, ale dnes máme v redakci uzávěrku a to je vždycky šílený- hrozně moc práce a navíc ještě šíleně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Hé, co by dělala tchyňka se mnou? koček máme celou tlupu, úžasnou tlupu, jsou odčervený, nikam nechodí, nic neřeším :wink:
6. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
Marsie, já tu jsem- oblažuju se tu ve volných okamžicích (doslova) během uzávěrky- jinak by mě z té práce jeblo.
Začíná mi velmi zajímavě růst pupek- je takovej velmi těhotenskej, žádnej špek, takový to špičatý břicho, vyšpulený dopředu- večer je vždycky snad ještě dvojnásobný- v noci spávám na břiše, tak ho asi nějak rozválím, či co...
6. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
no to vis, kvakul, kdepak dat kocinku, vid? kolik jich mas??
6. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
ja mam lavor hroznej ...
snad je v nem vse v poradku - zitra mame screening - to uz se dela tim velkym UTZ nebo jeste tou tyci???
6. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
No tak já se přiznám- máme jich 5. Na byt 3+1 je to možná dost, ale oni kočky nějak prostorově náročný nejsou- když je v bytě jedna ,tak už moc neni rozdíl, když jich je víc- my jsme je s manželem tak trochu vršili- nejdřív 2 kočeny- jsou to ségry, pak další (napůl bengálská kočka), další je kocouš (napůl siam, napůl peršan) a poslední je lotrovská siamka šmrcnutá mainskou mývalí kočkou - máme tedy 4 kočky a 1 kocouše.
Modlím se usilovně, aby prcek nebyl náhodou alergik na kočky, neb to bchom je museli dát mámě, která ale kočky už má- no měla by jich tak 7. Obvykle se ale říká, že když je mimi už prenatálně ve styku s potenciálním alergenem, tak si na něj zvakne- stejně bych ale ráda dlouho kojila, aby se riziko minimalizovalo (já nemám alerg. žádný, manžel ale bohužel jo, takže riziko tam je...
6. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
evi - ja mam taky strasne nizkej tlak - jsou ze me doktori hptovy, protoze tehu tlak jeste snizuje.. a kdyz je takovy pocasko jako dneska, tak jsem uplne vyrizena a lezu po 4... ale moc se s tim neda delat :fearful:
6. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
jahodarka, spaaget: díky za gratulace :slight_smile:

kvakul: jo a teď jsem si vzpomněla,jak si tu říkala,že to chceš zabalit, tak já mám od příští návštěvy PN :slight_smile:
6. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
no to je teda uz stadecko - ja kocky mam moc rada, ale manzel jaksi si s kocourem neporozumnel ... a mit jich 5 tak to by ho rovnou trefilo :grinning:
ale snad si ty latky vypestuje - to vis, dneska ty alergie jsou svinstvo ani nemusis mit predpoklady a dostsnes ji klidne ve 30 letech ..
6. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
lilisku - ty sis vyfotila brisko :slight_smile:))) - dyk ale tam zadny nemas ...
ja vam ho snad vyfotim taky, kdyz tomu ale tady nikdo neuveri .. :grinning:
6. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Manžel, marsie, kočeny miluje- vlastně jsme si jich tolik pořídili i na jeho popud- on je kočičí typ- a nedělá mu problém po nich uklízet blitky, průjem na koberci (no někdy se stane nehoda)- víc to snad baví mě. Ale co je zajímavý- kocoura má taky nejmíň rád- preferuje kočičky (že by chlapi žárlili?). On ale vůbec upřednosťnuje ženský pohlaví- chce , abychom měli holčičku
6. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
marsie: ahojky :slight_smile:))) to mám ale taky z 10+1 tuším to poslední :slight_smile:)))) další tam dám tak za týden, možná ještě později :slight_smile: a tam už náhodou vidět bude :slight_smile: ale dneska tam dám fotku z UTZ :slight_smile: :grinning:
6. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
lilisku - sup tam s tim :slight_smile: - to se tesim, ja doufam, budu mit zitra celou sérku :grinning:

kvalkul - no hodne tomu let zpatky kocour dnes manzelovi, tehdy priteli nadelil do boty .. no to vis, proste to byl bo o revir ... nemaj se vubec radi .. a jiny uz to nikdy nebude..
6. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Lilis- to není žádný bříško! To je plošina!
6. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Chtěla jsem se podívat na fotku bříška, ale jak píše Kvakulka, kde je? :grinning:
6. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Jinak taky gratuluji k úspěšným kontrolám :slight_smile:
Já jsem sice už podruhé těhotná, ale moje dr. mi vůbec o žádných vyšetřeních neříká, takže jsem fakt v klidu, když mám přijít na krev, tak příjdu, jinak mi vždy dr. řekne v pořádku a já jdu :wink: UTZ dělá vždy, ale neříká co vidí :sweat_smile: To říká dr. až na velkém UTZ, moje kontrola se vším všudy zabere tak 5 minut...
6. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
kvakul: no já myslela ,že bude na další fotce :slight_smile:)) tam bude až možná příští týden :slight_smile:

beránek: viz kvakul :slight_smile: teď už náhodou mám :slight_smile:)))) bříško, malý takový špekatý :grinning:
6. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
To moje vypadá asi podobně, ale trochu víc špekatěji, asi to budou ty 3 týdny, co nás dělí :grinning:
6. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Asi bych si ho mohla taky vyfotit, u Beatky jsem fotila, sice nepravidelně, ale fotila a teď to nějak zanedbávám...
6. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
no ja uz mam doktory obehany - byl to teda narez .. jelikoz jezdim pres celou prahu, tak jsme se snazil to zorganizovat co nejvice do co nejmene dnu .. takze pak vecer jsem padla za vlast - vcera jsem byla uz v 9 v pelisku a v 10 chrapala!!
ale mam to - Endokrinologii (nadelili mi jod), praktik, 2x krev (malo krvinek - predepsali zelezo), zuby, ekg, orl (huci mi v usich) atd. ..
6. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Lil gratuluji ke kontrole, jste skoro stejně velcí my měli v pondělí 5,6cm, šíjové projasnění 0,14 takže taky v normě, dnes mě ty výsledky přišli poštou domů jsou tam šílená čísla vůbec tomu nerozumím ale jsme zdraví a asi se vyhnem i AMC což mě těší nejvíce :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
ahoj ritulko - tak to rada slysim, ze druhy bojovnicek je takovy sikulka :grinning:
6. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Marsi ani nevíš jaký šutr mi spadl ze srdce, strašně jsem se bála, že bude špatný i ten druhý tak snad už to zvládnem.... :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
rritul: díky moc :slight_smile: no já žádný výsledky na papíru nemám,ale v kartě :slight_smile: jsou napsaný :slight_smile:

taky mi spadl kámen ze srdce :slight_smile: teď budu zařizovat zubaře a obvoďáka a tak :slight_smile: :grinning:

beránek: já už mám taky větší bříško :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.