• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ja bych i kluka chtela ... ale zase mi bude lito , kdyz budou s tatikem furt nekde v lufte na focusech atd ... to holcicka, ta by byla s maminkou :grinning:
ale je mi to fuk, hlavne zdravi :grinning: -

treba se to uz dneska dozvime .. kdy ti to rekli lulko??
7. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Hle, tak místní mýty lžou :grinning: Někde jsem četla, že je to průvodní jev toho, že prcek je testosteronového založení, tak zblbne i matčino tělo. Já jen doufám, že pokud je to pravda, budu mít holku, anžto už dneska mi podle chloupků připadá, že to s tou hladinou testosteronu nemám na ženskou nijak růžový :grinning: Já ovšem neholím, ale trhám. Je to sice bolestivější, ale déle to vydrží.
7. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj, přišla jsem od dr., ale byla jsem kvůli kašli...nicméně mám od nejlépe do Tater, kde ještě nic nekvete :grinning:
Pořád jen kašlu a kašlu, už mě bolí celý člověk vč. břicha :unamused:
Já teda žádné chloupky nemám a neměla jsem ani u Beatky, tak pokud by chloupky znamenaly chlapečka, tak pak bychom měli holčičku - to bych brala :wink: :grinning:
A včera jsem porušila své předsevzetí, že na 3D nebo 4D UTZ nepůjdeme, že necháme dítěti nějaké soukromí, no a co myslíte, už jsem skoro objednaná za 1,5 týdne :sweat_smile: Dokonce ani přítel nic nenamítá, který taky tomu našemu prvnímu dítěti nechávat soukromí....no prostě zvědavost je hrozná :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
odjet do Tater....tak mělo být :wink:
7. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
A mlezivo taky nemám, vlastně jsem ho měla až po porodu :wink: No vlastně mám jen ten kašel :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
evi - vse je za 12l - coz mi teda prijde dobry ...

beranku - ??? koukej mu tam udelat nacum :wink: - dyk stejne pak mu budes do vseho cumet nez vyletne z hnizda :slight_smile:)) - jen bezte, aspon se budete hezky tesit :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
holciny - musim jit uradovat - musim zrusit ucet v ge money - pac ho vubec nepouzivam kolik let... a jen mi tam nabihaji poplatky .. ale pac sem lenoch tak to furt odkladam... a manza uz dal kudlu na krk tak mazu :slight_smile:))

jinak - od unora mi stale neprislo ale lautr nic za nemocenskou !!! to je co ??? se mame, ze mame takovy system...
takze evko - kocarek bude az prijdou prachy :sunglasses: - takze pocitam tak v cervnu :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
holčiny jely by jste v 15 tt na dovču? našla jsem pěknou dovču na Kypr :slight_smile: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
lilli, jela a klidně i na Kypr. Jsem se teď ptala doktorky, co si myslí o lítání a ona, že to vidí radši, než celej den někam v autě na dálnici. Prej se mám sbalit a mazat :grinning: Akorát to teda nemám přehánět se sluněním kvůli placentě, tak jsem se ptala, jestli pod slunečníkem, to prej jo :wink:
7. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já bych jela hned, za chvíli jsem sbalená :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Já už teď okukuju letenky za Sardinkama a přemejšlím, jestli mám letět 19.6. nebo už 16. :grinning: Asi 16. abych se tam trochu ohřála :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Spaaget: proč se nemá slunit kvůli placentě??? Ja sluníčko strašně ráda? Slunila jsem se poprvé letos minulý týden 1 den a hned jsem šla krásně dohněda :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
spaaget: no už jsem to telefonicky nadhodila drahé polovičce,tak uvidíme,jestli se bude moct uvolnit :slight_smile: jela bych na 8 dní :slight_smile: a slunila bych se opatrně :slight_smile: no uvidím,jestli mi to bude schválený,tak bych zavolala dr,co si o tom myslí a bylo by :slight_smile:

