• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ado a jakou by jsi chtěla??
9. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahoj holky, to je neuvěřitelný, jak brzo si ti naši prckové dokážou říct co se jim nelíbí.. :confused:
broučkovi se přestává líbit ježdění autem v serpentýnách a hlavně z kopce, klesání mi teda fakt nedělá dobře, takže dnešní jízdu křivoklátskými lesy jsem si fakt užila... :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Preju krasne rano. Saron no jako ja chci do rohu rozkladaci a pratelne polstare. Aby nebyla uplne mekka (aby jsi tam nezapadla dovnitr a pak spatne nevstala a hlavne mela jsem podeprene cele zada. A rozumnou cenu. :wink:
10. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Saron, to neřeš! Když víš, že se nepřejídáš, tak je jasný, že nemůžeš přibírat tuk (navíc když vážíš pořád stejně) :dizzy_face:
Holky, který chodíte do práce, od kdy chcete zůstat doma? Až od regulerní mateřské (6-8 týdnů před porodem)? Nebo dřív? Nejradši bych od 7.měsíce byla dom- hodinový cesty do práce mě děsí a nutnost sedět v práci 8 i víc hodin na zadku ještě víc
10. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
A ještě dotaz: vy, které jste na nemocenské, chodí vám už dávky pravidelně , bez zpoždění?
10. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
kvak a ty můžeš nastoupit kdykoliv? to asi ne, nebo? nebo myslíš, že by sis nechala napsat neschopenku?
10. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
nechala bych si napsat neschopenku. v práci, ve které jsem, jsem ještě na neschopence nebyla- rok a půl. Takže ráda měsíc klidně využiju laskavosti zdravotně-sociálního systému. V srpnu by mě v práci asi jeblo- bývá tam šílený vedro, jižní strana bez klimatizace, hodina cesty do práce nacpanou MHD, hodina zpátky - stresy při skoro každotýdenních redakčních uzávěrkách, kdy tam bývám i 12 hodin...
Ble, to ne- to je snad indikace k neschopence sama o sobě :sunglasses:
10. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Saronko - s břichem bych si starosti nedělala. Zavřít můžou, pustit musí! Co přišlo, zase odejde, pokud člověk nežere, tak je to mimino, a to je zdravé :wink:

Kvakulko - já hodlám odejít šest týdnů před. Práce mě baví a finančně se mi velmi nevyplatí zůstávat doma. Teda pokud všechno půjde dobře a nic mi nebude, jasněže. Můj doktor by mi navíc nejspíš neschopenku nenapsal - je to takový zvláštní člověk, který mimo jiné zastává názor, že těhotenství není nemoc (což má pravdu) a neschopenku nenapsal ani mojí matce v době, kdy jí bylo 36, do práce dost daleko dojížděla, dělala na infekčním a s rentgenem. Pravil "ale dyť vy jste taková šikovná mamina", a bylo. (Pak teda šla, protože měla rizikové.)

Teď jsem právě v půlce své druhé dvanáctihodinové směny :grinning: Včera jsem dožila jen tak tak, dneska jsem vypadla na deset minut před barák a uložila se na lavičku, čímž mám obědovou pauzu vyčerpanou :grinning: Jediné pozitivní je, že mi zhruba před třemi dny přestalo být blbě (což ve mně pochopitelně na druhou stranu vzbouzí pochyby, jestli je všechno v pořádku - nemáme to jednoduchý :wink: ).
10. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ale jo, Riv, je to v pohodě, že ti už není blbě, mě od cca 12 týdne, možná i dřív už nebývá zle (píšu nějak divně česky- nevím, jestli s těhu demencí budu ty korektury zvládat:slight_smile:- seš prostě taková šikovná mamina, no :grinning:
10. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
kvak, já bych šla na neschopenku klidně hned, ale nějak pořád nevím, jak se to dá udělat, to jako doktorovi řekneš, že je ti blbě, i když ti blbě nebude? (to mi přijde jako rouhání a to nejsem věřící) nebo to vybalíš naplno, jako napište mi neschopenku? možná se ptám blbě, ale fakt nevím jak to chodí... :confused:
10. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj budoucí maminy, za rok budeme už také slavit Den matek - :slight_smile:
Já na neschopence jsem kvůli IVF a pustit mě zase moc doktor do práce nechce a já bych šla. Doma je to holky děsně dlouhé.
Holky máte také depky? Mě se chce chvílema brečet a nevím proč atd.
10. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Jo a Kvakulko chodí to od druhého měsíce už dobře. Vždy po 14 dnech .
10. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
saze ahoooj

mě už je doma dobře, ale depky mívám taky, zrovna dneska, včera v poho, najednou večer zlom a až do dneška, taky se mi chtělo brečet z úplně nesmyslných důvodů, teď už je zas líp; v týdnu jsem začla konečně řešit kočárky atd., tak už je to takové jiné

tak to zkus brát tak, že kdy jindy si odpočnout, když ne teďka, pak už si nadosmrti neodpočneš :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahojky holciny! jdu vas pozdravit - jinak jsem uplne hotova a porad bych spala ... a zrala .. to taky .. taky se zacinam blizit opravdu k uctyhodnemu zaobleni jako v 6 mesici ..
ale co, kazd to ma jinak - nemuzou byt vsechny jako mlada pani paroubkova...
10. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
dobré ranko, mamky,
njn, marsie, ale oni neřekli ve kterém mladá paní paroubková je, jenom že se narodí na podzim, ne? no, i když ona je fakt takový vychrtlo, že to na ní nebude vidět ještě asi hodně dlouho...
11. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:))

