• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky NT dopadl na 1 v albumu mam fotecku obrika merime 62mm od zadecku k hlaviccce a posunuli mi TP spatky na 14.11. takze odpovidame podle ms na den.
7. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
adaj: ahoooojky, tak to je super, gratuluju moc a moc :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
lilisku - pokud je ti dobre, urcite neni duvod sedet na zadku - ja to mam jak beranek - byla bych sbalena za 5 minut!!!

kvakulko - disgustovala :slight_smile:)) hezky slusne receno :wink:

adajar - gratuluju .. hned se jdu podivat na fotecku

...a taky jednu pridam :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
adaj: prcek už je fakt velikej :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak hlasim vysledky z UTZ - foto je jiz vlozene, myslim, ze se povedlo :sunglasses:
mame 7,1 cm!! a odpovidame spise 13+3!!! vse pry ok.. jinak mudr se smal, co prej to mimi dela se prej furt tocilo a hazelo rukama , nohama .. no, celej tatinek :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
dobre rano pri vikendu, gratulace vsem k miminkam :slight_smile: taky se uz tesim na pristi tyden-jsem zvedava, jak rosteme, protoze mi dneska muz rano rekl, ze se mu zda, ze hubnu-to kdyz jsem pred pul 7 snidala, pac me uz v noci bolelo bricho z hladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: -to je proto, ze jsem vecer snedla krupicku po Jenikovi, kterou normalne nevarim a nejim...ha a taky mi rekl, ze jsem zhubla po obliceji, tak jsem mu sdelila, ze jsem strhana :grinning: no a pak jsem si stoupla na vahu... :slight_smile:
8. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
Kremb- a s jaký výsledkem? :zipper_mouth:
Marsie- tý jo, ten je velkej- to je moc pěkný, že se tam tak šil, ten náš lemrouch dělal, jako že tam má veget a ať ho neotravujeme- tak jen nám pro radost párkrát zahajloval a pak se protáhl, zívl a spal dál- :rolling_eyes: (že by taky celej tatínek?)
8. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
dobré ráno, tak jsem zase v práci :unamused:
ad a marsie gratuluji ke KO - fotečky jsou krásný, ale teda docela čumim, jak velkej rozdíl je jeden týden..
8. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Marsie- váš prcek má krásnej profil
8. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Marsie - aby takhle nevyváděl, až budeš cítit kopance :grinning: Ale je pěkný si představovat, jak dělají veletoče a královsky se baví :grinning:

Jahod - Soucítím. Já jdu zítra i pozítří na dvanáctky, měla jsem jít i dneska, ale šéfovi se mě zželelo, vzala jsem za kolegu jeden den o Velikonocích, tak teď ho vzal on za mě. Což je jediné štěstí, vůbec netuším, jak bych přežila tři dvanáctky za sebou.

Možná už se to probíralo, jestli jo, tak pardon - dneska mě napadlo, máte některá pocit (říkejme vznešeně tušení :sunglasses: ), koho budete mít? Jestli holku, nebo kluka? Já mám z neznámého důvodu od začátku pocit, že to bude kluk (i když bych trochu radši holku, ale v zásadě je to celkem fuk). Tak mě zajímá, jak to nakonec dopadne :slight_smile:
8. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
rivko já si vůbec kluka nepřipouštím, od začátku mám holčičku.. :grinning:

děláš v hospodě či co že máš dvanáctky?
8. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
dobré ránko

prvně gratuluju všem ke kontrolám a fotečkám - ada, marsie, možná i dalším...

rivko já tuším, že holku, ale nevím jestli to není spíš zbožné přání, protože holku chci strašně moc... manžel si taky myslí že holku, ale asi to bude ten samý důvod, jako u mě, takže asi tak... :wink:
8. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky holky marsie gratuluji. Ja se omlouvam vcera jsem byla uplne hotova no. A dneska mam prace nakoupit uvarit a tak no. Jinak vcera to byl uzo zazitek.

