• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
a to pohlaví, čo sa určuje podla krvi, že sa mení po 7.rokoch u nás nevyšlo- Nat mala byt kluk :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Já taky nýčko vůbec nepiju a ani by mě nenapadlo kouřit, jen skromně hlásím, že bych si dala :sweat_smile:
Podtlak nemám, spíš normální a ze samýho vzrušení mám u doktorů pravidelně spíš víc a ukrutnej puls (klidně přes 100-120).
Proč si nemůžete dát nivu? V ní je něco škodlivýho? Prcek má už placentu, tak se ho jen tak něco netkne :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Kvaku - kvůli listerii. Neměly by se plísňové sýry, syrové maso, vajíčka, kupované saláty, jen uzené věci (ryby). Niva mi nechybí, ale když si naši dávali na oslavě máminých narozenin uzeného lososa, málem jsem to oplakala. :grinning:

Na druhou stranu mám pocit, že pokud bude mít někdo smůlu, najde si ho i za bukem, takže nemá moc smysl se tím zabývat...
11. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Nám podle všech čínských tabulek i té krve vychází druhý kluk, tak nevím.... :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Listérie se rýmuje na slovo hystérie- nechci to zlehčovat, ale myslím, že niva od "velkých firem" určitě nic mít nebude- s tou smůlou, co si tě najde, to bude pravda- je jasný, že se nebudu ládovat tatarákem (syrový maso a syrový vejce)- ale ještě škodlivější je podle mě permanentní stres a obavy, že to a to může škodit až poškodit prcka (asi jsem nemístně lehkovážná :sunglasses:
11. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
zdravim vsechny, mame po kontrole, tlak 104/60, vaha-dobry, zhubla jsem dokonce, to se mi snad nikdy nestalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinac na ultrazvuku dobry, muz chtel jit taky, ale vzhledem k tomu, ze Jenik v aute usnul, tak ho hlidal a krouzil a krouzil kolem, mimi bylo krasne, nadherne prsticky-asi mi uz fakt hrabe :slight_smile: a delku mame 6cm-takze u me radost velika, jen porad resim tu dovolenou.... :angry:
11. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
ahoj holky,
kremb, gratuluji ke kontrole.
Holky, já jsem se dneska s malým tak nervla,že jestli se s mimčem teď něco nestane, tak už nikdy.Začal řvát už ve školce. Tak jsem v jedné ruce držela bundu, tepláky, kšiltku, omalovánku,fialky v květináčku a 3 plyšáky.(Manku, Rumcajse a Cipíska) Druhou rukou jsem držela Robina. Po pár metrech se začal hystericky vztekat, tak dostal po dupě. A jak jsem ho musela držet za ruku,aby mi neutek, tak jsem ztratila tu Manku.Všimla jsem si toho až doma. Robin řval že jí chce. Tak málem schytl ještě od manži. A manža prohlásil, že mu novou na 300,- nekoupí. Tak trucuje v pokoji ještě doteď.
11. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
krembon - gratulace veliká a závidím, že jsi ho viděla, já už jsem broučka neviděla tááák dlouho...
11. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
Já jdu na kontrolu ve čtvrtek, taky už se nemůžu dočkat až prcka uvidím.
11. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
diky diky, ani jsem netusila, ze se tak rozneznim, kdyz ho uvidim, fakt me to dojmulo...
pokusila jsem se hodit nejake fotky, tak kouknete, teda ten snimek mimca nicmoc, ale to ja to nejak neumim fotit :rolling_eyes:
luci-ja se taky nervla, zacina byt zas uknuceny a porad se po me plazi a rve, kdyz se jdu vykoupat a dovolim se zavrit v koupelne-no pakarna a to je treba muz doma...no comment.... :angry:
11. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
kremb, já jsem celkem cholerik. To manža je opak. Většiho flegmatika neznám. Až mě tím někdy štve. On by Robinovi všechno dovolil. A já jsem pak v rodině za hysterku :angry:
11. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
krembo gratuluji ke kontrole