marsie: tím bych se fakt netrápila :slight_smile: hlavně,že se mímo má dobře ne? :_)

jahodarka: no to je fakt :slight_smile: no hlavně ať to má zdravý :slight_smile: jinak já jsem dr. na rovinu řekla,že mám stresový pracoviště,denně si to tu na mě vyřve tak 10 lidi, a pak mi občas nebylo jako od bříška dobře,navíc bych měla na vyžádání klienta dozorovat stavby a to se mi fakt v mým stavu nechce,takže jsem domluvená,že když bude na příští kontrole vše ok, mám neschopenku :grinning: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
ty jo, lilli to se máš, taky bych jí chtěla, sice bych teda asi dělala stejně, ale.. :slight_smile:
holky taky je u vás tak hnusně?
11. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
jahod u nás zatím hezky, snad to chvilku vydrží, jdu do města vybírat kočárek, juchůůů
11. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
jahod: no tak to já se vyloženě nemůžu dočkat,až budu doma, práce by byla v pohodě,ale teď to celkově nějak kleslo,takže šéfové řvou, klienti řvou, a já se přeci nebudu stresovat ,když nemusím :slight_smile: navíc, kdyby to klesalo dál,může mi to ohrozit mateřskou :slight_smile:))

evatk: tak to buď ráda,u nás od nočních hodin prší a prší,a vůbec se to nelepší :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
evatk - krásná práce :slight_smile: a už ho budeš i kupovat nebo to jdeš zatím jenom omrknout? tady od rána leje jak z konve a je tma a zima... :frowning2:
11. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
jahodarka: no tak s počasím jsme na tom koukám stejně :slight_smile: už to došlo i k Vám ju? :slight_smile: no jinak já taky budu pracovat , ale u přítele ve firmě,tam to ale půjde podle mě, takže až já budu chít,tak se seberu a půjdu a tak :slight_smile: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
lillisek, mně to právě taky přijde jako bezvadný alibi :wink: , prostě dneska už pracovat nebudu, jsem na nemocenský... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Jahod - hnusně, ale já to mám ráda. Babyfriendly počasí to není, ale pro mě tak akorát :slight_smile:

Btw, tak jsem si říkala, co máte s těmi ošklivými sny, že já jako nic - chm, tak dneska v noci se mi zdálo o potratu. Vzhledem k tomu, jak jsem trpívala na noční můry, se ještě mám na co těšit... :frowning2:

Ad nálady - já to zatím moc nepociťuju (tvrdí kolegyně v práci, tak myslím, že extrém by poznaly - doma je to asi horší, ale nemyslím, že o tolik). Akorát předevčírem jsem se rozplakala u Severu proti Jihu - sorry, jestli jsem to říkala už. Oproti prvnímu čtení v pubertě je to daleko pitomější kniha, ale KDYŽ VONI SE NEMůŽOU DOSTAT... :grinning: Muž na mě koukal jak zjara...

Kvaku - No, šikovná - unavená pořád, s otokama ve třetím měsíci, chachá. Ale uklidnila jsi mě, taky jsem si najednou připadala "málo těhotná" :wink:
11. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Jenom jednu nevýhodu to počasí má - vzbouzí ve mně neuvěřitelnou chuť na dvojku nějakého těžšího červeného a cigárko na balkóně :grinning: Tak jsem si udělala banán s pikaem... :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
jahod: tak já to neberu ani jako alibi,ale prostě jako fakt,že to budu dělat dobrovolně :slight_smile: takže nikdo mi nemůže říct :slight_smile: že tam budu sedět 8,5 hodin denně a tak :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj, tak jsem vás konečně dočetla. Udělala jsem si graf na pohlaví a vychází mi kluk. Ale jestli je pravda něco na těch povídačkách, že holka odebírá krásu, tak budu mít holku. Vypadám jako puberťák - obličej mám samý beďar. Byli jsme o víkendu v zoo a já nevěděla, kam mám koukat dřív - jestli na zvířátka nebo na kočárky. Já zatím věcičky pro mimi jenom okukuju. Holky vy už nakupujete? Abych nebyla pozadu.
11. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojy holciny .. to je venku hnus co? se mi nechtelo vstavat do ty tmy .. sem myslela, ze je jeste pulnoc ..

lili - vem si neschopenku a basta .. budes mit klid a odpocns si!!!

rivko - :angry: nehul! ja taky kourila jak cikena za parezem a nastesti jsem to zvladla dat na O. Dam si ho jen opravdu vyjímecne a jeste kvuli uplne jinejm duvodum ...

evka - no to jsem zvedava, co ve meste objevis - jakej zazrak :grinning: :grinning: nezapomen si ho vyfotit

ja bych mela vyuzit toho, ze je hnusne a uklidit byt, ale hadajete jak se mi chce ..
11. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Riv- s těma toxickejma nápadama mi povídej (přestala jsem kouřit v lednu, pročež jsme v únoru otěhotněli, sice jsem kouřila jen cca 2 roky, ale zvyk je železná košile)- mně se o cigárech i zdá!
Počasí je dneska vskutku pěkné- mně taky nevadí, jen jsem se ráno nemohla oblíct, poněvadž mi žádný kalhoty nejsou- tak jsem navlíkla sukni bez punčocháčů a venku jsem mrzla
Riv- já bych si dala portský v nějaký dekadentní kavárně, poslouchala bych jazz a pokuřovala si- no je toto možný?
11. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
nechte toho! já bych taky kouřila a pila... :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
i když, je to spíš takový pomyslný, protože když se napiju alkoholu, tak mi to nechutná a cigaretu bych si stejně nedala - smrděla by mi pak voda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.