• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No vlastně to je 4D UTZ a chodí se od 15tt a pak se jde kolem 20tt na dotočení záznamu, po 26tt, jak jsem četla, už to moc význam nemá, protože dítě se tam už nevejde celé. U prvního těhotenství jsem byla zásadová a nechtěla jít, kvůli soukromí dítěte, ale teď jsem nějak neodolala :sweat_smile: U Beatky jsem klidně žila s tím, že jsem pohlaví nemusela vědět, ale přítel ve 12tt, kdy jsme řekli příbuzným, že budeme mít dítě oznámil, že čekáme holčičku a tak jsme si ji pak na tom genetickém UTZ už nechali jen potvrdit :grinning: Teď je zvědavost větší, ale nechodím do práce, tak nevím co by :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
O tom 26tt to mají na stránkách toho centra, kam na ten UTZ jdeme, ale jak píše lullka, určitě není nutné vidět celé dítě, ale obličej je určitě zajímavý :wink:
12. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
ja to teda vedet chci - na mimi se ma mluvit a prece mu furt nebudu rikat fazole nebo kukacka !
jen treba to nereknem a budeme napinat ostatni .. :sunglasses:
12. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
My jsme našemu prvnímu dítěti říkali úplně jinak, než se teď jmenuje :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
ja som myslela, že by som to vydržala do porodu, ale som fakt zvedavá jak opice :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Lullko, taky tak :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
no ja vim, ze bych t nevydrzela .. ja to vedet chci!!! (hned .. :grinning: )
12. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
beranek tvůj manžel to taky umí poznat??? :slight_smile: :slight_smile: můj taky :grinning: , teda aspoň to tvrdí...
12. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
marsie: jo tak to je ok, to máme 0,11 :slight_smile:)))

evatk: no hele v podstatě nevím na čem jsem byla,ale moje dr. mi na utz ukazovala páteř bez rozštěpu, pak měřila to šíjové projasnění, jen ty nosní kůstky nešly vidět,protože tam sebou mrskal - takže to asi bylo cosi jako ten screening :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
tak já si to chci taky nechat říct, drahá polovička sice říkala,že překvapení je super,tak jsem mu navrhla,že ok, já si to nechám říct a pro něj to bude překvapení :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
a od kdy to tak začíná být vidět?
12. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
Řešíme ultrazvuky?Já jdu 20.5. na ten NT screening a budu se hned u nich objednávat na ten 4D. Provádí ho od 20. do 25. týdne, tak jsem zvědavá. Stojí 800,- a je v tom dývko a 2 fotky. Jen jsem zvědavá, jak dlouhý bude ten záznam na DVD, aby to nebylo pár vteřin a my neodešli o 8 stovek lehčí :sweat_smile:
Pohlaví si říct necháme, ale ostatním nebudeme prozrazovat :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
jahod, nám řekli, že pohlaví je vyvinuto od 10.týdne a když budeme mít štěstí a prcek bude na screeningu spolupracovat, dozvíme se ho už příští týden :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
jahod: prý je to vidět už i v 16 tt :slight_smile: :grinning:
12. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
spaaget, no tak to jsem teda zvědavá :grinning: , já jdu 22.5., ale myslím, že to ještě vidět nebude. zatím, pokud vím, to tu ví jenom rittulka nebo ještě někdo?
12. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
spaaget fíha, tak to bych možná mohla už zítra i já vědět??? :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
evo, myslím, že jo, pokud jdeš na velkej utz a bude tam spolupráce i z druhé strany, tak snad jo :wink:
I když moje kamarádka se to nedozvěděla 100% až do porodu :grinning: První odhad(holčička) byl ve 14.týdnu na NT screeningu a od té doby se stydlivka vrtěl a vrtěl. Nakonec se trefili a má tu holku :grinning:
12. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Saze- beru antidepres. už pár let. docela nízký dávky. Argofan- taky konzultováno s psychiatrem- tyhle nový AD nevadí- některý z nich nevadí ani při kojení (myslím že zrovna Citalec, ale nejsem si jistá)- oni někdy doktoři neradi riskují vysadt ti antidepres. zrovna v takový choulostivý době, jako je okolo porodu a v šestinedělí- to dostávají depky i rezistentní maminy. Na genetiku mě neposílají- lék není fetotoxický.
Jinak mateřskou chci tříletou a pohlaví bych věděla moc ráda :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
já to chci určitě vědět!