mě čeká ve středu, snad bude vše ok

jinak smršť dorazila "konečně" i k nám :frowning2:
11. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
ahojky holky zdravim a gratuluji k uspesnym kontrolam ja dneska lezim od odpoledne a premyslim zda jet ci ne.
11. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
adajar-jet ci nejet kam????! :wink:
evi-k nam to dorazilo asi pred cca 30 min-je to docela bruntal... :slight_smile:
luci-ja jsem teda taky cholerik,ale snazim se ovladat, protoze muz je jeste vetsi :grinning:
11. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
krem na pohotovost.
11. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
co se stalo ada, je ti tak blbě?
11. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
evak zacalo me hodne bolet bricho a nelibi se mi to. Ale treba to nic neni zatim vyckavam no.
11. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Já bych jela. Buď nic nezanedbáš, nebo se ujistíš, že jsi v pořádku...
11. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
rivka no asik pojedu pockam do 8 a pak pojedu.
11. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Ad, berunko, seber se a upaluj! A pak dej okamzite vedet! Drzim palecky!
11. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Holky, uz jste premyslely na jak dlouho si date materskou?
11. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
jahod vedet dam urcite murynce co a jak do 8 ale pockam. Jinak pujdu asik na 3 roky.
11. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
adajar-jo takhle, tak to radeji jed hned-nic tim nemuzes zkasit a cim driv tim lip, ne?
jahod-ja si dala prvni na 3 roky a druhe bych chtela taky na 3 roky, ale nevim, jestli mi nebude hrabat vice nez zdravo... :astonished: :wink:
11. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
jahod já určitě 3 roky, je to zlatý střed podle mě, 2 je moc málo, strašně to uteče a 4 zbytečně moc, na to hrabání tak akorát - že, krembo...?
11. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Kvakulko, já taky nejsem přehnaně starostlivá, klidně jsem si koupila nějakou housku plněnou nivou a vůbec jsem si to neuvědomila :wink:
Jinak já chci mateřskou na 2 roky, myslím, že po více než 4 letech toho budu mít až dost :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Na tři. Nejradši bych ho brala hledat kořínky s sebou, než by z něj byl právoplatný člen tlupy, ale když holt už prvobytně pospolná minula, tak aspoň takhle. A kdybychom se rozhodli pro další, aspoň se nebudeme hnát za cílem s jazykem na vestě...
11. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Já jsem doma skoro dva roky a už je to znát. Měla jsem napsat dopis a nebyla jsem schopná vytvořit normální souvětí :grinning: Hlavně, člověk vypustí takové ty pracovní věci a má v hlavě už zase jiný okruh myšlenek a jak říká moje kamarádka, která je doma 6 let, tak člověk ztratí u slovní zásobu :sweat_smile: A taky, že je to pěkné psycho, opravdu ji postihla depka, že všichni se vyvíjí a ona nic, nic už neumí, nerozvíjí se, ale to je bohužel normální vývoj....proto jsem byla i u prvního dítěte na dvouleté mateřské a chci opravdu, pokud to půjde, už ve dvou letech druhého dítěte nastoupit do práce. Ideální je poloviční nebo nějaký zkrácený úvazek, ale v naší zemi se na to stále ještě nějak nemyslí...
11. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Adajar, věřím, že budeš v pořádku.
11. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky tak jsem tu nic to prej neni a ikdybych mela kontrakce tak s tim nic delat prej nemuzou takze do 18tt pokavad nekrvacim nemam ani chodit.Jinak podle nich jsme zase vyrostli od ctvrtka a mame 75mm a odpovidame 13+5 takze bud merili blbe a nebo cekame obra a pribejva raketovou rychlosti. A prej mame placentu na predni stene a ve fundu. A co je uehydratonium teda nevim. gynekologicky nalez primereny. No jsem nastvana a vystresovana z nich.
11. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
Adajar :frowning2: Ale tak snad to bude v pořádku... Držímm palce!
12. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.