beranek: což o to,já bych taky jela hned,jen jestli to dr dovolí a mám trošku obavy,jestli Tím něco neriskuju :frowning2:
7. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Mně dr. na let na Krétu nic neřekla. Žádný dr. ti to nezakáže, rozhodnutí je vždy na tobě :wink:
7. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
beranek: a v kolikátám TT letíš? já jen ,aby nebylo moc brzo :slight_smile: budu teprve 15 tt :slight_smile: teda jako 16- tý probíhající :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
já jsem chtěla taky letět, ale přítel mi to nechce dovolit.. :frowning2: , tak nevím, to je asi blbý odletět bez jeho souhlasu, co? :angry:
7. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
katulo, prej kvůli jejímu odloučení :sweat_smile: Stačí si přikrýt pupík plenou nebo si pořídit tankiny plavky :wink:
lilli, povídala, že v 2.trimestru je létání OK :wink:
7. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jsem tu našla diskusi o opalování, moc tam toho není, ale aspoň něco...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=93399&vGroupOffset=40
7. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
spaaget: taky si myslím,že by to mělo být oki :slight_smile: :grinning: tak uvidím,jak to projde doma :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak jsem zaregistrovaná U Apolináře- u registrace byla nějaká nabručená sestra, která byla zpruzená, že když jsem byla 14+0 (podle PM) včera, tak jsem se měla registrovat včera a ne až dneska- jsem řekla, že by mě z práce nepustili a nikdo jinej taky nemohl- tak na mě koukala jako na matku, která snad by i rodila v parku, když ji nestojí zato uprchnout z práce kvůlli registraci
Říkala, že termín 4.11 má obsazený ale milostivě mě pak ještě připsala na konec dlouhýho seznamu jmen s tím, že možná bude rodiček na ten den tolik, že už nebudou brát- to je mi novinka--- a pošlou mě jinam
Ta mě ale disgustovala!!!!
7. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
kvakn, no tak to si děláš pr...
vždyť na těch stránkách píšou, že registrace je možná OD 14+0, dřív tě nevezmou a když jdeš jako jeden den po, tak už je to pozdě? no to je teda fakt psycho!
7. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Jo Jahod, taky mě to nasralo- tedy hlavně proto, že si představuju, jak bych takovou telecí sestru měla u porodu nebo na šestinedělí- ale takovýhle kuriózní hromovládný sestry jsou asi všude
Registrace do porodnic je vskutku nejdementnější vynález- úplně na nic, absurdní buzerace
7. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
no teď jsi mě teda fakt šokovala, koukla jsem ještě na stránky podolí a tam dokonce píšou, že upozorňují rodičky, že měsíční limit je 380 těhotných a že po naplnění limitu už další nepříbírají. vzhledem k tomu, že mám termín koncem listopadu jsem asi v čudu.. proboha to jsou snad těhotný úplně všechny ženský v republice nebo co? :astonished:
7. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
Nejen že jsou těhotný všechny ženský, ale hlavně si usmyslely, že budou rodit v Praze- když se sem nechají vozit z celých středních Čech..
7. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Rizikový rodičky naíc registrují klidně dřív než v tom 14tt- protože tam chodí do poradny. Takže ty už to zaplňují předem
7. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
no, ono to kvak nejsou jenom ty co se sem nechávají vozit, ale hlavně (nic proti nim) "náplavky", které tu nemají trvalé bydliště, ale žijí tady, takže tu samozřejmě rodí, já jich mám kolem sebe převážnou většinu.
7. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Jinak k tomu limitu v Podolí- dívala jsem se sestře přes rameno, kolikáta že jsem na 4.11.- byla jsem osmnáctá- že by měl Apolinář kapacitu skorem 600 rodiček měsíčně? Větší než POdolí? Jak chtějí za den odrodit 20 ženských a pak mít pro ně místo na šestinedělí?
7. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Mě to stejně trochu stresuje- přestavuju si, jak mě s kontrakcema vozí po Praze a nakonec rodím na chodbě... nebo porodím jak Panna Maria Ježíška ve chlívku :grinning: A naše kočky budou prcka zahřívat.....
7. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
7. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
začínám být teda taky dost ve stresu...
7. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.