• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ale Hérostratos by byl dobrej...! Pravda, trochu pomsta, ale o to lepší, že půlka lidí netuší, kdo to byl. :grinning: Akorát by měli problém s oslovováním, no. Hérostratesi... :wink: Kdysi jsem měla kocoura, kterého jsem pojmenovala Sokrates (vypadal tak), paní z útulku se mě ptala, jestli nebude blbý, až na něj budu volat Sokratesi. Do dneška si ve slabších chvilkách myslím, že zdrhnul, protože ho babička oslovovala "Soky".
8. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
rivko tak teď jsi mě teda fakt tak rozesmála, že jsem se tu chechtala sama a nahlas. :grinning:
8. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky tak jsem se zaregistrovala v podolí..tak snad to klapne i v den porodu
8. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jo, babyboom. Přišlo mi zvrhlé registrovat se v desátém týdnu těhotenství...
8. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
saronko, gratuluju, taky bych tam chtěla, ale já už se tam určo nevejdu..
:frowning2:
8. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
no v podolí berou od 14tt+0 dříve ne.. já tam šla dneska..jsem přesně 14tt+0..jahod určo jo.. zase nerodíš uplně na konci měsíce :slight_smile:)
8. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
limit 380 těhotných měsíčně mě fakt dost děsí..
8. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
saronko koukala jsem na novou fotku v bříška v albíčku a nafotila jsi nám tam hezky i prstýnek... :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Saron, dobrý, žes zvládla Podolí! Apolinář byl taky pěknej mazec, byla jsem v den registrace 14+1 a už jsem si připadala, že mě berou jen z milosti, pátá pod čarou...
Riv- dcera Eutanázie :grinning: :grinning: (my stejně budeme Pitrysovi říkat jinak, než se bude oficiálně jmenovat- s mužem si říkame tak každých 14 dní jinak- stejně tak kočkám- jen aby dítě nemělo potíž s identitou- no, snad bude po nás)- dnes jsem říkala manželovi, co by dělal, kdyby se mi narodil poloviční černoušek (říkal, že by ho setřičky na sále asi hodně litovaly a že by se mu to líbilo...)
8. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
Jako to utěšování by se mu líbilo
8. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Á, tuhle hru hraju taky s oblibou: Co bys dělal, kdybych (tě podvedla, umřela, porodila cizí dítě - má to téměř nekonečné množství variant). Většinou se dozvím, že by mě zavrhl a hledal by jinou, lepší, načež do něj buším pěstičkama a pak mu vysvětluju, že to jsem slyšet nechtěla a krom toho by lepší nenašel. :grinning:

Ad přezdívky - my jsme se ustálili na poněkud dětinných, což je problém, protože to se naše děti rozhodně naučit nesmí. Potíž je, že já dodneška nevím, jak ho oslovovat jménem, žádná varianta se mi nelíbí. Zatím jsem zvolila "Medvěde", což mi připadá pro začátek dostatečně důstojné.

Mimochodem, dnes na procházce jsem natekla tak, že nesundám prstýnek, nemůžu sevřít ruku v pěst... Muž tvrdí, že i v obličeji, zatím jsem nenašla odvahu se podívat. Měla jsem k tomu vždycky sklony, zvlášť v horku, ale takhle brzo jsem to nečekala... A moc netuším, co s tím provést :angry:
8. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
riv ja uz prstynek nenosim od 9tt kdy mi v noci natekli prsty. :grinning:
8. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem zkusila ten graf a krásně se mi to protíná. Tak co to teda bude? Podle metody 7 let mi vychází holčička. Kartářka mi zase řekla,že budu mít kluka. A já mám pocity spíše na holčičku. No asi se nechám podat. :slight_smile:
A co se týče prstýnku. Tak ten jsem pořádně nenasadila už od porodu. Takže 3 roky.
8. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Mně natejká jen břicho- a prsa- jsou to velrybáky
Voda se mi snad moc nezadržuje, ale to břicho je na 4. měsíc docela zajímavý. už moc svůj stav nezapřu
Nejen že už dávno neoblíknu původní kalhoty, ale skoro už ani sukně , který nejsou na gumu- poslední týden jen kvetu
No ještě že budu těhotnět v létě, na podzim se obtočím nějakou celtou a budu očekávat porod :sunglasses:
8. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Riv, naši si celý život říkali Medvěde (vzájemně) a navíc si ze srandy vykali (to když byli zadobře)- když se hádali tak přešli do křestních a do tykání- pročež jsem narušená :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahojky holciny .. uz jsem na gauciku :slight_smile:
moc vam vsem dekuji za pranicka k nasi kontrole!
tak jsem vas docetla a podle 3 ruznych druhu - vsetne cinskeho kalendare, grafu a krve mi 3x vysla holcicka ... manzel vedle na kresle velmi dlouze protahl ksicht ...
8. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jó, šaty... Původní džíny jsem svlíkla v neděli, protože mě příšerně tlačily - na velikost byly ráno výborně, odpoledne tak tak, ale zkrátka se Plivníkovi nezamlouvaly. Teď nosím těhotenské kalhoty se shrnutým pásem na břicho, pak mám dvoje šaty, do kterých se vejdu, a dost. Na podzim jsem zvědavá - zatím to jistí svetr, který jsem si kdysi nechala uplést, a on se roztáhl do neuvěřitelných rozměrů (tj. padnul by dvoumetrovému a 150kilovému chlapovi). Pokud bude větší zima, patrně prostě zůstanu doma. Jako za první republiky, když byly doma jedny dřeváčky... :grinning:

