• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
lilisek gratuluji ja jdu zitra odpoledne a rano na krev a obvodaka zaridit.
6. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
Holky, já má po celodenním sezení v kanceláři pocit, že mi to břicho snad exploduje- je hrozně těhotný, fakt hrozně, a bolí mě z toho v kříži, jak se vyvaluje- tý jo
6. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Zítra se jdu registrovat k Apolináři, doufám, že tam nebude nějaká strašidelná fronta poroduchtivých těhulí :rolling_eyes:
6. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Brý ránko a zase tu je prodloužený víkend :dizzy_face:
marsie, číču naší nedám, i kdyby se tchýně na hlavu stavěla :angry:
Co se alergií týče, tak já jsem na kovy a některý prací prášky. Paradoxně na dětskou Lovelu :grinning: Takže v tý prát určitě nebudu :pensive:
Jinak mě MUDra na kolečko po doktorech neposlala, prej si to mám nechat na léto, až zmizí ty viry, tak nevím :pensive:
7. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
dobré ráno .. zase je tlak kdo ví kde a od rana mi zas píská v hlavě .. .jsem jak blázen!!!

holky, dnes jdeme na "focení" :grinning:
7. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
spagetko - kočínku určitě nedávej!!!!!! at si baba trhne ... ach jo .. kam ty tchyne na to chodej .. ja mam taky jednu .. naprosto vystavni .. me pomlouva kde muze - naposledy to bylo, ze nemuzeme mit deti - jenze to sme ji prevezli :grinning: uz byla fazolka v brisku ...
7. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
marsie, já už jsem si na ní zvykla, je to zdravotní sestra, jenže se vůbec dál nevzdělává a navíc už 20 let je u zubařky a vůbec nemá ponětí, kam se medicína za tu dobu pohnula. Chodí sice na ty semináře kvůli doplnění vzdělání, ale vybírá si zrovna takový debilní, kde se nedoví nic potřebnýho :unamused: Třeba na poslední jsem ji poslala já, páč tchán je diabetik a tématem byla zrovna výživa a vaření pro ně. Přišla domů a prej docent je úplnej magor, že diabetici podle posledních studií můžou cukr. A druhej den měl tchán na talíři vepřoknedlo, samozřejmě řádně prorostlý, páč potřebuje bílkoviny :grinning: Nebo mě tahala za její neteří, abych si šla poslechnout, jakou hrůzou procházela při IVF a že nás to taky určitě čeká, páč nám je skoro třicet(to bylo minulej víkend, netuší, že je zaděláno). Jenže milé neteři se zadařila inseminace na první pokus a bez stimulky, jenže to jí nevysvětlím :grinning: Prostě to bylo za pomoci doktorů, tak je to IVF. Ztracenej případ prostě :grinning: Takhle bych mohla vyprávět do alelůja :sweat_smile:
Na focení držím moc palce a adajar taky
:wink:
7. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
dobré ránko všem

tak už jsem se zase zapomněla u kočárků, našla jsem další vyhovující i co se týká ceny - abc design; líbí se mi i x-lander, ale ten nemá možnost otočení po i proti směru jízdy..., ten abc by to měl mít
7. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
spagetko, tak to je taky slusna prace.. docela rada slysim, ze to ma nekdo podobne ... jinak vsechny kamosky si nemuzou sve tchyne vynachvalit.

ahoj evi - mas kocarkomanii :wink:
7. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
dobré ráno, maminky, tak se tady od rána hroutím, protože nakonec přece jen budu muset předělat celej byt, chjochjo a to mám půl roku novou ložnici, takže ten nábytek zase hezky někam prodám.. :rolling_eyes:
úplně mě jímá hrůza z tech rekonstrukcí, jak já to nesnáším!
7. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj Jahod, nehrouti se, změna je život :slight_smile:
Já zatím nic neměním a nenakupuju. Z praktických důvodů čekáme, až se mimi naroděj. Pak to ale bude mazec :grinning:
7. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky..
7. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
jahoda to ti věřím, my máme snad konečně všechno za sebou, teď už jen pokojík
7. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
njn, jenže já mám pidibyt (38 m2) a můj "drahý" si vymyslel (i když teď dostavěl barák), že budeme pendlovat mezi prahou a plzní a že budeme mít plné dvě domácnosti - úplně všechno 2x!!! Grrrr, vůbec si to neumím představit..
7. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
holky, když jsem byla naposledy u doktora posla mě do nemocnice na přeměření miminky..byla jsem 11tt+4 a měřili 3 rozměry a dva vyšli 12tt+2 a jeden 11tt+4 ..myslíte že mi posunou termín??
7. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
dobré ranko holčiny :slight_smile:

adaj. děkuji za gratulaci :slight_smile: Tobě taky držím palečky :slight_smile:

marsie: jééééé focení, už se těším na fotečku :slight_smile: já už jí mám ze včera v albíčku,tak mrkni :slight_smile:

jahodarka. jo mi vyprávěj,mám rekonstrukci za sebou půl roku,a že bych měla cokoliv měnit,tak to by mě asi skolilo :slight_smile:

saronka: ahoj paní :slight_smile:

evatk: ahojky :slight_smile:

maui: ahoj
7. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
jaho my budeme mít taky od září pidibyteček 36m2 musíme to nějaký čas zvládnout.. :slight_smile: ale bude náš :slight_smile:)
7. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
jahod - a procpak takovou rekonstrukci??? jste se nedohodli s pritelem na spolecnem bydleni v plzni??

saronko - jak je vdana panicko :grinning: uz jsi se z toho vzpamatovala? si pamatuju, ze jsem furt rikala sve stare jmeno .. se mi nejak nechtelo do noveho ... jééé a obíhání tech vsech uradu tfffuujjj to ti nezavidim
7. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
saron ..ted je to jeste takovy vachrlaty.. az pozdeji podle utz di reknou ... a treba i zmeni termin ... i to je mozny a vice nez pravdepodobny..

lili - jdu se kouknout - ja mam foto moc rada :grinning:

jahod - aha.. sem si to myslela .. ty to opravdu holka nemas moc jednoduchy...
7. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
marsie - no, on pendluje pracovně mezi prahou a plzní a teď si vymyslel, že nechce každý den dojíždět do plzně, ale přitom by chtěl mít prcka u sebe.. myslím, že ho zabiju.., ale zkusím to vydržet do šestinedělí, to to pak bude beztrestný... :grinning:
7. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
jj učím se to..když mi někdo volá musím chvilku počkat a nechce se mi představovat novým přijde mi to divný :slight_smile:)
7. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Saronka- taky jsme podle UTZ rozměrů větší (podle některých rozměrů víc větší, podle některých míň, ale celkem tak skoro o týden)- ale dr. mi termín neposunula- takže se jdu dneska registrovat do porodnice podle termínu dle PM (snad mi tam neřeknou, že jsme už starší, tudíž jsem tam měla být dřív...)
7. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
jahod - myslim, ze by se ti nikdo nemohl divit.. (v sestinedeli je to beztrestny jo? ja asi sfouknu tchyni... by se mi taky nikdo nemohl divit)
no, vse je na dohode a samo na financich ... ale tohe pendlovani je na prd.. sama budes unavena z mimi a ze vsech novejch veci a jeste k tomu furt nekam jezdit ... ty i mimi potrebujete mit zazemi a takove to "doma" i kdyz to ma 38m.. to je fuk ..
7. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
jj a kam jdeš? já chtěla jít ráno do podolí ale nějak jsem to nezvládla..
7. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
kvakul - jsme na tebe zvedava, jestli te z apolinare nevyzenou .. nebo si tam napred volala???
njn, a to ještě budu pracovat... :frowning2: , ale nic, jinak se mám fajn.. :wink:
s tou tchýní schvaluju, budeš fakt přecitlivělá, všechny soudy tě osvobodí! :grinning:
Mně připadalo ze začátku předtsavovat se novým jménem hrozně legrační- jakože se jmenuju stejně jako moje tchýně, nebo že máme s manželem společnou přezdívku- chechtal se tomu i on, když mě slyšel takhle se představovat
lili - krááása -- se teda taky umí na točit co? ale vsimla sis toho "ocásku"???? to je fakt rozkosny!!!
7. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
holky - jak se dela ten screening - je to jeste tou tyci nebo uz normalnim utz? nevite?
a platili jste neco?
7. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj mamušky :slight_smile:
Saronka, škoda, že si nešla do Podolí, som zvedavá, či je ešte volno na listopad. Ja to skúsim až za 2.t, tak som zvedavá, či sa tam vojdem
7. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.