je i hodně aukcí a bazarů s dětským oblečením, kde už mají sady podle pohlaví, jinak bych to takto nekupovala, vyloženě růžové nebo modré, ale chci nakupovat i použité přes net, a tam už je to takto rozdělené, tak i z toho důvodu, ale hlavně jsme hrozní zvědavci, i když manžel má jasno - prý to bude holka
12. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Jsem překvapená kolik z vás bere antidepresiva. Já to zažívám z opačné strany - můj přítel trpí depresemi a užívá jako kvakulka Argofan + navštěvuje psychologa. Přiznávám, že na začátku to pro mě bylo dost náročné, protože se mi nesvěřil, co ho trápí a já toho o depresích moc nevěděla. Pak jsem si něco načetla a několikrát navštívila jeho psychologa, což mi hodně pomohlo.
12. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Adajar- třeba tě břicho bolí proto, že prcek tak dramaticky roste- mě často bolívá břicho- jakoby předmenstruačně, jde mi to i do zad- pak to zas přejde
JInak já myslím, že čekáme chlapečka- není to ale nějaká moje intuice- spíš soudím podle toho, jak jsem teď na břiše šíleně chlupatá, roste mi chmýří na obličeji - prostě dospívám v muže (takže myslím, jestli prcek třeba nevypouští testosterony- to už asi od 9 týdne mimino dělá- buď ženské, nebo mužské hormony)
Ale uvidíme, co má Pitrys nakonev mezi nožkama :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Kvakulko, včera jsem zjistila, že se mi nějak ochlupilo bříško. Sice to jsou světlé chloupky, ale jsou tam. Mně taky něco říká, že to bude kluk. Ale kartářka mi před lety předpověděla holku. A strefila se s početím.
12. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
kvakulka-proste dospivam v muze-jsem tu malem padla smichy :grinning: :grinning:
hele, myslim, ze je normalni chlupatit, ja taky na brise chlapatim a fakt nevim, co to bude...
rodicovskou chci zase na 3 roky, protoze si rikam, ze dalsi deti uz asi mit nebudu a v praci budu nejmin 30 let, ne-li vic, takze si myslim, ze neni spatne venovat par let nekomu ci necemu jinemu nez, praci... :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
No jo no :wink: , Orlíku, doba je složitá,výkon se žádá- je hrozně důležitý, aby se partner/ka v potížích orientoval/a, protože spousta projevů může vypadat třeba jako schválnost, nedůtklivost, lenost, hysterie a všelijak jinak, ale ten dotyčný s tím nemůže nic dělat- naopak kvalitní vztah obvykle dělá zázraky.
Já jsem teď úplně bez příznaků, léky mám ale brát preventivně, protože před tím se mi to hodně táhlo (nebyla to jediná epizoda)
12. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Kvakul, já to na začátku vztahovala na sebe, že jsem udělala něco špatného. Když ale následovaly dny naprostého nezájmu a apatie, začala jsem pátrat. Horší bylo, že on s tím nechtěl nic dělat. Asi jako každý chlap nesnáší doktory a psychiatrie byla ještě horší. Nakonec jsem byla psychicky tak na dně, že jsem mu dala ultimátum - buď se půjde léčit nebo se s ním rozejdu. Samozřejmě bych ho neopustila, ale zabralo to. Teď se problémy vyskytují 2x do roka - jaro a podzim - ale s daleko menší intenzitou a už vím, co pro něho můžu udělat.

Holky já se pro dnešek loučím. Jedu služebně na naši mateřskou firmu. Musím ještě domů zamaskovat bříško. Už je to celkem znát a já to v práci chci říct až po pondělní kontrole.
12. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
kRemb- přesně tak- nejlepší využitý čas je pro mě věnovat se dětem.
Kremb- ale já se chlupatím podivuhodně- mám takový ten chlupatý pásek, co mívají chlapy- začíná to už skoro mezi prsama a volně to běží dolů- no až tam- když jsem na světle, tak je to takový béžový pásek- vypadaám jak ohavný hermafrodit- těhotensky vzedmutá prsa a k tomu ten kožich- ráda si to masochisticky prohlížím a pohoršuju se nad svým zjevem :grinning:
12. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
já chci jít taky na 3D a našla jsem v praze jen za 900Kč včetně videa.. dělají ho od 20 do 25tt.
12. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
beránek to je krásný a máš fotečku moc mě zajímá jak bude za týden mimísek vypadat :slight_smile:)
12. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Saron, taky bych na 3D ráda- kde ho dělají za 900?
12. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
kaku - IP :slight_smile:)
12. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.