evk ja si taky myslim ze to bude holka.
8. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
holky, nevím jestli to znáte, ale moje matka má takovou teorii mladé a staré krve a fakt je, že krom jednoho člověka mi to zatím s pohlavím vyšlo úplně na všechny, tak trochu podezřívám tu kamarádku, že bude mít homosexuála.. :wink:
takže krev se mění po sedmi letech, takže si spočítejte, kolik vám a partnerovi bylo v době početí (nikoliv porodu) a ten kdo má mladší krev, opačné pohlaví to bude.
no asi to není moc pochopitelný, takže názorně: mně bylo v době početí 27 (krev se mi bude měnit letos ve 28 letech) tzn. mám 6 let starou krev (nejstarší možnou), partnerovi bylo 40 (krev se mu měnila ve 35 letech), tzn. má 5 let starou krev = bude to holčička! :grinning:
8. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Riv, no ja ze začátku cítila kluka, pak snad měsíc (asi kvůli blití) jsem byla přesvědčená o holce, teď už ale měsíc o pidižvíkovi uvažuju jen jako o klukovi- jsem tak přesvědčená, že je z tooho muž žalostný (on by rád dámu)- ale já si nemůžu pomoct- jinak jsem taky uvažováním o pohlaví dosti zaujatá (je mi to sice jedno, žádný pohlaví neupřednosťnuju, ale chci na Pitryse myslet nějak konkrétněji- chci ho prostě genderově zpracovat :grinning:
8. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
To je zvláštní teórie, jahod! No ale dle ní by to u nás měl být kluk. Jenomže podle teorie bych já měla být kluk (když počítám své rodiče :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
aha, no tak to jsi druhá u které to nevychází.. :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Jahod - bože, to ne, to bych se - ač původně kuřačka - teď udusila :grinning: Dělám editorku ve zpravodajství, normálně tak dlouho nepracuju, ale víkendy jsou prostě takhle nastavené.

Krev... Tož mně bude letos 29, mužovi 36, oba jsme narození v červnu, on asi o 14 dní později - tak teda nevím:c))
8. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Ale u našich to vychází, já i ségra.
8. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
takj u nás by to měla být taky holka, ne? mě bylo 30 a manželovi 29... takže já 2 roky starou krev a on 1 rok...?
8. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
riv, no tak by to asi mělo být těch 14 dní, no... :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
evatk - jj, podle téhle teorie holka.. :wink:
8. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Jste mě zvyklaly...nejsem chlap????
8. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
riv, mě nějak nenapadlo, že by se mohlo dělat na směny i někde jinde.. asi těhudemence, já jsem sice na volný noze, ale kolikrát si dám taky pěknou šestnáctku, i když fakt je, že teď to teda dost flákám, tak to pak doháním jako dneska o svátcích a víkendech..
8. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
mě to takto vyšlo i podle dalších dvou metod, ale beru to radši s rezervou

počítala jsem to u mě a ségry, ale takto jednoduše to nejde, protože našim bylo ve dny početí stejně, zadala jsem to ale tady
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni.php

a podle toho jsme měly být obě kluci...
8. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Těhudemence :grinning: Já kolegům vždycky tvrdím, že mi děloha tlačí na dráhy v těle :grinning: Takže kluk, Benno, hm... :slight_smile:

Kvaku - vzpomněla jsem si na takovou tu psychlógickou knihu "Proč muži něco - ženy něco jiného", tam byl krásný test, jaký máš mozek. Do tuším 150 bodů byl mužský, 150 - 190 přechodové pásmo, pak ženský. Získala jsem krásných 70 bodů. Říkejte mi Hugo, prosím. Muž - tehdy ještě ne muž - něco kolem dvou set. Ale je fakt, že nejsme úplně typický pár :grinning:
8. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,
gratulace ke všem kontrolám. Já te´d moc nestíhám pořát se učím, ale je krásně tak se můžu učit venku.
Jahod s tou teorií o krvi to jsem teda neslyšela, ale brala bych jí protože by mi taky vyšla holčička tak uvidíme :slight_smile:
8. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Riv. ten test jsem si taky dělala, vyšel mi taky dost mužně...
Jaký máte vymyšlený jméno pro kluka, riv?
Manžel mi úplně ignoruje výběr jmen, prej ho nic nenapadá (když pominu jména jako Oidipús, Hérostratos...)- takže mám svobodu
8. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
evatk, tak tenhle graf fakt vůbec nechápu, asi jsem natvrdlá..

kvak buď v klidu, my se zatím nemůžeme domluvit ani na příjmení.. :grinning: ale ne tak, že bychom oba chtěli to svoje, naopak, my ani jeden to svoje nechceme.. :grinning:
8. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Pro holku Daniela, pro kluka Benjamín. Daniela se mi líbí (mužskou variantu mám kvůli společnému známému zakázanou), Benjamín - nevím proč, ale nějak ho vidím jako toho trumpetistu z Prima sezóny. Jednoduše Benno.

Muže jsem k výběru donutila pod pohrůžkou násilí, protože přicházel s geniálními variantami, které také bylo nutno pominout: Detlef, Hustoles, Hugo, Hildegarda. Prohlásila jsem, že v tom případě se holčička bude jmenovat Eulálie, druhá Eufrozína a třetí Eutanázie, a ostatně, pokud touží po Hustolesovi, ať si ho porodí sám. Vrazila jsem mu do ruky Jak se bude jmenovat a na tomhle jsme se dohodli. Mně se líbila třeba Marta nebo Zora, ale obojí mám zakázané.
8. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.