Vykání je pěkné, já jsem si vždycky toužila s partnerem onikat, ale nikdo neměl pro tuto mou slabost pochopení. Kromě jednoho, který skončil v blázinci, ale to se mnou ani s onikáním nesouviselo.
8. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Lucierob - Vzpomněla jsem si, jak mi muž vyprávěl, že jeho máma si celé těhotenství myslela, že bude holčička. Jsem strašně zvědavá, jak pak začnem sázet poznatky z ultrazvuku :slight_smile:

Marsie - je třeba mu rychle připomenout, jak chlapci v pubertě zápasí s otcem o pozici v rodině. Však on by si vzpomněl, co je na holkách pěkného :wink: Mimochodem, podle toho kalendáře bych já měla být kluk a ségra taky :sunglasses:
8. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
no je to zvlastni ... mama i vietnamka co ma u nas v baraku zeleninu mi rikaly, zen to bude kluk .. ja nevim, tak si budeme muset jeste mesic pockat a pak si budem jisti :grinning:
nebo je tu nekdo , kdo si to rict nenechá??
8. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
marsie ahoj, vidím, žes použila stejné metody jako já...
8. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
marsie a podle čínského kal. to vychází na mě i ségru i manžela, ale podle těch ostatních je to u mě i ségry opačně... nevím, kde se stala chyba :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak asi evi prece jen ten mesic pockame .. jsou to spis takove legrace .. moc temhle tabulkam neverim ..
jsem se ptala mudra a rikal, ze tak v 17. uz by to mohlo byt neco videt .. tak uz to vydrzim, je to skoro za rohem :wink: .. ale tesim se :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
No tak nevim, jestli to nebude 50% ja 50 %... :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Oprava na 50 %. Automaticke opravy v telefonu...
8. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
jahod taky si myslím..., nezbývá, než vydržet :fearful:
8. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky! Adjar my jsme skoro stejne ja mam termin 17.11. Ko mam v utery tak jsem zvedava co bude mimisek delat... :slight_smile: Jinak zdravim
9. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Nelly jo jo me to ted popsunuli spet na 14.11. ale to je jedno protoze stejnak si prijde mimisek na svet jak bude chtit. :grinning:

Jinak holky nemuzu sehnat sedacku co chci ch jo. :unamused: Jinak uz snAD bude brzo hotov obyvak.
9. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
jo a doctu vas pozdeji ted nestiham. :grinning:
9. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
POhlaví bych určitě znát chtěla, jsem ukrutně nedočkavá, nejradši bych Ptrýska porodila už teď, půl roku to nevydržím!
K dnešnímu dni mám skoro 4 kg nahoře, snad polovičku z toho dělají prsa- zkoušela jsem si dneska jednu ze svých původních podprsenek (jednu z těch trochu větších)- prsa mi z ní přetýkaly na všechny strany- ještě že mám ty kojící, o 2 čísla větší. O eleganci a svůdnosti u ní nelze mluvit :unamused:
9. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
jahod :slight_smile:) to nebyl záměr :slight_smile:) ale jo je tam..holky..začínám mít stres že mám velké břicho...jako oblečení mi je stále to samé a na kila jsem nepřibrala, ale v pase mám o 4cm víc za posledních 14dnů
jinak mě to vychází jen tak tak na kluka.. což docela s tím i počítám...
9. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.